Savaitgalio kelionė į Eindhoveną: kur pasilinksminti?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Linksmi vakarai Eindhovene

Eindhovenas – savaitgalio pramogų miestas. Jame gausu kavinių, barų ir klubų, įsikūrusių ne per toliausiai vienas nuo kito, pačiame miesto centre. Labai populiarus tarp turistų, keliaujančių pramogauti savaitgaliais.

Tikiuosi šis straipsnis duos gerų idėjų pasirenkant lankytinus klubus ir barus, kuriuose skamba Jūsų ausiai priimtina muzika ir tvyro atitinkama atmosfera, Eindhovene.

Miestas skirstomas į kelis pramogų rajonus, iš kurių pagrindiniai yra „Stratumseind“, „De Markt“, „Wilhelminaplein“ ir „Dommelstraat“. Kiekvienas rajonas yra savitas ir pasiekiamas pėsčiomis.

Eindhovene

„Stratumseind“ pramogų rajonas

„Stratumseind“ gatvė – pati ilgiausia Olandijoje, skirta leisti laikui klubuose ir baruose. Ypač populiari tarp studentų. Ji jungia du miestus Eindhoveną ir Stratum. Istoriniuose pastatuose kelių amžių bėgyje įsikūrė kavinės ir klubai. Jų šiuo metu suskaičiuojama virš 50. Gausu italų, graikų, egiptiečių, kinų ir turkų restoranų. Šioje gatvėje vyksta pagrindiniai vasaros renginiai ir festivaliai.

Stratumseind pramogų rajonas

„Stratumseind“ gatvėje merginų „Dress“ kodas – vasara. Jos čia rengiasi ištisus metus lyg vasaros sezonu.

Dažnai juokaujama, kad belieka pasilikti striukę viename iš barų ir keliauti per juos visus iš eilės. Deja, šalies įstatymas reikalauja lankytojų užverti barų ir klubų duris 4.00 ryto. Pasivaišinus alkoholiniais gėrimais ir prieš grįžtant namo, neužsukti į greito maisto restoraną „Frikandel Speciaal“, „Döner Kebab“ ar į „Wiener“ yra nuodėmė.

Šiame rajone rasite kavinę „Cafe Altstadt“. Tai puiki vieta paklausyti gastroliuojančių grupių ir pasimėgauti gyvo garso koncertais. Tai alternatyviosios ir indie muzikos meka.

Mėgstantiems leisti vakarus dainuojant karaoke – „Karaoke Bar Café Olé“ puiki vieta. Tačiau turintiems jautrią klausą, vertėtų neužmiršti ausų kištukų.

„Dommelstraat“ pramogų rajonas.

Dideli koncertai vyksta „Effenaar“ scenoje, kuri randasi prieš centrinę stotį, „Dommelstraat“ gatvėje.

Dommelstraat pramogų rajonas

Klubas įsikūręs moderniame pastate ir turi 3 pramogų zonas: pagrindinę šokių salę (Grote Zaal), mažąją šokių salę (Kleine Zaal) ir kavinę.

„Effenaar“ laikomas muzikos židiniu nuo 1971 m., pagrindiniu klubu mieste, kuriame gimsta, bręsta ir užauga muzika.

Tai tarsi kultūros centras, kuriame galite išgirsti įvairių stilių muziką: pop, rock ir dance; pamatyti spektaklius ir kino filmus, mados šou ir visa kita, kas susiję su jaunimo kultūra.

Šiame klube koncertavo: Fun Lovin’Criminals, Limp Bizkit, Queens of the Stone Age, Pearl Jam, Sex Pistols, R.E.M., Smashing Pumpkins, Pixies, Curtis Mayfield, Nick Cave & the Bad Seeds, The Cure ir The Red Hot Chili Peppers.

Šioje scenoje turi galimybę parodyti save ne tik įžymybės, bet ir debiutuojantys muzikos talentai.

„Stationsplein“ gatvėje yra keletas kavinių ir Eindhoveno garsus klubas „Danssalon“.

Žengite žingsnį į alaus barą „Schrijvers“ (rašytojų) ir Jūs suprasite, kodėl jis taip pavadintas. Jos savininkas turi aistrą ne tik geram alui, bet ir knygoms. Būtent retų „microbrews“ alaus rūšių galima paragauti čia. Be to, kaip užkandį, užsisakykite „bitterballen“, kitaip tariant, Olandijos mėsos rutuliukų, kurie puikiai tinka prie alaus bokalo.

„Wilhelminaplein“ pramogų rajonas.

„Wilhelminaplein“ gatvėje vyksta gyvi pasirodymai. Tai tarsi atskira respublika. O netoliese randasi klubas „Rebrandt“ įsikūręs „Vrijstraat“ gatvėje 44-48. 6 salėse gali tilpti 1800 žmonių, jame yra 8 barai, 4 DJ –VJ scenos, 10 ekranų. Organizuojamos specialios studentų naktys, kurių metu taikomos nuolaidos. Turbūt nėra tokios šventės, kuri nebūtų švenčiama šiame klube … vestuvės ne išimtis.

„Markt“ pramogų rajonas.

„The Market Square“ tai vieta, nuo kurios galima pradėti naktines pramogas netgi savaitės viduryje.

Markt pramogų rajonas

Ši gatvė garsi kavinėmis, vykstančiais renginiais ir festivaliais. Tai puiki vieta pasimėgauti maistu ir atsipalaiduoti nuo kasdienės rutinos. Nenuostabu, kad šią gatvę mėgsta 25-35 metų amžiaus jaunimas.

Užsukite į „Stadscafe De Vooruitgang“, kurioje skamba funky muzika. Joje rasite gausų asortimentą gėrimų ir užkandžių.

Neužmirškime jaunimo centro „Dynamo“ ir šiame rajone esančio muzikos centro „Muziekcentrum Frits Philips“.

 Jaunimo centras Dynamo

Tuo tarpu, „Bergen“ rajonas – mėgstamas vyresnio amžiaus žmonių. „Grand Cafe Berlage“ puiki vieta pajausti „Bergen“ rajono dvasią.

Eindhovenas – rojus alaus mėgėjams. Kadangi arti Belgijos siena, tad baruose galima rasti platų pasirinkimą belgiško alaus. Aludės veikia iki 4 ryto penktadieniais ir šeštadieniais, kitomis dienomis – iki 2.

„De Baron“ specializuotas alaus baras, siūlantis alaus degustavimo renginius. Būtinai pasivaišinkite bare gaminamu alumi, kuris yra ganėtinai pigus.

Airių baras – „O’Sheas Irish Pub“ yra didelis hitas vietos gyventojams. Baras randasi „Jan van Lieshoutstraat“ gatvėje. Jame lankytojai mėgsta žiūrėti futbolo rungtynes.

Kitos pramogos

Penktadienio naktį galima vykti pačiužinėti grojant disco muzikos stiliui į ledo areną „Ice Sports Centre Eindhoven“. Ši arena kiek tolėliau nuo miesto centro.

Ne mažiau turistų mėgstamas pramogų centras „Plaza Futura“.

Mėgstantiems adrenaliną, siūloma apsilankyti „Hilaria“ atrakcionų parke. 1 kilometro ilgio atrakcionų parke rasite apie 90 atrakcijų. Jame galėsite leisti laiką iki vidurnakčio. Per metus apsilanko apie 400 tūkst. lankytojų.

Manau, savaitgaliui šiame mieste pramogų nepritrūks! O jei pritrūktų, iki Amsterdamo tik viena valanda kelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.