Išankstiniai ITAKA vasaros kelionių pardavimai PRASIDĖJO!

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Išankstiniai ITAKA vasaros kelionių pardavimai

Skubame dalintis puikiomis naujienomis! ITAKA LIETUVA pradeda išankstinius 2020 m. vasaros sezono kelionių pardavimus. Jūsų laukia nuostabios kryptys ir neįtikėtinai geros užsakymo sąlygos!

Užsakant ITAKOS keliones MŪSŲ AGENTŪROJE, GARANTUOJAME:

– Lygiai tokias pačias rezervavimo sąlygas (garantijų paketas: nemokama rezervacijos pakeitimo garantija, nesikeičiančios kainos garantija, žemiausios kainos garantija);

– Avansą tik 50 €/asm.;

– 2 PROCENTŲ nuolaidą lojaliems ITAKOS klientams;

– 7 dienų per savaitę, nuo ryto iki vakaro profesionalų konsultavimą bei žaibišką problemų sprendimą;

– Taip pat atminkite, kad UAB Atostogų bankas, veikiantis, kaip UrkisTravel.lt yra LICENZIJUOTAS TURIZMO paslaugų teikėjas, todėl užsisakyti yra TIKRAI PATIKIMA!

Štai ką Jums paruošė ITAKA kitam vasaros sezonui!

Turkija – atsižvelgiant į klientų pageidavimus kitai vasarai siūloma nauja ir išplėsta viešbučių selekcija Antalijoje. Taip pat, šį sezoną vėl siūloma aplankyti vienas iš Turkijos perlų – Bodrumas. Kalbant apie Turkiją, nereikėtų pamiršti ir visų pamėgtų pažintinių kelionių, kurių pasirinkimas kitais metais bus kaip niekada didelis.  

Albanija – geidžiamiausia kryptis, atnaujinta su dar didesne viešbučių ir pažintinių kelionių selekcija.  

Graikija – šių metų pasididžiavimas. Šiais metais siūlo net 3 salas! Nuostabiąją Zakinto salą, visiems gerai pažįstamą ir populiariąją Kretos salą bei naujovę – Tasos salą, garantuojančią idiliškas graikiškas atostogas.

Italijoje vėl kviečiama aplankyti Sicilijoje, ypatingai vakarinėje jos dalyje ir Palermo mieste, žadančiame nepamirštamas atostogas.

Portugalija – nuostabioji amžinojo pavasario šalis – Madeira, kurią jau spėjo pamėgti lietuvaičiai.

Visas ITAKA LIETUVA keliones rasite paspaudę žemiau esantį aktyvų blokelį:

pasiulymai

 

1 komentaras to Išankstiniai ITAKA vasaros kelionių pardavimai PRASIDĖJO!

  1. Justina 2019-09-22 at 10:37 am

    Sveiki, domina pasiulymai i Bodruma. 2+1 (5 metai). Geguzes pab – birzelio pradzia. 9-12 naktu. Viezbutis orientuotas i seimas, pramogos vaikams (kalneliai, vandens parkas, zaidimu aiksteles, zoo). 5 zvaigzduciu, su UAI arba AI. Ne ekonomines klases. Esame buve Delphin Deluxe, Utopia World, Lonicera Resort and Spa. Kaina iki 1500€. Laukiu pasiulymu el pastu.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.