Šarm El Šeichas ir ramiam, ir aktyviam poilsiui

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Šarm El Šeichas

Šarm El Šeichas yra populiari kryptis ne tik tarp užsieniečių, bet ir tarp lietuvių, kurie noriai renkasi Raudonosios jūros kurortu vadinamą miestą, esantį Egipte. Įdomus dalykas, dar visai neseniai, vos prieš 25 metus, miestas buvo naudojamas kaip strategiškai svarbi karinė jūrų bazė. Tačiau netrukus, Egipto vyriausybė suprato šios vietos svarbą ir investavo pinigus į naujo rojaus kampelio sukūrimą.

Beveik 12 km besitęsiančiame Šarm El Šeicho kurorte galite mėgautis auksiniais paplūdimiais, maudytis Raudonojoje jūroje, kurios vanduo toks skaidrus ir mėlynas, kad įžiūrėsite net mažiausią akmenuką. Giluminio nardymo mėgėjus Šarm el Šeichas traukia tuo, kad šio miesto Nama Bei rajone, ties pakrante, tęsiasi didžiulis koralas, o po vandeniu gausu paskendusių laivų liekanų. Dėl šios priežasties Šarm El Šeichas laikomas kaip viena geriausių krypčių mėgstantiems nardyti.

Miestas pasidalinęs į keletą rajonų. Žinomiausi jų – Nama Bei ir Old Market. Nama Bei – kurorto traukos centras – triukšminga alėja, pilna kavinių, restoranų, parduotuvių, naktinių klubų ir viešbučių. Čia esanti įlanka išsiskiria smėlėtu paplūdimiu, kai tuo tarpu visas Šarm El Šeicho kurortas garsėja koraliniais paplūdimiais.

Old Market – senasis Šarm El Šeicho miestas arba turgus, nuo Nama Bei nutolęs apie 5 km, vilioja tuos, kurie nori pajausti autentišką Egipto dvasią. Turguje galėsite pasigrožėti ir įsigyti įvairių suvenyrų, o esančiose kavinėse – paragauti egiptietiškos arbatos arba užtraukti kaljano dūmą.

Kurortas laikomas dar visai nauju ir poilsiauti į jį skrenda turistai iš visos Europos, įskaitant italus, vokiečius bei britus. Čia galite rasti tiek labai aukštos klasės viešbučių, tiek ekonominių, atitinkančių kiekvieno keliautojo biudžetą.

Kurortą verta rinktis dėl puikių koralinių rifų bei galimybės susipažinti su aplinkiniais kraštais – Jeruzale ir Jordanija.

 

Poilsiavote Šarm El Šeich ar kitam Egipto kurorte? Pasidalinkite savo nuotraukomis, įspūdžiais arba patarimais. Savo pasakojimus siųskite el.p. info@urkistravel.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.