Tailandas. Užburiantis Nong Nooch tropinis sodas Patajoje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Nong Nooch tropinis sodas

Nong Nooch tropinis sodas vienas pagrindinių turistų traukos centrų, esantis vos 20 kilometrų nuo Patajos. Rūpestingos dekoratorių rankos 81 hektaro žemės lopinėlį pavertė amžinai žaliuojančiu sodu. Tai puiki vieta mėgstantiems gamtą, užsiimantiems sodininkyste ar tiesiog norintiems praleisti laisvalaikį.

1954 metais Khun Pisit ir Nongnooch Tunsujja nusipirko žemės sklypą, kuriame augo vaismedžiai. Po baigtų derybų dėl nuosavybės, ponia Nongnooch išvyko su draugais į kelionę, kurioje ji liko sužavėta pamatytais gražių sodų vaizdais. Sklypo savininkė iš kelionės grįžo su idėja teritoriją paversti tropiniu sodu, kuris taptų vienu lankomiausių objektų Patajoje.

Nong Nooch tropinis sodas gražus dėl jame žydinčių gėlių ir augančių palmių. Sodas suskirstytas į atskiras sritis. Trečdalį teritorijos sudaro orchidėjų oranžerija, dėl to vietinių gyventojų šis gamtos parkas vadinamas būtent šių augalų pavadinimu. Viena iš įdomesnių sričių – palmių sodas, kuris įdomus tuo, kad jame yra beveik visos pasaulyje aptinkamos palmių rūšys. Čia jų yra virš 800 rūšių ir 1200 veislių. Kad atsiskleistų visas šių medžių grožis, palmės susodintos specialioje promenadoje pagal sistematiką ir kraštovaizdžio architektūros principus. Parke taip pat galima pamatyti žaliuojančius bonsus, paparčius, kaktusus, ananasus.

Be nuostabą keliančių augalų gausos, lankytojams rengiami specialūs šou, supažindinantys su tradiciniais tajų šokiais, dainomis. Vyksta įvairūs teatro pasirodymai, rodomos Muay Thai kovos. Nedideliame zoologijos sode galima pamatyti elnius, ožkas, beždžiones, plasnojančius įvairiaspalvius drugelius, paukščius, egzotines žuveles. Didžiausio turistų susidomėjimo sulaukia žaidžiantys futbolą, tapantys paveikslus bei darantys masažą drambliai.

Rekomenduojama sode apsilankyti ryte, kai oro temperatūra būna dar nepasiekus dienos maksimumo. Karštų saulės spindulių nevargindami sodą apžiūrėsite neskubant. Po to galėsite mėgautis įvairiais pasirodymais, kurie vyksta keturis kartus per dieną. Sodas lankytojams duris atveria 8 ryto, o uždaromas 18 valandą.

Adresas: 34/1 Moo 7 Na Jomtien, Sattahip

Tinklalapis: http://www.nongnoochgarden.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.