MegaBus – kelionės po Didžiają Britaniją tik nuo 1 svaro

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

MegaBus – kelionės po Didžiają Britaniją tik nuo 1 svaro

Dauguma gyvenančių Didžiojoje Britanijoje, greičiausiai, jau yra girdėję apie MegaBus autobusų tinklą. Turbūt ir ne vienas jau važiavote šiais autobusais. Nors kita vertus, neretai, renkamės traukinius, su kuriais kelionės trukmė sutrumpėja, nors kaina –  padidėja.

Turistai, skrendantys į Jungtinę Karalystę bei žinodami apie Megabus autobusų tinklą, galės pigiai aplankyti ne vieną, o kelis miestus vienų atostogų metų.

MegaBus yra žemų kainų autobusų operatorius, lyderiaujantis Jungtinėje Karalystėje ir Šiaurės Amerikoje. Kompanija priklauso tarptautinei transporto grupei – Stagecoach Group, kuri siūlo puikų kainos ir kokybės santykį.

JK kompanija pradėjo veikti 2003 metais. Šiuo metu MegaBus autobusai perveža daugiau kaip 2 milijonus keleivių kiekvienais metais. Ir ne be reikalo! Kadangi bilietų kainos prasideda tik nuo 1 svaro! Pigiai apkeliauti galėsite net apie 50 Didžiosios Britanijos miestų.

Kelionė iš Londono į Mančesterį

Kelionė iš Londono į Mančesterį ir atgal – tik 2 svarai (8 Lt)

Didžiausia tikimybė rasti pigiausius bilietus yra važiuojant ne piko metu ir perkant bilietus iš anksto. Tačiau net jeigu keliausite ir piko metu – už bilietus greičiausiai mokėsite mažiau negu riedant traukiniais. Žinoma, kelionės trukmė prailgėja, tačiau tie, kurie nori pigiai keliauti – MegaBus viena iš išeičių.

žemų kainų autobusas

MegaBus autobusas

Kompanija dažnai vykdo įvairias akcijas, todėl norėdami keliauti nepamirškite žvilgtelėti į MegaBus tinklalapį – uk.megabus.com.

2 komentarai MegaBus – kelionės po Didžiają Britaniją tik nuo 1 svaro

 1. Tomas 2012-09-14 at 12:03 pm

  as negaliu uzsisakyti bilieto su megabusu,suvedu viska ko praso bet vistiek neleidze uzsisakyti,kaip man tai padaryti?

  Atsakyti
  • UrkisTravel.lt 2012-09-14 at 12:14 pm

   Sveiki, gali būti, kad netinka jūsų mokėjimo kortelė. Ji turėtų būti kreditinė arba ta, su kuria yra leidžiami mokėjimai internetu. Taip pat yra priimamos tik tam tikros kortelės – VISA CREDIT, VISA DEBIT, MAESTRO, MASTERCARD. Jeigu kortelė yra kreditinė ir viena iš išvardintų, bet ji iš SwedBanko, tada daugiau informacijos šioje nuorodoje – http://www.swedbank.lt/lt/pages/privatiems/card_enrollment. Jeigu ir tai nepadės, susisiekite su kompanijos darbuotojais, kontaktus rasite jų puslapyje.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.