Wizzair savo lėktuvuose priskirs vietas, atnaujins tinklalapį bei paleis mobiliąją programėlę

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Wizzair savo lėktuvuose priskirs vietas, atnaujins tinklalapį bei paleis mobiliąją programėlę

Per 11 metų „Wizz Air“ pervežė 90 mln. keleivių, o iš naujos oro linijų kompanijos išaugo iki turinčios 59 orlaivius bei siūlančios 380 maršrutų į 38 šalis. Nuo pat veiklos pradžios orientuota į keleivių aprūpinimą ir siekdama geresnį keleivių patirčių gerinimą, „Wizz Air“ taip pat praneša ir apie naujus patobulinimus.

„Per pastarąjį dešimtmetį „Wizz Air“ pasižymėjo sėkme keičiant visą industriją. Išplėsdami savo veiklą visose Europoje ir už jos ribų mes viršijome savo ambicijas – siekį keliones oro linijomis paversti patikimomis ir prieinamomis kiekvienam Vidurio ir Rytų Europos gyventojui. Prekės ženklo atnaujinimas yra vienas iš daugelio mūsų žingsnių nuolat gerinant keleivių patirtį. Džiaugiamės, kad mūsų orlaivis A320 ir naujasis A321 pasipuoš naujomis spalvomis, o atsinaujinęs „Wizz Air“ prekės ženklas yra gyvesnis, modernesnis ir labiau sofistikuotas, – sako „Wizz Air“ vadovas József‘as Váradi‘s, atkreipdamas dėmesį, kad kompanija ir toliau orientuojasi į maršrutų tinklo plėtrą Europoje ir laukia tiek grįžtančių, tiek ir naujų klientų.

Nuo 2015 m. gegužės 19 d. „Wizzair“ visiems skrydžiams priskirs sėdėjimo vietas bei pasiūlys du bilietų tipus – Basic ir Plus – lengvesniam pasirinkimui bazinėmis žemiausiomis kainomis ir kainomis su populiariomis, komfortiškomis paslaugomis.

Kompanija šiais metais  žada atnaujinti internetinį puslapį, paleisti mobiliąją programėlę, įdiegti mažiausios kainos paieškos funkciją. Taip pat atnaujins naujų orlaivių spalvas bei lėktuvo komandos uniformas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.