Bulgarijos kurortai: Saulėtas krantas

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Bulgarijos kurortai - Saulėtas krantas

Saulėtas krantas yra didžiausias pajūrio kurortas Bulgarijoje, esantis tarp Nesebaro miesto ir kito populiaraus kurorto – Šv. Vlaso. Šis Juodosios jūros perlas nuo antro pagal dydį šalies miesto Burgaso nutolęs apie 30 km į šiaurę. Tai ne tik didžiausias, bet ir populiariausias Bulgarijos kurortas, kuriame yra daugiau nei 1000 viešbučių, galinčių priimti nei daug,  nei mažai – virš 300 tūkstančių svečių.

Dėka nuostabaus klimato, šiluma ir saule galima mėgautis nuo pat gegužės iki spalio pabaigos. Vidutinė oro temperatūra gegužės, spalio mėnesiais – 17-18, birželio, rugsėjo – 20-21, o liepos ir rugpjūčio mėnesiais – 22-23 laipsniai šilumos. Tačiau šių skaičių išsigąsti nereikia, kadangi dažnai temperatūra jau gegužės mėnesį perkopia 20, o vidurvasaryje termometro stulpelis rodo ir 29 karščio. Vandens temperatūra svyruoja nuo 15 iki 25 laipsnių šilumos.

Saulėto kranto kurortas gali pasigirti daugiau nei dešimties kilometrų pajūrio ruožu, kurį skalauja šiltas Juodosios jūros vanduo. Nuo trisdešimties iki šešiasdešimties metrų pločio paplūdimys nusėtas smulkiu auksiniu smėliu, vietomis yra natūraliai susiformavusių kopų. Pakrantė sekli – gilėja palaipsniui. Paplūdimyje nuomojami skėčiai ir gultai, yra didelis vandens pramogų pasirinkimas.

Populiariausias Bulgarijos kurortas idealiai tiks norintiems ne tik pailsėti, bet ir pasilinksminti ar aktyviai praleisti dieną. Saulėtas krantas pramogų gausa neprilygsta jokiam kitam šalies kurortui. Jame yra daugiau nei du šimtai restoranų ir kavinių, daugybė gyvos muzikos barų, naktinių klubų, rengiamos diskotekos. Kiekvienais metais publiką linksmina visame pasaulyje gerai žinomi didžėjai bei atlikėjai, pritraukiantys minias jaunų žmonių. Dienos metu nuobodulį galima iškeisti į lauko tenisą, jojimą žirgais, paplūdimio tinklinį, taip pat į pramogas vandens parke. Be to yra organizuojamos įvairios ekskursijos po šalį ir už jos ribų. Saulėtas krantas – „gyvas“ kurortas, kuriame pramogauti galima dvidešimt keturias valandas per parą.

 

Vidutinė oro temperatūra Saulėto kranto kurorte

sauletas krantas - oro temperatura

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.