Pramogų parkai Maljorkoje: Akvalandas, Palmos akvariumas ir kiti

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Pramogų parkai Maljorkoje

Puiki laisvalaikio idėja keliaujantiems į Maljorką – pramogų parkai. Jų yra ne vienas,  stebinantis pramogų gausa ir įvairiais atrakcionais. Jei vykstate atostogų su visa šeima, tai apsilankymas viename iš nuotykių parkų tikrai privalomas. Čia mažiesiems yra ne ką mažiau atrakcionų, o kai kurie parkai skirti tik jiems.

Laukinių Vakarų (Westernpark) teminis vandens parkas, Magalufas, Maljorka

Puikios vandens pramogos garantuotos! Jas atrasite Magalufo kurortiniame miestelyje esančiame vandens parke. Parkas nuo Maljorkos sostinės nutolęs apie 15 km ir yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu iš Palmos, Palmanovos, Santa Poncos ir Pagueros. Suaugę parke galės išbandyti įvairaus aukščio ir ilgio nusileidimo trasas, mažieji taip pat ras jiems pritaikytas vandens pramogas. Šis parkas yra suskirstytas į tris zonas – „El Paso“, „Indijos miesto“ ir „Laukinių vakarų“. Iš viso yra daugiau nei 30 įvairiausių atrakcijų! Vandens parkas atidaromas kiekvienų metų gegužės mėnesį ir veikia iki rugsėjo pabaigos. Tikslų darbo laiką ir bilietų kainas sužinosite apsilankę – http://www.westernpark.com.

Adresas: Ctra Cala Figuera a Sa Porrasa 07182, Mallorca, Spain

Akvariumas (Palma aquarium), Palma, Maljorka

Eksponuojami keli skirtingo dydžio akvariumai. Viename iš jų, kuriame telpa net 3,5 milijonai litrų vandens, galima pamatyti plaukiojančius ryklius, rajas, barakudas ir kitas žuvų rūšis, kitame – jūros arkliukus, krabus ir kitus smulkesnius vandens gyventojus. Iš viso akvariume yra apie 8000 gyvūnų bei 700 skirtingos rūšys, atgabentos iš Viduržemio jūros, Indijos, Atlanto ir Ramiojo vandenynų. Didžiausios pramoga akvariume – nardymas su rykliais arba rajomis. 2007 metais atidarytas parkas lankytojų laukia 365 dienas per metus. Šalia parko yra įkurtas 40 000 kv. m. sodas, kuriame auginami aromatiniai augalai, alyvuogių medžiai, vynuogynai.  Tai vienas didžiausių Europos akvariumų, įkūrtas Palmos centre, vos 50 metrų nuo jūros. Tinklalapis – http://palmaaquarium.com.

Adresas: Manuela de los Herreros 21 07610, Palma de Mallorca, Spain

Jūrų sala (Marineland), Calvia, Maljorka

Nutolęs 5 minutės nuo Palma Novos, 10 minučių nuo Palmos ir 50 minučių nuo Alkudija miestų. Tai dar vienas teminis vandens parkas. Ypač jame patiks mažiems vaikams, kuriems pramogų tikrai netrūksta. Tarp įdomiausių pramogų parkas siūlo delfinų, jūros liūtų pasirodymus. Atnaujintas pingvinariumas leis vaikams susipažinti su šiais nuostabiais paukščiais. Vaikai taip pat gali mėgautis mini vandens parku, su specialiai įrengtu baseinu ir mažais nusileidimo kalneliais. Paganyti akis galima ir į ryklius bei kitas žuvų rūšis, kurios į akvariumą atgabentos net iš septynių jūrų. Daugiau informacijos rasite apsilankę – http://www.marineland.es.

Adresas: C/ Garcilaso de la Vega, 9 – Costa d’en Blanes, 07184 Calviá, Mallorca, Spain

Labirintai (Amaze’n Laberintos), Playa de Muro paplūdimys, Maljorka

Amaze’n Laberintos – pramogų parkas, esantis Playa de Muro paplūdimyje Maljorkoje. Pagrindinis atrakcionas – 1356 metrų ilgio medinis labirintas, kuris įveikiamas tik išsprendus tam tikrus galvosūkius ir atsakius į mįsles. Labirintas reikalauja netradicinio mąstymo ir komandinio žaidimo, tad jame dažniausiai klaidžiojama grupelėmis. Čia magų, klounų, raganų, fėjų, vandens drakonų ir monstrų namai, tad negali būti tikras kas tavęs laukia už kiekvieno kampo. Pramogų jame ras tiek vaikai, tiek vyresnio amžiaus žmonės. Bilieto kaina – 7 eurai suaugusiam ir 3,5 eurai vaikams. Parkas dirba nuo 10.30 val. iki vėlumos. Tinklalapis – http://www.amazenlaberintos.com.

Adresas: Carretera des Flamencs, located on the Alcudia-Can Picafort coastal road, Majorca

http://www.youtube.com/watch?v=IBx98w1VOyc&feature=relmfu

Akvalandas (Aqualand), El Arenal, Maljorka

Atrakcionų parkas yra El Arenal kurorto pakraštyje. Jame rekomenduojama apsilankyti gyvenant netoli Magaluf, Palma Nova arba Santa Posa miestelių. Susisiekimas iš šių miestelių geras, o vykstat nuo Palma kelionė užtruks labai trumpai. Tai didžiausias vandens parkas Maljorkoje, siūlantis įvairiausių vandens pramogų. Populiariausi atrakcionai – beveik vertikalus nusileidimas vandens čiuožykla – Kamikadzė, nusileidimas takų raizgalyne – Anakonda ir nusileidimas pripučiamais plaustais – „Didysis kanjonas“. Vandens parkas veikia nuo gegužės vidurio iki rugsėjo pabaigos. Daugiau informacijos – http://www.aqualand.es.

Adresas: Palma – Arenal Motorway, 07600 El Arenal, Mallorca

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.