Maljorkos kurortai. Populiariausi salos kurortiniai miesteliai

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Maljorka. Populiariausi salos kurortiniai miesteliai

Visada aktualu išsirinkti tinkamą poilsio vietą. Juk keliaujant su vaikais visai nesinorės poilsiauti visą parą triukšme paskendusiame kurorte, o jaunimui sėdėti ramioje aplinkoje. Maljorkos saloje kiekvienas suras sau tinkamą kampelį.

Populiariausi Maljorkos kurortai:

Magalufas/Magaluf

Magalufo kurortas nuo salos sostinės Palmos įsikūręs maždaug 15 km į vakarus. Tai vienas mėgstamiausių kurortų, kuris vis dar nepraranda populiarumo jaunimo tarpe. Ypač mėgstamas tarp britų poilsiautojų. Tai kurortas, kuriame dieną – naktį verda šurmulingas gyvenimas, nes čia įsikūrę pagrindiniai jaunimo mėgstami naktiniai klubai, barai, diskotekos.

Šio kurorto paplūdimys tęsiasi beveik kilometrą ir yra daugiau kaip 35 m pločio. Priešais Magalufo paplūdimį, už maždaug 1000 m nuo kranto yra nedidelė La Porasa sala, kuri puikuojasi beveik visuose Maljorkos atvirukuose.

Tinkamumas vaikams vertinamas 3 iš 5 balų. Nors paplūdimys gražaus smėlio ir būtų tinkamas vaikams, tačiau kurortas dėl pakankamai audringo gyvenimo ritmo nėra populiari vieta šeimoms su mažamečiais.

<<Žiūrėti nakvynės kainas Magalufas kurorte>>

 

Palma Nova

Kurortas įsikūręs apie 12 km į pietvakarius nuo Palmos, šalia Magalufo kurorto. Pagrindinis skirtumas tarp šių kurortų yra tas, kad Palmanova daugiau orientuota į šeimas. Miestelis laikomas vienu didžiausių turizmo kurortų Maljorkoje.

Šis kurortas turi tris gražaus balto smėlio paplūdimius, kurie tęsiasi daugiau nei pusę kilometro ir yra beveik 60 metrų pločio. Be palei paplūdimius išsidėsčiusių restoranų ir barų, rasite ir vandens pramogų nuomos punktus.

Tinkamumas vaikams vertinamas 4 iš 5 balų. Visi trys paplūdimiai gražaus smėlio, vanduo gana seklus.

<<Žiūrėti nakvynės kainas Palma Nova kurorte>>

 

Santa Ponsa

Nedidelis kurortinis miestelis, įsikūręs vakarinėje Maljorkos dalyje, už 20 km nuo salos sostinės Palmos, to paties pavadinimo įlankoje. Dėl savo vaizdingų uolėtų pakrančių, smėlėtų įlankų, įspūdingų paplūdimių – kurortą pamėgę turistai iš viso pasaulio.

Paplūdimiai gražaus smėlio, švaraus krištolo skaidrumo vandens. Driekiasi daugiau nei kilometrą ir yra beveik 100 metrų pločio. Čia galima rasti beveik visų rūšių vandens pramogas.

Palei paplūdimį yra plati viešbučių, apartamentų, naktinių klubų, barų bei restoranų linija. Viename kurorto gale atrasite uostą, kuriame išrikiuotos prabangios jachtos, kiek toliau nuo paplūdimių – golfo aikštyną.

Tinkamumas vaikams vertinamas 4 iš 5 balų. Kurortas labiau orientuotas į šeimas su mažais vaikais. Jūros krantai gilėja nuosekliai, todėl maudytis saugu ne tik suaugusiems, bet ir mažiausiems. Beje, pastariesiems yra daugybė vietos žaidimams.

<<Žiūrėti nakvynės kainas Santa Ponsa kurorte>>

 

Kan Pastilja, Plaje de Palma, Arenalis/Ca‘n Pastilla, Playa de Palma, Arenal

Trys kurortai, esantys vienas šalia kito, įsikūrę vos 10 km į pietryčius nuo Palmos. Visus kurortus iš sostinės bei oro uosto galima nesudėtingai pasiekti viešuoju transportu. Oro uostas nuo Kan Pastilja kurorto nutolęs 5 km atstumu. Nors šie miesteliai vis dar laikomi atskirais administraciniais vienetais ir jų neskiria jokios geografinės ribos, tačiau juos jungia vienas 6 km ilgio paplūdimys.

Per visus tris kurortus yra nusidriekusi pėsčiųjų alėja, kurioje gausu barų, restoranų. Šiuos miestelius labiausiai pamėgę turistai iš Vokietijos.

Norintieji daugiau ramybės bei keliaujantieji su vaikais turėtų rinktis Plaja de Palma arba Kan Pastilja kurortus. Juose kur kas mažiau judrumo ir triukšmo. Jaunimas, norintis pasilinksminti, turėtų rinktis Arenalio kurortą, kuriame aktyvių pramogų apstu bet kokiu paros metu.

<<Žiūrėti nakvynės kainas Kan Pastilja ir Arenalis kurortuose>>

 

Alkudija/Alcudia

To paties pavadinimo įlankoje, šiaurinėje Maljorkos dalyje, įsikūręs kurortinis miestelis. Nuo oro uosto šiek tiek mažiau nei valanda kelio. Dėl savo fantastiškų paplūdimių – balto smėlio ir labai seklaus vandens (staigiai negilėja), kurortas populiarus tarp šeimų, keliaujančių su vaikais. Tinkamumas vaikams vertinamas 5 iš 5 balų.

Paplūdimys turi Mėlynosios vėliavos sertifikatą, kuris reiškia, kad paplūdimiai atitinka griežtus vandens kokybės, saugos, aplinkos apsaugos, švietimo ir informacijos, paslaugų kriterijus.

Istorijos mėgėjai galės apžiūrėti miestelyje esančią viduramžių tvirtovę, nuo senovės Romos laikų išlikusius miesto sienos griuvėsius.

Sporto entuziastai šiame kurorte ras beveik visas vandens pramogas, galės žaisti lauko tenisą, golfą, jodinėti, važinėtis dviračiais.

<<Žiūrėti nakvynės kainas Alkudija kurorte>>

 

Kala Miloras/Cala Millor

Kala Miloras yra didžiausias ir populiariausias kurortas rytinėje Maljorkos salos pakrantėje. Šį kurortą labiausiai pamėgę vokiečiai, o britai ir skandinavai renkasi šalia esantį kurortą – Kala Bona, kuriame vis dar veikia nedidelis žvejų uostas.

Pėsčiųjų alėjoje gausu parduotuvėlių, kavinių, barų, o beveik 2 km gražaus smėlio paplūdimys turi Mėlynosios vėliavos sertifikatą. Jame rasite beveik visas vandens pramogas.

 <<Žiūrėti nakvynės kainas Kala Miloras kurorte>>

 

Jeigu radote netikslumų, klaidų arba norite papildyti visada laukiame Jūsų komentarų. Informaciją taip pat galite siųsti el.p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.