Automobilių nuoma

 

AUTOMOBILIO NUOMOS SĄLYGOS

 

Į Jūsų nuomą įskaičiuota
* Neribojamas kilometražas visoms automobilių grupėms
* Draudimas (  Draudimas avarijos atveju  Draudimas vagystės atveju  Civilinės atsakomybės draudimas )
* Vietiniai mokesčiai
* Oro uosto mokestis
* Kelių mokestis
* Premium location mokestis
* 1 Papildomas vairuotojas
* Transporto priemonės registracijos mokestis

 

Reikalingi mokesčiai
*KURAS – JŪS TURĖSITE APMOKĖTI PILNĄ BAKĄ KURO ATSIIMDAMI AUTOMOBILĮ IŠ VIETINIO TIEKĖJO (Visą informaciją Jūs rasite vietinio tiekėjo polise)

 

Kiti mokesčiai
* Vėlyvų valandų aptarnavimo mokestis
* Mokestis už nuomą į vieną pusę
* Papildomos paslaugos užsakytos nuomojantis automobilį ar automobilio paėmimo vietoje
* Automobilio pristatymas ir paėmimas
* Baudos, mokestis už važiavimą centru ir parkavimą
* Administracinis mokestis avarijos ar baudos atveju  * Kuro mokestis (pasirinktinai kuro ar mokesčius pirkimo už bako pabaigos) – visa informacija rasite politikos)

Atkreipkite dėmesį, kad į mokestį taikomą vietoje šiai, ar kitai, įrangai neįskaičiuoti vietiniai mokesčiai. Kainos yra nustatomos vietos nuomos kompanijos, todėl jos gali kisti.

 

Užstato reikalavimai
Įmanomos sekančios užstato rezervavimo galimybės
Kreditinė kortelė – Master/Visa

 

Vairuotojo amžius ir reikalavimai
Minimalus vairuotojo amžius 21 yra.
Jauni vairuotojai, kurių amžius 21 ir 24 įskaitant mokėti €4.25 +Tax  per dieną maksimaliai €49.25 +Tax  per nuomą
Visi vairuotojai privalo turėti vairuotojo pažymėjimą, galiojantį mažiausiai 1 metus. 1 metai(-ų)  Identifikacijos tikslais gali būti reikalaujamas asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas

Tarptautinės Vairavimo Teisės yra privalomos už Europos Sąjungos ribų

 

Kuro politika
Jūs turėsite apmokėti už kurą automobilio paėmimo vietoje, todėl automobilį galima grąžinti tuščiu baku.

Už neišnaudotą kurą grąžinamos lėšos. Nuomoms nuo 1 iki 3 dienų
Mokestis už pilną baką benzino priklauso nuo automobilio grupės. Kuro mokestis Nuomos kompanijai visada bus didesnis nei vietinės kuro kainos.

 

Tarptautinės kelionės
Jeigu Jūs planuojate išsinuomotu automobiliu išvažiuoti už šalies, kur išsinuomavote automobilį ribų, ar aplankyti tos šalies salas, prašome likus ne mažiau kaip 7 dienoms iki nuomos pradžios apie tai pranešti Mūsų agentams. Kai kuriuose šalyse nustatyti apribojimai, todėl mes turime apie tai pranešti nuomos kompanijai. Tam tikrais atvejais, yra būtina įsigyti papildomą draudimą vietoje, apie ką Jus informuos Mūsų agentai. Prašome atkreipti dėmesį, kad tarptautinė nuoma neįmanoma atsiimant automobilį Didžiojoje Britanijoje.

 

Speciali įranga ir pageidavimai
Prašome atkreipti dėmesį,jog speciali įranga, tokia kaip vaikiškos kėdutės, grandinės ratams ir kt. yra užsakoma iš anksto ir apmokama vietoje. rentalcars.com perduos šiuos pageidavimus nuomos kompanijai prieš Jums atvykstant, tačiau, deja, negali garantuoti jų įvykdymo.

