389 € už 7 n. atostogas Turkijoje, Club Big Blue 3* viešbutyje su viskas įskaičiuota

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Nebrangioms atostogoms Turkijoje rekomenduojame Club Big Blue 3* viešbutį, esantį apie 3 km nuo Alanijos centro. Viešbučio puiki lokacija leis ne tik pasimėgauti jūra bet ir pažinti nuostabų Alanijos miestą.

Kelionės tipas: organizuota (skrydis + viešbutis + pervežimas)

Organizatorius: ITAKA LIETUVA

Kainos užfiksuotos: 2018.08.24 d.

 

 

iskaiciuota i kaina

Skrydis: Vilnius – Antalija – Vilnius

Bagažas: 5 kg rankinis, 20 kg registruotas

Pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas

Viešbutis: nurodytos trukmės apgyvendinimas su pasirinktu maitinimo tipu

Atstovas: lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos nuvykus

Mokesčiai: visi privalomi mokesčiai

 

 

Keliones pasiulymas

CLUB BIG BLUE 3* (viskas įskaičiuota), Alanija – Simpatiškas ir jaukus viešbutis bet kokio amžiaus Svečiams! Ypač gerai čia jausis aktyvaus poilsio mėgėjai. Atostogaujančių laukia 2 baseinai, taip pat su vandens kalneliais, besišypsančių animatorių komandos organizuojami žaidimai bei įvairūs spektakliai ir pasirodymai. Mini klubas, animacija ir braidymo baseinas tai tik maža dalis pramogų, kurios laukia vaikų. ant kalvos, viešbučių rajone, apie 3 km nuo ALANIJOS centro, prie vietinio kelio, apie 200 m nuo prekybos centro Alanyum; apie 135 km nuo oro uosto Antalijoje; autobusų stotelė apie 100 m nuo viešbučio. Paplūdimys viešas, smėlio, nuolaidus įėjimas į jūrą, apie 500 m nuo viešbučio, priėjimas vietiniu keliu arba nemokamu viešbučio autobusu, paplūdimio skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai (mokami).

Kainos gali keistis net kelis kartus per dieną. Dėl didelio informacijos srauto, ne visada spėjame jas atnaujinti. Tikslias kainas sužinosite susisiekę su mumis el. p. info@urkistravel.lt. Galimas avansas, jei iki kelionės liko daugiau nei 30 d.!

Keliaujant 2 suaugusiems:

7 n. rugpjūčio 29 – rugsėjo 5 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 389 €/asm. 

Jeigu netiko mūsų pasiūlytas variantas, visus galimus viešbučius rasite paspaudę aktyvų blokelį:

pasiulymai

 

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai organizuota kelionių organizatoriaus „ITAKA LIETUVA“ kelionė.

Pasiūlymo informacija:

– už pasiūlyme nurodytas kelionių kainas vietų skaičius yra ribotas, todėl skelbiama žemiausia kelionės kaina dėl riboto vietų skaičiaus gali keistis. Jei kaina parašius mums nesutaps su ta, kurią nurodėme pasiūlyme, kelialapiai už nurodytą kainą yra išparduoti;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese/tryse/keturiese;

– atminkite, kad kelionėms į Turkiją būtinas pasas, kuris paskutinę atostogų dieną galiotų ne mažiau nei 6 mėnesius. Pasas būtinas visiems keleiviams, įskaitant kūdikius;

– viešbutis pasilieka teisę nesuteikti kai kurių paslaugų sezono pradžioje ir pabaigoje;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.

Kelionės rezervacija:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt. Laiško temoje įrašykite „CLUB BIG BLUE ITAKA LIETUVA“.

– kelionė rezervuojama gavus bent avansinę 20% įmoką. Likusią kainos dalį reikia sumokėti ne vėliau kaip 30 d. iki kelionės pradžios;

 

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.