Wizzair gelbėja Air Lituanicos keleivius

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį
bendrovės nuotr.

bendrovės nuotr.

Didžiausia mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air” praneša apie tolesnę savo mažų sąnaudų maršruto tinklo plėtrą Lietuvoje pridėdama dvi naujas kryptis į Stokholmą ir Bilundą. Nuo rugsėjo 14 d. keleiviai iš Vilniaus bus skraidinami atitinkamai 3 ir 2 kartus per savaitę.

Oro linijų bendrovė taip pat informuoja, kad keleiviams, nukentėjusiems nuo vakar paskelbto „Air Lituanica“ skrydžių veiklos sustabdymo, sudarytos specialios galimybės: „gelbėjimo“ bilietai kainuos 19.99** EUR. Keleiviai, turintys atšauktą „Air Lituanica“ skrydžio rezervaciją tarp Vilniaus ir Paryžiaus ar Amsterdamo, laikotarpiu tarp gegužės 23 ir birželio 30 dienos, skrydžius Vilnius – Paryžiaus Bovė oro uostas ar Vilnius – Eindhovenas gali užsisakyti paskambinus į „Wizz Air“ skambučių centrą. Kartu su savimi oro uoste reikia turėti ir originalią „Air Lituanica“ rezervaciją.

„Suprantame nukentėjusių keleivių sunkumus siekiant atrasti alternatyvią kelionę, ypač per artėjantį vasaros atostogų sezoną kai „Air Lituanica“ sustabdė skrydžių veiklą. Atsižvelgdami į tai, savo skrydžių tinklą iš Vilniaus nuo rugsėjo papildome dviem naujais maršrutais į Stokholmą ir Bilundą, o nukentėjusiems keleiviams siūlome specialias kainas tarp Paryžiaus Bovė, Eindhoveno ir Vilniaus. Tikimės tai bent iš dalies sumažins keleivių patiriamus nepatogumus“, – sako „Wizz Air“ komercijos vadovas György‘jus Abrán‘as. Vietų rezervacija į šiuos maršrutus, pasinaudojant kompanijos skambučių centru, gali būti atlikta iki gegužės 31 d., kelionė turi būti įvykdyta – iki birželio 30 d. Ši speciali kaina priklauso nuo vietų užimtumo, tad kompanija ragina keleivius nedelsti.

Iš Lietuvos „Wizz Air“ siūlo 24 maršrutus į 14 šalių. Skrydžių bilietus nuo 19.99* EUR į dvi naujas kryptis (Stokholmas ir Bilundas) jau galima užsisakyti kompanijos interneto svetainėje.

Nauji „Wizz Air“ maršrutai iš Vilniaus:

Nauja kryptis Diena Skrydžių pradžia Kaina nuo*
Bilundas Pirmadienis, Penktadienis Rugsėjo 14 d. EUR 19.99
Stokholmas Antradienis, Ketvirtadienis, Šeštadienis Rugsėjo 15 d.

EUR 19.99

 

 

„Wizz Air“ „gelbėjimo“ kainos:

Sustabdytas „Air Lituanica“ maršrutas Wizz Air maršrutas Diena Gelbėjimosi kainos nuo**
Vilnius – Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostas Vilnius – Paryžiaus Bovė oro uostas Antradienis; Ketvirtadienis; Šeštadienis. EUR 19.99
Vilnius – Amsterdamas Vilnius – Eindhovenas

Pirmadienis;

Trečiadienis, Penktadienis, Sekmadienis.

EUR 19.99

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.