Kelionė į Egiptą: 7 n. Royal Tulip Beach Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota tik nuo 324 €, 14 n. tik nuo 404€! + GRANTINIS PAKETAS

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Royal Tulip Beach Resort

Marsa Alamo pagrindiniai privalumai – itin švari ir skaidri jūra, žmogaus veiklos pėdsakų napalytėti koraliniai rifai ir itin turtinga povandeninė flora bei fauna. Planuojamės kelionę jau šiandien su ITAKA LIETUVA, o atostogas leidžiame puikiame Royal Tulip Beach Resort 5* viešbutyje.

Kelionės tipas: organizuota (skrydis + viešbutis + pervežimas)

Organizatorius: ITAKA LIETUVA

Kainos užfiksuotos: 2018.07.19 d.

 

 

iskaiciuota i kaina

Skrydis: Vilnius – Marsa Alamas – Vilnius (skrydžio laikai kol kas nepaskelbti)

Bagažas: 5 kg rankinis, 20 kg registruotas

Pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas

Viešbutis: nurodytos trukmės apgyvendinimas su pasirinktu maitinimo tipu

Atstovas: lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos nuvykus

 

 

Keliones pasiulymas

Royal Tulip Beach Resort 5***** – tai ideali virta poilsiui su draugais ir šeimos nariais – erdvūs kambariai, aukšto lygio aptarnavimas ir pramoginiai renginiai leis džiaugtis puikiu oru ir saule! Svečių paslaugoms – du baseinai, keli restoranai ir barai, taip pat baras prie paplūdimio. Pačių jauniausių laukia miniklubas ir baseinas vaikams. Viešbutis yra įsikūręs šalia paplūdimio su koralų rifu. Jis rekomenduojamas ir nardymo mėgėjams. Ilgas tiltas padeda lengviau įlipti į jūrą. Nuo jo taip pat labai patogu stebėti jūros gyvenimą. 2018 m. viešbučiui buvo suteikta ITAKOS BURĖ už aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę. Viešbučio paplūdimys, smėlio ir žvyro, ilgis – apie 1 km, nestatus nusileidimas prie jūros, koralų rifas prasideda netoli kranto, rekomenduojamas apsauginis apavas. Yra apie 700 m ilgio jūros tiltas nardymui. Paplūdimys prie pat viešbučio. Nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai. Bare aptarnaujama pagal „viskas įskaičiuota“ sistemą. Yra nardymo centras, jėgos aitvarų sporto centras ir mokykla.

Privalumai: aktyvios atostogos, gražus paplūdimys ir koralų rifas; ilgas jūros tiltas; tvarkingas, žalias sodas; jėgos aitvarų sporto mokykla.

Kainos gali keistis net kelis kartus per dieną. Dėl didelio informacijos srauto, ne visada spėjame jas atnaujinti. Tikslias kainas sužinosite susisiekę su mumis el. p. info@urkistravel.lt. Galimas avansas, jei iki kelionės liko daugiau nei 30 d.! Galima kelionės trukmė: 7 ir 14 n.

Keliaujant 2 suaugusiems:

7 n. gruodžio 8-15 d., Superior, viskas įskaičiuota – 449 €/asm.

7 n. gruodžio 15-22 d., Superior, viskas įskaičiuota – 449 €/asm.

7 n. lapkričio 24 – gruodžio 1 d., Superior, viskas įskaičiuota – 449 €/asm. Turime tik dvivietį kambarį

14 n. gruodžio 8-22 d., Superior, viskas įskaičiuota – 609 €/asm. 

Keliaujant 2 suaugusiems ir 1 vaikui nuo 2 iki 12 m.:

7 n. gruodžio 8-15 d., Superior, viskas įskaičiuota – 365,67 €/asm. 

7 n. gruodžio 15-22 d., Superior, viskas įskaičiuota – 365,67 €/asm. 

14 n. gruodžio 8-22 d., Superior, viskas įskaičiuota – 472,33 €/asm.

Keliaujant 2 suaugusiems ir 2 vaikams nuo 2 iki 12 m.:

7 n. gruodžio 8-15 d., Superior, viskas įskaičiuota – 324 €/asm. 

7 n. gruodžio 15-22 d., Superior, viskas įskaičiuota – 324 €/asm. 

14 n. gruodžio 8-22 d., Superior, viskas įskaičiuota – 404 €/asm. 

 Jei norite keliauti su vaikais, el. p. info@urkistravel.lt atsiųskite užklausą, nurodydami tikslią vaiko (-ų) gimimo datą (-as).

Jeigu netiko mūsų pasiūlytas variantas, visus galimus viešbučius rasite paspaudę aktyvų blokelį:

pasiulymai

 

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai organizuota kelionių organizatoriaus „ITAKA LIETUVA“ kelionė.