 

rentalcars.com kontaktinis telefono numeris
Iškilus sunkumams dėl Jūsų nuomos, prašome kreiptis nemokamu telefonu 8800 31077. Šis numeris aptarnaujamas Mūsų darbo metu ( informacija vaučeryje). Nedarbo metu, prašome palikti žinutę ir vienas iš Mūsų agentų kaip galėdamas greičiau susisieks su jumis.

 

rentalcars.com Nuomos sąlygos
Atšaukimas, Užsakymai apmokėti iš anksto rezervacijos metu: gali būti atšaukti nemokamai online likus ne mažiau kaip 48 valandoms iki nuomos pradžios. Užsakymai atšaukti iki nuomos pradžios likus mažiau nei 48 valandom bus apmokestinami 3-jų dienų nuomos kaina. rentalcars.com negali grąžinti pinigų už nuomas, kurių trukmė mažesnė nei 3 dienos. Atvejis, kai automobilis negali būti atsiimtas dėl nepakankamos dokumentacijos, bus skaitomas užsakymo atšaukimu, likus mažiau kaip 48 valandoms.

Užsakymo atšaukimai atlikti likus daugiau kaip 48 valandoms iki nuomos pradžios, bus apmokestinami užstato suma. Užsakymai atšaukti iki nuomos pradžios likus mažiau nei 48 valandoms bus apmokestinami 3-jų dienų nuomos kaina ar užstato suma, priklausomai nuo to kas daugiau. rentalcars.com negali grąžinti pinigų už nuomas, kurių trukmė mažesnė nei 3 dienos. Atvejis, kai automobilis negali būti atsiimtas dėl nepakankamos dokumentacijos ar negalėjimo pateikti kreditinę kortelę, bus skaitomas užsakymo atšaukimu likus mažiau kaip 48 valandoms. Tais atvejais, kai visą sumą nebuvo sumokėta, likus ne mažiau kaip 48 val. iki automobilio atsiėmimo, bus laikomi atšaukti pagal anksčiau minėtas sąlygas

Pakeitimai Užsakymai iki nuomos pradžios gali būti pakeisti online nemokamai. Jeigu šie pakeitimai turi įtakos nuomos kainai, pvz. keičiamas nuomos laikas, vieta, automobilis, – skirtumas bus skaičiuojamas atisžvelgiant į naują nuomos kainą. rentalcars.com negali grąžinti pinigų už nepanaudotas nuomos dienas, bei grąžinus automobilį anksčiau nustatyto laiko.

Nepasirodymas Nepranešus apie užsakymo atšaukimą iki nuomos pradžios, bus taikoma 100% bauda. Tai taikoma atvejams kai automobilio nuoma negali būti pasinaudota dėl nepakankamos dokumentacijos ar negalėjimo pateikti galiojančios kreditinės kortelės; ir/ar negalėjimo atsiimti automobilį nurodytą laiką/datą.

Automobilio paėmimo vietoje vairuotojai ( pagrindinis ir papildomi vairuotojai) privalo turėti vairuotojo pažymėjimą, galiojantį mažiausiai 1 metus. Prašome pranešti Mūsų agentams, jeigu vairuotojo stažas mažesnis nei 2 metai, ar jeigu jis yra turėjęs rimtų pažeidimų, kadangi šiuo atveju gali būti tam tikrų apribojimų. Tarptautinis vairuotojo pažymėjimas būtinas, jei nuomininko nacionaliniame vairuotojo pažymėjime naudojamas ne romėniškas raidynas. Tačiau kai kuriais atvejais, Tarptautinis vairuotojo pažymėjimas yra privalomas.( išsamesnė informacija nemokamu telefonu 8800 31077). Kartu su Tarptautiniu vairuotojo pažymėjimu turi būti pateiktas ir nacionalinis vairuotojo pažymėjimas. Prašome atkreipti dėmesį: dauguma nuomos kompanijų prašo palikti užstatą, kuris susideda iš draudimo franšizės bei užstato už kurą. Atitinkama suma bus rezervuojama pagrindinio vairuotojo kreditinėje kortelėje. Jei automobilis grąžinamas tokios pat būsenos, koks jis buvo išnuomotas, užstato suma, užrezervuota kreditinėje kortelėje yra grąžinama. Galimybė pateikti debetinę kortelę ar grynuosius pinigus įmanoma išskirtiniais atvejais, todėl prašome susisiekti konsultacijai su Mūsų agentais. Automobilio paėmimo vietoje ypatingai rekomenduojama apžiūrėti automobilį ir pranešti nuomos kompanijai jei buvo rasti bet kokie pažeidimai ar gedimai prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Mes taip pat rekomenduojame apžiūrėti automobilį jo grąžinimo metu.

