Maljorka! Skrydis ir 10 n. puikiame Cala Ferrera viešbutyje su maitinimu tik nuo 441 €/asm.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Cala Ferrera

Atostogos Maljorkoje! Susiplanuokite savarankišką kelionę su mūsų pagalba ir atostogaukite nuostabioje Maljorkos saloje, kurioje siūlome apsistoti gerus įvertinimus ir atsiliepimus turinčiame viešbutyje Cala Ferrera.

Kelionės tipas: savarankiška (skrydis + viešbutis)

Kainos užfiksuotos: 2018.08.02 d.

 

 

lektuvo bilietai

KAUNAS – MALJORKA – KAUNAS tiesiogiai su Ryanair

Bilietų kainos pateiktos pagal aviakompanijos tinklalapyje buvusias kainas. Į bilieto kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses, rankinis bagažas, visi privalomi mokesčiai. Pigiausi bilietai tik www.ryanair.com. Bilietus taip pat galite užsisakyti parašę mums el.p. info@urkistravel.lt (+5 €/asm.).

Spalio 13-23 d. – 156 €/asm.

 

 

nakvynes uzsakymas

Cala Ferrera 3*** – ši apgyvendinimo įstaiga yra 2 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Kala Dore įsikūrusiame viešbutyje „Cala Ferrera“ įrengtas lauko baseinas ir vaikų žaidimų aikštelė bei veikia nemokamas belaidis internetas. Svečiai laukiami viešbučio bare. Visuose numeriuose rasite televizorius ir vonios kambarius. Viešbučio registratūra dirba visą parą. Automobilius pasistatysite nemokamoje aikštelėje.

Užsakydami niekuo nerizikuojate! Mūsų pasiūlytas viešbutis turi nemokamą atšaukimą, todėl rezervavus dabar, už kambarį reikės apmokėti tik ~14 d. iki kelionės. Jokių išankstinių įmokų NĖRA! Jeigu pasikeistų kelionės planai, kambarį galėsite nemokamai anuliuoti, jei iki kelionės liks ne mažiau nei 14 d. Rezervuokite parašydami el. p. info@urkistravel.lt.

10 n. spalio 13-23 d.

Double Or Twin, pusryčiai ir vakarienė – 285 €/asm.

Double Or Twin, viskas įskaičiuota – 434 €/asm.

 

pervezimas is oro uosto

Patogiai ir pigiai pasiekite viešbutį/oro uostą, užsisakydami bendrą arba privatų pervežimą į vieną arba į abi puses. Visi pervežimai vykdomi nuo durų iki durų! Kainas ir kitą svarbią informaciją rasite paspaudę žemiau esančią aktyvią nuorodą. 

Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal 

<<UŽSISAKYTI PERVEŽIMO PASLAUGĄ>>

 

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai savarankiška kelionė: skrydį, viešbutį bei kitas paslaugas reikia užsisakyti atskirai.

Kelionės rezervacija:

– lėktuvo bilietus pigiausiai nusipirksite aviakompanijos tinklalapyje www.ryanair.com. Bilietus galime užsakyti ir mes, jei parašysite el. p. info@urkistravel.lt (taikomas 5 €/asm. aptarnavimo mokestis);

– viešbutį rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt arba palikę žinutę per „Live Chat“. Mūsų pasiūlytas variantas turi nemokamą atšaukimą. Rezervavus kambarius dabar – apmokėti reikės likus ~14 d. iki kelionės;

– pervežimą užsisakysite savarankiškai. Mes rekomenduojame pervežimą įsigyti mūsų tinklalapyje, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas. Šie pervežimai vykdomi „nuo durų iki durų“.

Pasiūlymo informacija:

– į mūsų paruoštą pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses su rankiniu bagažu bei nurodytos trukmės apgyvendinimas su/be maitinimo. Kartais į pasiūlymo kainą įskaičiuojame pervežimą;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese;

– lėktuvo bilietų bei viešbučio kambarių skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Prieš užsakant vieną ar kitą paslaugą, rekomenduojame pasitikslinti ar kaina yra nepasikeitus;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.