Pasiūlymo informacija:

– už pasiūlyme nurodytas kelionių kainas vietų skaičius yra ribotas, todėl skelbiama žemiausia kelionės kaina dėl riboto vietų skaičiaus gali keistis. Jei kaina parašius mums nesutaps su ta, kurią nurodėme pasiūlyme, kelialapiai už nurodytą kainą yra išparduoti;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese/tryse/keturiese;

– kelionėms į Egiptą privalomas pasas, kuris paskutinę atostogų dieną galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. Pase turi būti laisvų lapų antpsaudamas. Pasas reikalingas visiems keliautojams, įskaitant vaikus;

– viešbutis pasilieka teisę nesuteikti kai kurių paslaugų sezono pradžioje ir pabaigoje;

– į kelionės paketo kainą neįskaičiuota: Egipto viza (26,50 €/asm.), arbatpinigiai, kelionės/medicininių išlaidų draudimas;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.


Kelionės rezervacija:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt. Laiško temoje įrašykite „Royal Tulip Beach Resort ITAKA LIETUVA“.

– kelionė rezervuojama gavus bent avansinę įmoką. Likusią kainos dalį reikia sumokėti ne vėliau kaip 30 d. iki kelionės pradžios;


Išankstinių pardavimų GARANTINIS PAKETAS:

Užsisakyti keliones iš anksto tikrai verta, nes visiems keliautojams bus užtikrintas GARANTINIS PAKETAS (siūlomas tik išankstinių žiemos kelionių pardavimų metu), kurį sudaro:

a) ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

Garantuojame Jums žemiausią kainą išankstinių žiemos atostogų („Svajonės už prieinamą kainą“) pardavimų metu. Jeigu po rezervacijos rasite identišką ITAKA Lietuva pasiūlymą žemesne kaina, kai vis dar tęsis išankstiniai žiemos atostogų pasiūlymų pardavimai (tęsis akcija „Svajonės už prieinamą kainą“), mes su malonumu grąžinsime Jums skirtumą.

Žemiausios kainos garantija nesuteikia teisės pakeisti rezervaciją į paskutinės minutės pasiūlymą ar kitų akcijų kainas. Lyginant kainas yra tikrinama visų paslaugų vertė, visuose pardavimų etapuose, pvz.: paslaugos pridėtos nemokamai, vietinės ekskursijos, nesikeičiančios kainos garantija ir pan.

Žemiausios kainos garantija galioja tik pirminei rezervacijai, jeigu keičiamas rezervuotas pasiūlymas į kitą ar keičiama pasiūlymo data, prarandama galimybė pasinaudoti žemiausios kainos garantija. Ši garantija galioja ITAKA Lietuva organizuojamoms kelionėms.

b) NEMOKAMA REZERVACIJOS PAKEITIMO GARANTIJA

Garantuojame nemokamą vienkartinį rezervacijos pakeitimą iki 2018-09-30. Šiuo laikotarpiu galite pakeisti išvykimo datą, trukmę, kryptį, viešbutį, kambario tipą ir maitinimo tipą į bet kurį kitą tiek pat arba daugiau kainuojantį 2018-2019 m. Žiemos sezono pasiūlymą. Pakeitimai atliekami pagal rezervavimo dieną galiojančias kainas. Garantija negalioja pakeitimams į pigesnę kelionę. Nuo 2018-10-01 įsigalioja Turizmo Paslaugų Teikimo Bendrosios Sąlygos. Pasinaudojus nemokama rezervacijos pakeitimo garantija, žemiausios kainos garantija negalioja.

c) NEMOKAMA KELIONĖS DALYVIŲ PAKEITIMO GARANTIJA

Garantuojame nemokamą keliaujančių asmenų duomenų keitimą, bet ne vėliau nei 30 kalendorinių dienų iki numatytos kelionės pradžios.

d) NESIKEIČIANČIOS KAINOS GARANTIJA

Garantuojame, kad rezervuotos kelionės kaina nesikeis iki išvykimo dienos. Oro uosto, transporto kaštų ir kit mokesčių padidėjimas neturės įtakos rezervuotos kelionės kainai.

Be viso to, papildomai taikomos nuolaidos viešbučiuose, specialūs pasiūlymai vaikams bei pradinė įmoka tik 50 Eur. Ir tai dar ne pabaiga… visi klientai, kurie iki šiol keliavo su ITAKA iš Lenkijos arba iš Lietuvos, galės pasinaudoti papildoma 2% nuolaida

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.

1 komentaras to Kelionė į Egiptą: 7 n. Royal Tulip Beach Resort 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota tik nuo 324 €, 14 n. tik nuo 404€! + GRANTINIS PAKETAS

  1. Andrius 2014-01-31 at 7:16 pm

    Sveiki ar imanoma dar isigyti biletus i hamburga is kauno ir atgal su nuolaida???

    alukiu ats

    Andrius

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.