Kaip nuvykti iš Rygge oro uosto į Oslą

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kaip nuvykti iš Rygge oro uosto į Oslą

Rygge oro uostas yra įsikūręs Norvegijos pietrytinėje dalyje, maždaug 70 km atstumu nuo šalies sostinės Oslo. Šiuo oro uostu daugiausiai naudojasi pigių skrydžių oro linijos. Skrisdami į Oslą greičiausiai atsidursite šiame oro uoste, todėl pravers informacija, kaip iš Rygge nuvykti iki sostinės.

Iš Oslo į Rygge oro uostą važiuoja prie skrydžių pritaikyti Rygge-Ekspress autobusai. Kelionės trukmė apie 60 min.

Iš Oslo autobusų terminalo ekspresas išvažiuoja 2 val. 50 min. prieš kiekvieną skrydį. Tuo tarpu, iš oro uosto autobusas išvažiuoja 40 min. vėliau negu nusileidžia lėktuvas. Jeigu lėktuvas vėluoja, autobusas jo laukia.

Vieta autobuse garantuota, jokios rezervacijos nereikalingos. Bilietai parduodami pas vairuotoją. Už juos sumokėti galite tik Norvegijos kronomis (NOK) arba kreditinėmis kortelėmis (Visa, MasterCard, Diners, AmEx).

Bilieto kaina suaugusiam ir keliaujančiam į vieną pusę – 140 kronų, perkančiam bilietus iš karto į abi puses – 250 kronų. Vaikams, studentams ir senjorams bilietų kainos mažesnės.

Prieš išvykstant iš Lietuvos, autobuso tvarkaraštį ir kainas rekomenduojama pasitikrinti kompanijos tinklalapyje – http://www.ryggeekspressen.no/.

 

Oslo Rygge oro uostas dažnai būna kaip tarpinė stotelė, keliaujant į tokius miestus, kurių nepasieksime skrisdami tiesiogiai. Todėl kito skrydžio gali tekti laukti ne vieną ir ne tris valandas. Kad neprailgtų laikas, galite nuvažiuoti iki Moss. Tai arčiausiai oro uosto esantis miestas. Kelionė trunka apie 15 minučių, o bilieto kaina 70 kronų į vieną pusę. Taip pat yra taikomos nuolaidos. Daugiau informacijos rasite apsilankę Nor-Way Bussekspress autobusų kompanijos tinklalapyje – http://www.nor-way.no/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.