Kaip pigiai, greitai ir patogiai nuvykti iki Amsterdamo

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kaip pigiai, greitai ir patogiai nuvykti iki Amsterdamo

Daugelis keleivių norėdami aplankyti Amsterdamą renkasi pagrindinį Šipolio oro uostą. Tačiau mums, pigių kelionių mėgėjams, šis oro uostas tiktų tik tuo atveju, jeigu į jį skraidytų pigios avialinijos. Vis dėlto, greitai ir patogiai Amsterdamą pasiekti galima. Pirmiausiai, mums reikia nusipirkti lėktuvo bilietus į Eindhoveno miestą. O nuo jo iki Amsterdamo toks pats atstumas kaip nuo Kauno iki Vilniaus – 100 km. Į Eindhoveno oro uostą skraido dvi pigių skrydžių aviakompanijos – Wizzair ir Ryanair.

Eindhoveno oro uostas yra nedidelis, esantis apie 10 km į vakarus nuo Eindhoveno miesto centro. Oro uostas turi tik vieną dviejų aukštų terminalą. Pirmame aukšte registracijos stalai, išvykimo – laukimo salės, keletas parduotuvių, antrame aukšte rasite kavinę bei terasą iš kurios galėsite stebėti kylančius ar besileidžiančius lėktuvus.

Nuvykti iš Eindhoveno į Amsterdamą yra keletas būdų:

1) Sėskite į maršrutinį autobusą nr. 401, reguliariai važiuojantį tarp oro uosto ir Eindhoveno miesto centro. Autobuso stotelė yra prie atvykimo terminalo, o bilieto kaina važiavimui į vieną pusę – 3 eurai. Autobusas iki geležinkelio stoties nuveš per apytiksliai 20 min.

Tuomet persėskite į traukinį. Tarpmiestinis tiesioginis traukinys iš Eindhoveno geležinkelio stoties į Amsterdamą važiuoja kasdien, du kartus per valandą, iš 5 platformos. Apytiksli kelionės trukmė – 1 val. 20 min. Bilietus, kurių kaina nuo 17 eurų į vieną pusę, nusipirksite stoties kasose.

Jeigu planuojate Amsterdame praleisti daugiau nei dieną, pirkite traukinio bilietą į vieną pusę, kadangi bilieto galiojimo laikas tik viena diena.

2) Iš Eindhoveno oro uosto į Amsterdamą važiuoja Air Express ir Terravision autobusai. Bilietus galite nusipirkti oro uosto atvykimo salėje arba internetu.

Perkant internetu, bilietas į abi puses kainuos nuo 38,50 euro, į vieną pusę – nuo 22 eurų. Bilietus įsigysite kompanijos tinklalapiuose, adresu – www.airexpressbus.com ir www.terravision.eu.

Nusprendus autobuso bilietus pirkti oro uoste esančioje kasoje, už kelionę mokėsite brangiau.

Autobuso stotelė priešais Eindhoveno oro uosto terminalą.

3) Trečias būdas pasiekti Amsterdamą – naudotis taksi paslaugomis. Tai brangiausias variantas. Piniginę paploninsite nuo 150 iki 200 eurų važiavimui į vieną pusę.

 

Pastaba: dėl įvairių priežasčių kainos gali šiek tiek skirtis.

8 komentarai Kaip pigiai, greitai ir patogiai nuvykti iki Amsterdamo

 1. Sonata 2017-08-10 at 5:21 pm

  Ar atvykimo ir isvykimo sales, skrendant su persedimu Eindhovene, toli viena nuo kitos?

  Atsakyti
 2. tomas 2012-01-03 at 10:41 am

  sveiki, traukinys is Eindhoveno atvyskta i kokia Amsterdamo stoti? Kur patarsit geriau ieskotis viesbucio ar netoli stoties, ar centre. Planuojam daugiau laiko leisti centre. gal kazka galit parekomenduoti is viesbuciu? planuojama isleiti suma per nakti iki 100 eur (aisku noretusi maziau).

  Atsakyti
  • UrkisTravel.lt 2012-01-03 at 12:39 pm

   Traukinys atvyksta į centrinę Amsterdamo stotį (Amsterdam CS). Viešbučių pasidairykite įvairiose rezervavimo sistemose – http://www.urkistravel.lt/?p=4836. Dauguma tinklalapių leidžia pasirinkti kriterijų – nuo pigiausio iki brangiausio, tad tikrai nesudėtingai išsirinksite viešbutį. Jeigu norite pigesnio viešbučio tai jie bus toliau nuo centro, tačiau centrą nesudėtingai pasieksite viešuoju transportu.

   Atsakyti
 3. Juste 2011-11-09 at 2:15 pm

  Internetiniame puslapyje yra nurodyti keli nuolaidu tipai. Gal zinot, kokios nuolaidos yra taikomos?

  Atsakyti
  • UrkisTravel.lt 2011-11-09 at 2:40 pm

   Sveiki, pirmiausa būtų įdomu sužinoti, kuriame interneto puslapyje žiūrite bilietus :) Kita vertus, visa informacija turėtų būti pateikta toje interneto svetainėje.

   Atsakyti
 4. algirdas3 2011-10-13 at 2:38 pm

  kaip patekti is eindhoveno i leidena

  Atsakyti
  • UrkisTravel.lt 2011-10-13 at 3:06 pm

   Geriausias ir greičiausias būdas pasiekti Leideno miestą yra važiuojant traukiniu. Traukiniai rieda iš centrinės Eindhoveno stoties. Bilietus galite nusipirkti ir internetu, jų kaina priklauso nuo traukinio tipo, klasės. Bilietus įsigysite apsilankę šioje nuorodoje: http://www.ns.nl/en/travellers/home

   Atsakyti
   • Giedrė 2014-06-01 at 10:22 pm

    Sveiki, o koks geriausias būdas iš Schiphol oro uosto nuvykti į centrą. (turint maždaug 5h )

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.