Autobusų kompanijos norintiems nuvykti iš Barselonos į Andorą

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Autobusų kompanijos norintiems nuvykti iš Barselonos į Andorą

Andora – mažytė valstybė, esanti pietvakarių Europoje, rytinėje Pirėnų kalnyno dalyje, tarp Ispanijos ir Prancūzijos. Bendras valstybės plotas tik 468 kvadratiniai kilometrai. Į Andorą neskrenda lėktuvai, nevažiuoja traukiniai, tačiau į ją vis tiek kiekvienais metais atvyksta per 10 milijonų turistų. Taip ši šalis iš turizmo susirenka net 80 procentų šalies biudžeto. Andora ypač populiari šaltuoju metų sezonu, kada šalis tampa populiariu slidinėjimo kurortu.

Kas traukia slidinėti, o kas tiesiog apžiūrėti šalies. Iki jos nuvykti galima kursuojančiais autobusais, tačiau pirmiausia, reikės nuskristi iki Barselonos El Prat arba Žironos (Gironos) oro uosto, o iš jų tiesiogiai nuriedėti iki Andoros. Žinoma, šalį galima pasiekti ir iš kitų oro uostų ar apylinkių, tačiau mums patogiausiai – iš Barselonos, juolab, kad į ją tiesiogiai skrenda pigių skrydžių kompanijos.

Kad nereikėtų ilgai ieškoti informacijos, kaip nuvykti iki Andoros, pateikiame kelias autobusų kompanijas, kurios veža iki šios šalies. Tai Frogbus (www.frogbus.com) ir Novatel (www.andorrabybus.com).

Frogbus

Frogbus – žemų kainų tarpmiestinių ir oro uostų autobusų tinklas, veikiantis Prancūzijoje, Ispanijoje ir Andoroje. Šios kompanijos autobusai į Andorą važiuoja iš Žironos (Girona) miesto, Žironos (Girona) oro uosto ir iš Barselonos El Prat oro uosto. Reisai vykdomi septynias dienas per savaitę. Keliaujant su šia kompanija nesuksite galvos, kurioje vietoje reikės išlipti – autobusai važiuoja į visus Andoroje esančius kurortus.

Autobuso bilietai parduodami Žironos oro uoste ir keliuose miestuose, iš kurių vykdomi reisai, tačiau pigiausi bilietai bus perkant www.frogbus.com internetinėje svetainėje.

Novatel

Novatel – autobusų kompanija, vykdanti reguliarius reisus iš Barselonos El Prat oro uosto, Žironos (Girona) ir Tulūzos miesto į Andorą. Autobusai kursuoja į savaitę septynis kartus, iki penkių kartų į dieną.

Autobuso bilietai parduodami Novatel interneto svetainėje, adresu – www.andorrabybus.com.

 

Kelionės trukmė iš Barselonos El Prato oro uosto iki Andoros gali trukti nuo 2,5 iki 3 valandų. Trukmė priklauso nuo oro sąlygų, transporto kamščių. Abi kompanijos keleivius veža panašiomis kainomis – kelionė į abi puses siekia virš 50 eurų. Kartais vykdomos įvairios akcijos, kurių metu bilietų kaina gali būti mažesnė. Reisų skaičius per savaitę ir per dieną gali kisti, priklausomai nuo sezono.

Kadangi kainos, akcijos, taisyklės, maršrutai gali keistis, naujausią informaciją sužinosite apsilankę tik oficialiuose autobusų kompanijų tinklalapiuose.

Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

 

Jeigu žinote kitų variantų kaip pasiekti Ispanijoje esančius kurortus, rašykite komentarus arba informaciją siųskite el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.