Nuomos laikas skaičiuojamas 24 valandų pagrindu. Automobilio nuomos kaina už bet kurią 24 valandų periodo dalį bus apmokama kaip už visą parą. Jūs-kaip nuomininkas-esate atsakingas už baudas, mokestį už važiavimą centru ir parkavimą. Prašome atkreipti dėmesį,kad jeigu Jūs,kaip nuomininkas- atsiimate automobilį oro uoste, Jūs turite pranešti skrydžio numerį rentalcars.com ne vėliau kaip likus 3-s dienoms iki nuomos pradžios. Priešingu atveju rentalcars.com nebus laikoma atsakinga už automobilio nepristatymą, jeigu skrydis vėlavo.

Jei dėl tam tikrų priežasčių Jūs esate nepatenkinti tam tikrais nuomos aspektais, Jūs privalote apie tai pranešti nuomos kompanijai vietoje. Jei ir po to Jūs būsite ne pilnai patenkiti, visi formalus nusiskundimai (taip pat nusiskundimai, pasibaigus autonuomai)yra siunčiami Mūsų Klientų palaikymo centrui adresu aptarnavimas@rentalcars.com. Mes atliksime tyrimą Jūsų vardu. Per kelias dienas elektroniniu paštu Jums bus išsiustas patvirtinimas, kad mes gavome skundą ir mes pasistengsime atsakyti į Jūsų užklausą per 28 dienas nuo jos gavimo. Kartais mes galime veluoti dėl trečios šalies. Norėdami Mums padėti atsakyti į Jūsų užklausą greičiau, prašome nurodykite Jūsų užsakymo numerį ir pridėkite visus turimus dokumentus iš nuomos kompanijos. Susipažinti su Mūsų Nuomos sąlygomis Jūs galite http://www.rentalcars.com/TermsAndConditions.do, pereinant prie užsakymo su rentalcars.com, Jūs patvirtinate savo sutikimą su jomis.

 

Draudimo informacija
Nuomojantis automobilį su rentalcars.com paprastai į nuomos kainą yra įskaičiuotas draudimas avarijos atveju ir draudimas vagystės atveju sumažinantys vairuotojo atsakomybę iki nustatytos franšizės sumos.Draudimas avarijos atveju dengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui. Draudimas vagystės atveju galioja jei Jūsų išsinuomotas automobilis būtų pavogtas. Kai kuriais atvejais nuomininkas yra atleidžiamas nuo franšizės ir apie tai Jums bus pranešta automobilio nuomos metu.
Į Jūsų nuomos kainą įskaičiuotas draudimas avarijos ir vagystės atveju su nuline franšize.
Jums reikės palikti užstatą 300€ pasiimant automobilį. Užstatas dažniausiai rezervuojamas kreditinėje kortelėje. Jeigu automobilis buvo sugadintas nuomos metu, nuomininkas privalės padengti nuostolius iki nustatytos franšizės sumos. Kai nuomininkas vairuoja neatsargiai, apsvaigęs nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų jis gali būti atsakingas visa suma. Prašome atkreipti dėmesį: dauguma draudimo polisų nepadengia pažeidimų automobilio langams bei kitoms stiklinėms dalims, padangoms, stogui, dugnui bei salono sugadinimų, taip pat vilkimo sąnaudų ir raktų pakeitimo. Prašome atidžiai patikrinti savo sutartį nuomos metu. Susisiekite su Mūsų agentais jei iškilo klausimų ar problemų. Atkreipkite dėmesį į galimybę įsigyti papildomą draudimą vietoje, kuris sumažins Jūsų atsakomybę ar suteiks papildomą apsaugą Jums ir Jūsų nuosavybei.

 

Būtina visas sąlygas perskaityti rezervuojant automobilį!