Stokholmo Skavsta oro uostas: kaip nuvykti iš oro uosto į miesto centrą?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Stokholmo Skavsta oro uostas

Tarptautinis Skavsta oro uostas yra visai šalia Nykopingo miestelio, o nuo Stokholmo nutolęs apie 100 km į pietvakarius. Tai antrasis pagal dydį oro uostas Stokholme ir trečiasis visoje Švedijoje. Šį oro uostą renkasi pigios avialinijos, tokios kaip Ryanair ir Wizzair.

Vykstantiems iki Nykopingo

Iki Nykopingo miestelio važiuoja autobusai, kurių numeris 515 ir 715. Jie pradeda važiuoti nuo 4 val. ryto iki pusė 12 nakties. Bilietėlio kaina į vieną pusę 30 SEK (Švedijos kronų). Juos nusipirksite oro uoste esančiame bilietų pardavimo punkte arba pas vairuotoją, mokėdami banko kortele. Gryni pinigai nepriimami!

Vykstantiems iki Stokholmo

Iš Skavstos oro uosto iki Stokholmo važiuoja Flygbussarna autobusai. Jų važiavimo grafikas yra priderintas prie skrydžio: iš oro uosto autobusai išvažiuoja 20-30 min. po lėktuvo nusileidimo.

Kelionės trukmė iš oro uosto iki Stokholmo autobusų stoties apie 80 minučių. Bilieto kaina nuo SEK 159 į vieną pusę ir nuo SEK 285 perkant bilietus iš karto į abi puses. Internetu užsakyti bilietai – pigesni.

Oro uoste bilietus nusipirksite prie autobuso sustojimo arba atvykimo salėje esančiuose automtuose, Flygbussarna bilietų pardavimo punkte. Autobusų stotyje bilietai parduodami prie 2, 3, 5 vartų esančiuose automatuose arba Flygbussarna bilietų pardavimo punkte. Bilietus taip pat nusipirkti galite internetu: http://www.flygbussarna.se.

 

 

 

2 komentarai Stokholmo Skavsta oro uostas: kaip nuvykti iš oro uosto į miesto centrą?

  1. ramsas 2013-06-14 at 10:06 am

    Man teko iš oro uosto vykti į Stigtomta,atstumas apie 14 km. Pasirinkau taxi,nes neturėjau laiko… Už kelionę sumokėjau 320 sek.-apie 128 lt. Brangu,na visdelto taxi… Įdomu buvo tai,kad vairuotojas prieš užvesdamas variklį- turejo pasitikrinti alkotesteriu,kuris buvo įrengtas automobilyje,po to iš atitinkamo spausdintuvo islindo kortelė,kurios pagalba atidare šlangbauma norėdamas išvaziuoti iš uosto teritorijos.

    Atsakyti
  2. Mantas 2012-02-24 at 11:07 pm

    Teko važiuoti iš oro uosto į miestą, mes pasirinkom važiuot autobusų kompanijos Flygbussarna autobusu, autobusai nauji, patogūs, kas keista buvo, tai kad įlipus į autobusą, vairuotojas liepė prisisegt saugos diržus keleiviams :) kelionės trukmė kaip rašė 80 min, bilietus pirkom oro uoste, į abi puses mokėjom apie 80 lt, kaina tikrai nemaža :)

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.