Slidinėjimas: lengvai pasiekiami kurortai iš Bergamo oro uosto

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Slidinėjimas: lengvai pasiekiami kurortai iš Bergamo oro uosto

Vis daugiau žmonių organizuojasi keliones savarankiškai. Ne išimtis – slidinėjimas. Šiuo metu pigiausias ir paprasčiausias būdas nuvykti iki Italijos Alpių – skirsti iki Milano Bergamo oro uosto (Orio Al Serio), o iš jo važiuoti link slidinėjimo kurortų. Pats Orio Al Serio oro uostas ir Bergamo miestelis yra Lombardijos regione, kuriame gausu mažesnių slidinėjimo kurortų. Artimiausi kurortai vos 1 valanda kelio automobiliu nuo oro uosto!

Didesni slidinėjimo kurortai, tokie kaip Val Gadena ar Alta Badia nuo Bergamo nutolę maždaug 3-4 valandos kelio automobiliu. Žinoma, kelionės laikas priklauso nuo oro sąlygų bei kamščių.

Vis dėlto, nieko tokio, jeigu neturėsite išsinuomavę automobilio, kadangi iš Orio al Serio oro uosto tiesiogiai važiuoja autobusai.

TerravisionNaudodamiesi Terravision kompanijos paslaugomis galėsite greitai ir patogiai nuvykti iki Val Gardena kurorto. Kelionės kaina į vieną pusę – 25 eurai, į abi puses – 39 eurai. Autobusai keleivius iš oro uosto veža maršrutu: Bolzano – Ortisei – Santa Christina – Selva Val Gardena. Daugiau informacijos apie autobusų kompaniją: http://www.terravision.eu.

Val Gardena slidinėjimo zona sudaryta iš trijų kurortų: Ortisei įsikūręs 1236 m., Santa Christina – 1428 m., Selva Van Gardena – 1536 m. aukštyje virš jūros lygio. Visi kartu jie suformuoja didžiausią kurortą Sella Ronda masyve su bendru 175 km. trasų ilgiu.

Ortisei – 1236 metrai virš jūros lygio esantis kurortas tiks idealioms atostogoms tiek vasaros, tiek žiemos laikotarpiu.  Miestelis turi savo labai senas tradicijas ir turtingą istoriją. Jo centras ne tik puiki vieta susitikimams, bet ir apsipirkimui.

Santa Christina – mažas kaimelis įsikūręs viduryje Val Gardena. Tai vietovė apsupta didingų kalnų. Kurortą daugiau renkasi pradedantys slidininkai ir ekskursantai, kurie keliauja pažinti gamtos grožio pėsčiomis. Dėl savo izoliacijos praeityje, žmonės susikūrė savo tradicijas ir kultūrą, kurios gyvuoja iki šiol. Šis kurortas ideali vieta gamtos mylėtojams, kurie rūpinasi savo sveikata ir ieško tylos, ramybės ir nori praleisti slidinėjimo atostogas puikioje atmosferoje.

Selva Van Gardena – kaimelis, įsikūręs tarp Sassolungo Puze ir Sella kalnų masyvo. Tai pagrindinis kurortas Val Gardena slidinėjimo zonoje. Čia rasite gausybę žiemos pramogų, pradedant slidinėjimu, baigiant – skialpinizmu (sporto rūšis, kurios metu kopiama sniego šlaitais).

Bormio transferKitus kurortus galėsite pasiekti nusipirkę Livingo Express ir Bormio transfer kompanijos autobusų bilietus. Šie autobusai keleivius iš Bergamo oro uosto veža į Bormio, Valdidentro, Livigno slidinėjimo kurortus. Bilietų kainos prasideda nuo 25 eurų į vieną pusę. Daugiau informacijos apie autobusų kompaniją: http://www.mtbus.it.

Bormio – kurortas yra Alta Valtellina slidinėjimo zonoje, Alpių centre, netoli Šveicarijos ir Austrijos sienos. Kurortas geriausiai tinka pradedantiesiems ir vidutiniškai patyrusiems slidininkams. Bromio nėra tiek daug kavinių ir restoranų kaip Livigno kurorte, tačiau čia galėsite atsipalaiduoti pirčių komplekse, sporto centre ar baseine.

Valdidentro kurortas įsikūręs 1345 metrai virš jūros lygio, visai netoli Livingo ir Bormio kurortų. Kurorte yra daugiau negu 30 km įvairaus sudėtingumo trasų, kurias yra pamėgę tiek pradedantieji, tiek pažengę slidininkai.

Livigno kurortas, esantis, kaip ir Valdidentro ir Bormio – gražiame Valtellina slėnyje. Livigno – puikus slidinėjimo kurortas su kvapą gniaužiančiais didelio aukščio šlaitais ir tam pastatyta pritaikyta įranga. Pradedantieji gali čiuožinėti nuo mažų kalnų, vidutiniškai patyrę slidininkai –  išbandyti net 37 raudonas trasas, o pažengusieji – mėgautis ilgomis trasomis su įvairiomis kliūtimis.

Slidinejimo kurortai

Raudonu tašku pažymėtas Valdidentro kurortas

 

Mėgstate slidinėti? Pasidalinkite įspūdžiais, patarimais, rekomenduokite, Jūsų manymu, geriausius, įdomiausius slidinėjimo kurortus. Informaciją siųskite el.p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.