Pramogų ir atrakcionų parkai Algarvės regione

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį
Pramogų ir atrakcionų parkai Algarvės regione

zoolagos.com nuotr.

Portugalijos pietinė pakrantė yra ideali ne tik pavieniams keliautojams ar jaunavedžiams, atvykstantiems praleisti medaus mėnesio. Algarvės regionas puikiai tinka ir šeimoms. Jame yra ne vienas ir ne du pramogų parkai, kuriuose gera nuotaika ir nuostabūs įspūdžiai – garantuoti!

Lagos

Lagos zoologijos sodas įkurtas gyvūnų ir augalų išsaugojimo tikslais. Didelėje teritorijoje esančiame zoologijos sode gyvena virš 120 gyvūnų rūšių ir auga daugiau nei 200 augalų rūšių, atvežtų iš penkių žemynų. Be viso to, įrengtos vaikams skirtos žaidimų aikštelės, veikia suvenyrų ir amatų parduotuvė, užkandžių baras. Yra nemažai vietų, kuriose pietaujant galima stebėti lakstančius gyvūnus.

Adresas: Quinta Figueiras – Sítio do Medronhal Barão de S.João Lagos – Algarve – Portugal 8600

Tinklalapis: www.zoolagos.com

Zoomarine

Albufeiros kurorte esantis parkas, kuriame viena pagrindinių atrakcijų – įspūdingi jūros liūtų ir delfinų pasirodymai. Parko teritorijoje taip pat yra įrengtas parodų centras, akvariumas ir kitos zonos, kuriose lankytojai gali pamatyti įvairių rūšių jūros gyvūnus, papūgas, flamingus ir aligatorius. Ir tai dar ne visos pramogos. Parke yra keletas plaukimo baseinų, vaikams skirtų atrakcionų – karuselės, piratų laivas, linksmieji kalneliai. Veikia baras ir restoranas. Puiki dienos išvyka visai šeimai!

Adresas: Estr. Nacional 125, Km 65, 8201-864 Albufeira, Portugal

Tinklalapis: www.zoomarine.pt

Aqualand

Dar viena pramogų zona Algarvės regione – akvalendas, esantis Alcantarilha. Tai didelis vandens parkas, siūlantis daugybę atrakcionų įvairaus amžiaus asmenims. Mažiausieji laiką leidžia „Vaivorykštės parke“ – vaikams pritaikytoje vandens parko teritorijoje. Suaugusiems taip pat yra ką veikti – rekomenduojama išbandyti įvairaus dydžio vandens kalnelius. Poilsiui pastatyti nemokami gultai, daiktus galima pasidėti rakinamose spintelėse. Veikia savitarnos bei greito maisto restoranai. Saugumui užtikrinti teritoriją prižiūri gelbėtojai. Vandens atrakcionų parkas dirba nuo birželio iki rugsėjo pabaigos.

Adresas: Alcantarilha, Algarve, Portugal

Tinklalapis: www.aqualand.pt

Aventura

Nuotykių ir pramogų parkas, kuriame lankytojai laisvalaikį leidžia laipiodami medžiuose įrengtose įvairaus sudėtingumo trasose. Karstytis medžiais ne taip jau lengva, kaip gali pasirodyti – šis užsiėmimas reikalauja gero fizinio pasirengimo. Aventuroje taip pat įrengta 2500 kv. m. teritorija, skirta dažasvydžiui. Į parką įleidžiami visi, tačiau pramogauti gali tik vyresni nei 4 metų ir aukštesni nei 1 metro.

Adresas: Santa Eulália, Albufeira, Central Algarve

Tinklalapis: www.lusoaventura.com

Quad Ventura

Norintiems Algarvės regioną pažinti ketturačiais. Tai unikali galimybė pamatyti tokias vietas, kurių niekada nepavyktų išvysti keliaujant automobiliu ar einant pėsčiomis. Siūloma pasirinkti du maršrutus, kuriais keliaujant atrandami seni kaimeliai, pasakiški slėniai, apelsinų ir alyvuogių giraitės, nuostabi laukinė gamta, kalvos nuo kurių atsiveria nepakartojami panoraminiai vaizdai.

Adresas: Apartado 2094, 8201-916 Albufeira, Algarve

Tinklalapis: www.quad-ventura.com/

Karting Almancil

Almancil kurorte esantis kartodromas laukia visų mėgstančių greitį ir norinčių smagiai praleisti laisvalaikį bei palenktyniauti. Trasa yra 760 metrų ilgio, 7,5 m pločio, įrengta pagal Formulės – 1 trasą, esanančią Brazilijoje. Laisvalaikio ir pramogų kompleksas įkurtas netoli Faro tarptautinio oro uosto, penkios minutės pėsčiomis nuo Qiunta do Lago ir Vele do Lobo paplūdimių. Tai ideali vieta praleisti laiką su savo šeima, draugais ar kolegomis. Parkas veikia ištisus metus ir kasmet susilaukia daugiau nei 250 tūkst. lankytojų.

Adresas: 8135-022 Almancil, Algarve – Portugal

Tinklalapis: www.kartingalgarve.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.