FUERTEVENTŪRA: atostogos SBH MONICA BEACH 4* viešbutyje su VISKAS ĮSKAIČIUOTA tik 689 €/8 n.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

SBH MONICA BEACH

Atostogos Fuerteventūroje gali būti puikios, jei apsistosite SBH MONICA BEACH 4* viešbutyje! Žinomas ir patikimas viešbutis su atnaujinta infrastruktūra, kambariais! Tai idealus pasirinkimas šeimos atostogoms.

Kelionės tipas: organizuota (skrydis + viešbutis + pervežimas)

Organizatorius: ITAKA LIETUVA

Kainos užfiksuotos: 2019.02.12 d.

 

 

iskaiciuota i kaina

Skrydis: Vilnius – Fuerteventūra – Vilnius

Bagažas: 5 kg rankinis, 15 kg registruotas

Pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas

Viešbutis: nurodytos trukmės apgyvendinimas su pasirinktu maitinimo tipu

Atstovas: lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos nuvykus

 

 

Keliones pasiulymas

SBH MONICA BEACH  4**** – viešbutis pastatytas šalia gražaus smėlio paplūdimio. Jame yra 2 baseinai suaugusiems ir 2 baseinai vaikams, šalia veikia banglenčių ir nardymo mokykla. Puikiai organizuotos pramogos ir žaidimai leis jums visiškai pasinerti į nerūpestingas atostogas. VIETA: Apie 200m nuo nedidelės, turistinės COSTA CALMOS, kurioje gausu barų, restoranų ir parduotuvių, šalia prekybos centras, barai ir restoranai, vaistinė; apie 70 km iki Puerto del Rosario oro uosto. PAPLŪDIMYS: Viešas platus smėlio paplūdimys, kuriame prasideda garsus „Playa de Sotavento“, laikomas vienų iš gražiausių salos paplūdimių, skėčiai ir gultai(apie 13 eurų per parą / 2 gultai ir skėtis).

Kainos gali keistis net kelis kartus per dieną. Dėl didelio informacijos srauto, ne visada spėjame jas atnaujinti. Tikslias kainas sužinosite susisiekę su mumis el. p. info@urkistravel.lt. Galimas avansas, jei iki kelionės liko daugiau nei 30 d.! Skrydžiai vykdomi nuo gruodžio 12 iki vasario 25 d. kartą per savaitę. Galima atostogų trukmė 7 ir 14 n.

Keliaujant 2 suaugusiems:

8 n. vasario 25 – kovo 5 d., Apartamentai, viskas įskaičiuota – 689 €/asm.

 

Jei norite keliauti su vaikais, el. p. info@urkistravel.lt atsiųskite užklausą, nurodydami tikslią vaiko (-ų) gimimo datą (-as).

Skrydžio laikai: Vilnius 17:25 – Fuerteventūra 21:50; Fuerteventūra 12:45 – Vilnius 20:30. Laikai preliminarūs, jie gali būti koreguojami.

Jeigu netiko mūsų pasiūlytas variantas, visus galimus viešbučius rasite paspaudę aktyvų blokelį:

pasiulymai

 

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai organizuota kelionių organizatoriaus „ITAKA LIETUVA“ kelionė.


Pasiūlymo informacija:

– už pasiūlyme nurodytas kelionių kainas vietų skaičius yra ribotas, todėl skelbiama žemiausia kelionės kaina dėl riboto vietų skaičiaus gali keistis. Jei kaina parašius mums nesutaps su ta, kurią nurodėme pasiūlyme, kelialapiai už nurodytą kainą yra išparduoti;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese/tryse/keturiese;

– viešbutis pasilieka teisę nesuteikti kai kurių paslaugų sezono pradžioje ir pabaigoje;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.


Kelionės rezervacija:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt. Laiško temoje įrašykite „SBH MONICA BEACH ITAKA LIETUVA“.

– kelionė rezervuojama gavus bent avansinę įmoką. Likusią kainos dalį reikia sumokėti ne vėliau kaip 30 d. iki kelionės pradžios;

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.