Vidutinė oro ir vandens temperatūra Šarm El Šeiche

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Vidutinė oro ir vandens temperatūra Šarm El Šeiche

Kad ir kada keliautumėte į Egiptą – jus pasitiks puikus oras. Raudonosios jūros kurortuose šiluma galima mėgautis ištisus metus, todėl nesvarbu, ar vyksite atostogų liepą, ar sausį – jūsų lauks saulė ir šiltas jūros vanduo. Šarm El Šeiche galima išskirti du sezonus – žiemos ir vasaros.

Balandį prasidėjusi vasara trunka iki lapkričio pabaigos. Pirmaisais vasaros mėnesiais temperatūra pakyla iki 30 laipsnių, o sezono viduryje galima tikėtis ir apie 40 laipsnių karščio. Liepa, rugpjūtis ir rugsėjis yra patys šilčiausi metų mėnesiai. Kaip būdinga dykumų regionams, naktys vėsesnės, ypač sezono pradžioje ir pabaigoje. Vasaros laikotarpiu vandens tikimybė nulinė, tačiau balandį ir gegužę gali pasitaikyti smėlio audrų.

Žiema Šarm El Šeiche prasideda gruodžio mėnesį ir tęsiasi iki balandžio. Ištarus žodį „žiema“ iš karto pagalvojame apie šaltį ir sniegą, tačiau tokios oro sąlygos visiškai nebūtingos Šarm El Šeichui. Žiema gali būti puikus metas aplankyti Egiptą: mažiau turistų, nevargina alinantis karštis, o šilumos deginimuisi bei maudynėms tikrai užtenka. Šalčiausias mėnesis – sausis, tuomet vidutinė oro temperatūra būna apie 22 laipsnius šilumos. Pasibaigus šiam mėnesiui, oras vėl pradeda šilti ir kovą galima mėgautis 25 laipsnių šiluma. Vis dėlto, keliaujant žiemos laikotarpiu nepamirškite ir šiltų drabužių, kurie pravers vakarais. Nuo 5 valandos temperatūra staigiai krenta žemyn, pučia šaltas jūrų vėjas. Tuomet galima tikėtis tik 10-13 laipsnių šilumos. Šaltuoju laikotarpiu gali pasitaikyti lietaus, tačiau net ir tada jis nėra dažnas reiškinys.

Vandens pramogomis galima mėgautis ištisus metus. Žiemos periodu jūros temperatūra nukrenta iki 22, o vasarą pakyla iki 29 laipsnių šilumos. Šaltojo laikotarpio pradžioje ir pabaigoje puikus metas nardymui, tuomet povandeninis pasaulis būna nuostabiausias.

Mėnesis

Vid. temp. dieną (°C)

Vid. temp. naktį (°C)

Vid. vandens temp. (°C)

Sausis

22

8

23

Vasaris

23

13

22

Kovas

25

14

22

Balandis

30

16

22

Gegužė

34

20

23

Birželis

37

24

25

Liepa

38

26

26

Rugpjūtis

39

27

29

Rugsėjis

37

26

28

Spalis

31

23

27

Lapkritis

27

19

26

Gruodis

23

15

24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.