Savarankiškai kelionei į Gruziją – internetinė kelionių planavimo aplikacija

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Savarankiškai kelionei į Gruziją

Populiarėjant lietuvių turizmui į Gruziją sukurta internetinė kelionių į šią šalį planavimo aplikacija. Savarankiškiems keliautojams aplikacija „Kelionė į Gruziją – pasidaryk pats!” leis sužinoti pagrindinę informaciją apie šalį, jos regionus, nacionalinę virtuvę, įdomiausius objektus, pasiūlys išbandyti jau parengtus maršrutus skirtingai kelionės trukmei bei leis interaktyvių žemėlapių pagalba susiplanuoti unikalų savo atostogų maršrutą.

Ši aplikacija buvo kuriama pasitelkiant abiejų šalių pajėgas – buvusius Gruzijoje lietuvių keliautojus, kurie padėjo surinkti informaciją bei nuotraukas apie įdomiausius šalies objektus, tuo tarpu ambasados ir „Borjomi“ atstovai tikrino, ar parinkti geriausi objektai, ar visa informacija teisinga, siūlė maršrutų papildymus.

Manoma, kad kelionių į Gruziją gidas bus naudingas ne tik pirmą kartą šalyje besilankysiantiems, bet ir tiems, kuriems Gruzija jau spėjo tapti viena geidžiamiausių atostogų krypčių.

Į tris dalis – „Sužinok“, „Išbandyk“ ir „Susiplanuok“ – suskaidyta aplikacija padės nuo pat kelionės planavimo pradžių, pasiūlydama šaltinius, kur ir kaip ieškoti skrydžių bilietų, nakvynės, kaip keliauti šalies viduje, kokiame regione ką aplankyti, kokius nacionalinius gruzinų patiekalus paragauti ir kur ieškoti daugiau informacijos.

Nemokamą internetinę aplikaciją „Kelionė į Gruziją – pasidaryk pats!” galima rasti adresu Borjomilietuva.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.