Sardinijos miniatiūrų parkas – vieta apžvelgti salos grožybes vienoje vietoje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį
Sardinijos miniatiūrų parkas

barumini.net nuotr.

Jeigu neturėsite laiko apvažiuoti visą Sardiniją, apsilankykite saloje esančiame miniatiūrų parke. Čia galėsite iš labai arti susipažinti su visoje saloje „išsibarsčiusiais“ lankytinais objektais vienoje vietoje. Tiesa, tai bus sumažinti variantai, tačiau tikslios jų kopijos.

Sardinijos miniatiūrų parkas tai unikalus teminis parkas, kuriame žmogus gali sužinoti įdomių faktų apie salą. Jis įsikūręs gana patogioje vietoje, netoli kitų turistų lankomų objektų – Tuili Giara, viduramžių pilies Eleonora D’Arborea at Las Plassas ir nuragų komplekso – Su Nuraxi, esančio Barumini. Tad vykdami į miniatiūrų parką, turėsite progą aplankyti ir kitas žymias Sardinijos vietoves.

Parkas įkurtas 1999 metais ir užima net 30 tūkst. kv. m. plotą. Teritorija įrengta taip, kad patenkintų visų lankytojų poreikius. Šalia parko yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, veikia užkandžių baras, restoranas, yra panoraminė terasa, video kambarys, vieta iškylai, vaikų žaidimo aikštelė.

Apsilankymas Sardinijos miniatiūrų parke suteiks galimybę keliauti aplink visą salą, įvertinti jos grožį bei pagilinti žinias apie šį nuostabų Viduržemio jūros perlą.

Sardinijos miniatiūrų parkas

barumini.net nuotr.

Čia taip pat atrasite astronomijos muziejų, planetariumą bei tikrą atogrąžų mišką, įrengtą pastate. Jame turėsite unikalią progą susipažinti su atogrąžų miškuose augančiais augalais ir gyvenančiais gyvūnais. Chameleonai, iguanos, įvairios žuvys, ryškiaspalvės papūgos, gigantiški vabzdžiai bei gražūs drugeliai – padės pažinti ekologinį sąmoningumą bei parodys, kaip svarbu saugoti ir ginti Žemės ekosistemą.

Negana to, apsilankę nuragų kaime, pamatysite rekonstruotus pastatus, statytus prieš 3000 metų. Lankytojai čia gali išvysti kaip senovėje buvo apdirbama bronza ir gaminami gaminiai iš molio, suprasti kaip vyko kaimo socialinis ir politinis gyvenimas. Tai puikus pavyzdys, supažindinantis turistus su geležies amžiumi.

Adresas: Parco  Sardegna in Miniatura, Str. Prov. Las Plassas-Tuili, 09029 Tuili (VS) – Zona Su Nuraxi Barumini.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.