Pigi kelionė į Paryžių: kaip sutaupyti?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kaip sutaupyti Paryžiuje?

Pigi kelionė į Paryžių: kaip sutaupyti? Paryžius – vienas gražiausių Europos miestų, savo gerbėjus traukiantis dėl gausybės istorinių paminklų. Labiausiai lankomi Prancūzijos sostinės objektai – Eifelio bokštas, Triumfo arka, Luvras, Eliziejaus laukai, Dievo Motinos bažnyčia.

Kad ir kaip ten bebūtų, norisi sutaupyti ne vieną eurą ir tuo pačiu aplankyti begalę lankomų Paryžiaus objektų. Ar tai įmanoma? Žinoma, kad taip!

Miesto kortelė

Paryžiuje sudaryta galimybė nusipirkti atskiras korteles, kurios galios tik atitinkamiems objektams.

Paris Museum Pass – kortelė, su kuria nemokamai aplankysite daugiau negu 55 muziejus nemokamai (2 dienų kortelės kaina 35 eurai, 4 dienų – 60 eurų, 6 dienų – 65 eurai). Paris attractions Pass – suteiks galimybę nemokamai aplankyti geriausias miesto atrakcijas, įskaitant pasiplaukiojimą kruizu Senos upe. Paris Visite Pass – nemokamas viešasis transportas. Tačiau galite nusipirkti vieną kortelę į kurią įeis visos aukščiau išvardintos kortelės – Paris Pass.

Miesto kortelė – Paris Pass – puikus būdas sutaupyti Paryžiuje nemažai pinigų. Su šia kortele jūs galėsite nemokamai aplankyti muziejus, miesto atrakcijas, važinėtis viešuoju transportu. Taip pat gausite nemokamą Paryžiaus gidą su žemėlapiu, kiekvienos lankytinos vietos aprašymu, darbo valandomis, kainomis. Į kainą bus įskaičiuotas turistinio autobuso bilietas.

Kortelę galite įsigyti dviem, trim, keturiom arba šešioms dienom. Dviejų dienų kortelė kainuoja 129 eurus, keturių – 170 eurų, šešių – 195 eurus. Vaikams ir paaugliams kainos mažesnės.

Sutaupysi jeigu esi jaunas

Prieš keliaujant visada reikia susiplanuoti kelionę – pasižiūrėti, ką norite aplankyti, iki kada dirba, kokios kainos. Tikrai pastebėsite, kad į kai kurias lankytinas vietas jums užteks neštis tik asmens dokumentą, su kuriuo gausite nuolaidą arba įeisite nemokamai. Paryžius suteikia kiekvienam Europos Sąjungos piliečiui nuo 18 iki 25 metų galimybę gauti iki 100 % nuolaidą įėjimui į tam tikrus objektus.

Jeigu esi Europos sąjungos pilietis (o gi tikrai esi) ir tau ne daugiau kaip 25 (į kai kuriuos objektus iki 26) bet ne mažiau kaip 18 metų, nemokamai gali įeiti į: Arc de Triomphe, Musee National d’Art moderne – Centre Georges Pompidou. Musee National Picasso, Sainte-Chapelle, Musee de l’Armee, Musee National de la Marine, Eiffel Tower (pigesnis bilietas asmenims nuo 12 iki 24 m.)

Belieka nepamiršti nešiotis asmens dokumento ir padėkoti, kad esi vis dar jaunas ;)

Kuriems užteks pasigrožėti tik nuostabiu miestu, apsimokės pirkti nebent viešojo transporto kortelę, kadangi pėsčiomis miesto neapeisite.

Kainos gali šiek tiek skirtis. Jeigu radote netikslumų, juos parašykite komentaruose.

 

Buvote Paryžiuje ar kitoje Europos sostinėje? Pasidalinkite savo nuotraukomis, įspūdžiais ir patarimais. Siųskite informaciją el.p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.