Ryanair iš Vilniaus skraidys į Berlyną

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

berlynas

Šiandiena, vasario 10 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija Ryanair, skelbia naują žiemos sezono maršrutą iš Viniaus oro uosto į Berlyną. Keleiviai iš Vilniaus į Berlyno Šonefeldo oro uostą bus skraidinami tri kartus per savaitę žiemos sezono metu – antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

Naujo maršruto iš Vilniaus į Berlyną pasklebimo proga aviakompanija Ryanair skelbia bilietų akciją skrydžiams naujuoju maršrutu nuo €19.99. Pasiūlymas galioja įsigyjant bilietus iki 2016 m. vasario 11 d. vidurnakčio skrydžiams lapkričio mėn.

Ryanair Hans Jorgen Elnaes sakė:

“Džiaugiamės pristatydami naują maršrutą iš Vilniaus į Berlyną, kuris bus vykdomas tris kartus per savaitę žiemos sezono metu.

Naujojo maršruto iš Vilniaus į Berlyną pristatymo proga siūlome bilietų akciją skrydžiams šiuo maršrutu nuo €19.99 į vieną pusę. Pasiūlymas galioja įsigyjant bilietus iki 2016m. vasario 11 d. vidurnakčio skrydžiams lapkričio mėn. Šie nepaprastai žemų kainų bilietai bus išpirkti akimirksiu, todėl patariame Ryanair klientams nepraleisti progos ir jau dabar apsilankyti svetainėje ryanair.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.