Autobusu per Suomiją: kaip pigiai nuvykti iki Helsinkio ir Turku?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Autobusu per Suomiją: kaip pigiai nuvykti iki Helsinkio ir Turku?

Keliaudami į pasirinktą miestą, net nepagalvojame, kad visai nesudėtinga aplankyti ir kitus miestus. Tai ne tik lengva padaryti, bet ir pigu. Tą jau įrodėme rašydami straipsnius apie Veroną ir Liuksemburgą. Šį kartą suteiksime informacijos, kaip iš Tamperės, esančios Suomijoje, pasiekti pačią šalies sostinę – Helsinkį. Jeigu nedomina Helsinkio kryptis, išduosime paslaptį, kaip nuvykti iki Turku miesto!

Kol Ryanair aviakompanija pigiai skraidina iš Kauno ir Rygos į Tamperę – gražų, ramų ir jaukų miestą (UrkisTravel.lt rekomenduoja nuskristi), tol mes galėsime pigiai nuvykti iki Turku, Helsinkio ir kitų miestų Suomijoje.

Naudodamiesi autobusų kompanijos ExpressBus paslaugomis, iš Tamperės autobusų stoties galime nesudėtingai pasiekti įvairius Suomijos miestus ir miestelius.

Kelionė autobusu iki Turku gali užtrukti nuo 2 h iki 2 h 50 min. Bilieto kaina į vieną pusę apie 24 eurai, į abi puses – apie 43 eurai. Autobusai kursuoja nuo pirmadienio iki sekmadienio, po kelis kartus į dieną (3-8 kartus).

Iš Tamperės į Helsinkį kelionė gali užtrukti nuo 2 h 10 min iki 2 h 50 min. Trukmė priklausys kokiu autobusu važiuosite – ekspresu ar paprastu. Autobusai į sostinę kursuoja nuo pirmadienio iki sekmadienio ir kur kas dažniau nei į Turku. Bilieto kaina kelionei į vieną pusę – apie 25 eurai, į abi –  apie 46 eurai.

Keliaudami iš Tamperės su ExpressBus autobusais, jūs pasieksite ir daugiau miestų. Tvarkaraščius, bilietų kainas ir kitą svarbią informaciją sužinosite apsilankę ExpressBus interneto svetainėje, kurios adresas yra http://www.expressbus.fi. Bilietus įsigysite autobusuose ir autobusų stotyse, o už juos atsiskaityti galėsite grynais arba Visa, Master Card ir Euro Card kortelėmis.

 

Pastaba: dėl įvairių priežasčių kainos gali skirtis.

2 komentarai Autobusu per Suomiją: kaip pigiai nuvykti iki Helsinkio ir Turku?

 1. KoMyHuCT 2011-11-10 at 1:33 pm

  Afigennas patarimas :D
  K: Kaip pigiai nuvykti iki Suomijos norimo miesto ?
  A: Nusiperki autobuso bilieta !

  Niekad nebuciau taip sugalvojes :D :D

  Atsakyti
  • UrkisTravel.lt 2011-11-10 at 5:24 pm

   Sveiki, skaitant visada reikia suprasti straipsnio prasmę. Mes apžvelgiame kaip, su kokiomis kompanijomis, kokia kaina galima nuvykti į kitą miestą. Dauguma keliautojų, keliaudami pvz. į Milaną, Frankfurtą, Briuselį, Tamperę visai nepagalvoja, kad iš šių miestų nesudėtingai galima pasiekti kitus, neretai dar įdomesnius, miestus. Žinoma, kad tos kelionės bus autobusu ar traukiniais, tačiau kiekvienos kompanijos kainos skiriasi. Todėl mes ir apžvelgiame visus galimus, mums žinomus variantus, kad žmogus susiplanuotų kuo įdomesnę, bet tuo pačiu pigesnę kelionę. Juolab, kad ne visi yra patyrę keliautojai, kaip Jūs. Konkrečiai šiuo atveju, mes aprašėme, kaip iš Lietuvs pigiai pasiekti Helsinkį, nes dauguma žmonių renkasi keliones keltu. Ir nors tokios kelionės įdomesnės, tačiau kur kas brangesnės. O norėdamas aplankyti Helsinkį ir paskaitęs šį straipsnį, keliautojui jau nereikės sukti galvos nei kokia kompanija važiuoti, nei kiek kanuoja bilietai, nei kur ieškoti informacijos, kuri dažniausia būna anglų kalba. :)

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.