Pažinkite Maltą autobusais! Visuomeninio transporto informacija

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

malta-autobusais

Pažinkite Maltą autobusais! Nuo 2015 m. liepos Maltos ir Gozo visuomeninį transportą į savo rankas perėmė nauja kompanija. Pakeitusi seniau kursavusius autobusus, pakeitė ir bilietų kainas. Vis dėlto, kaip ir anksčiau, taip ir dabar, visuomeninis transportas Maltoje ir Gozo saloje išvystytas labai gerai.

Iš karto norime atkreipti dėmesį, kad Maltoje ir Gozo saloje reikia pirkti atskirus visuomeninio transporto bilietus. Juos nusipirkę galėsite nevaržomai keliauti po abejas salas.

Vienkartinio bilieto kaina žiemos sezonu 1,5 €, vasaros sezonu – 2 € (nuo birželio vidurio iki spalio vidurio). Naktinio autobuso vienkartinio bilieto kaina – 3 €. Per dviejų valandų bilieto galiojimą galite keisti autobusus. Bilietus nusipirksite iš vairuotojo.

Turistų patogumui yra sudaryta galimybė nusipirkti savaitę galiojantį bilietą. Su juo visas septynias dienas galėsite neribotai važiuoti autobusais po visą Maltos arba Gozo salą. Tokio bilieto kaina suaugusiam kainuoja 21 €, vaikui iki 10 metų – 15 €. Bilietas pradeda galioti nuo to momento, kai yra pažymimas autobuse. Šie bilietai parduodami parduotuvėse, bilietų pardavimo kioskuose bei internetu – https://www.publictransport.com.mt.

Maltos visuomeninis transportas – puiki galimybė pigiai apkeliauti visą Maltos ir Gozo salą. Priklausomai nuo maršruto, autobusai kursuoja kas 10-60 minučių. Su jais nukeliausite iki visų lankomiausių vietų.

Įlipimas į autobusą tik per priekines duris. Autobusai stoja tik stotelėse ir norint jį sustabdyti reikia iškelti ranką. Kaskart lipant į autobusą būtina bilietą paženklinti.

Išsamesnę informaciją apie Maltos visuomeninį transportą rasite oficialioje internetinėje svetainėje, adresu: https://www.publictransport.com.mt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.