MAROKAS: skrydis ir 7 n. apgyvendinimas Agadire esančiame 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu tik 308 €/asm.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Poilsiaukite Maroke! Praleiskite savo atostogas saulėtame Agadire, kuriame saulė šviečia net 300 dienų per metus. Pažinkite kitokią kultūrą, paragaukite tradicinių patiekalų, pasimėgaukite smėlėtais paplūdimiais, skalaujamais šiltų Atlanto vandeno bangų.

Kelionės tipas: savarankiška (skrydis + viešbutis + pervežimas)

Kainos užfiksuotos: 2018.02.12 d.

 

 

lektuvo bilietai

Vilnius – AGADIRAS – Vilnius tiesiogiai su Wizzair

Į bilieto kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses, rankinis bagažas, visi privalomi mokesčiai. Pigiausi bilietai tik aviakompanijos tinklalapyje www.wizzair.com.

Gegužės 6-13 d. – 110 €/asm.

Gegužės 6-16 d. – 115 €/asm.

Gegužės 30 – birželio 6 d. – 110 €/asm.

Birželio 10-17 d. – 125 €/asm.

Birželio 10-20 d. – 135 €/asm.

 

 

nakvynes uzsakymas

Hotel Les Almohades Agadir 4**** – Agadyro įlankoje, vos už kelių žingsnių nuo miesto centro ir paplūdimio, įsikūrusiame viešbutyje galėsite apsistoti numeriuose su oro kondicionieriais ir terasomis arba balkonais, iš kurių atsiveria gražus vaizdas, naudotis 2 baseinais ir užsiimti įvairia veikla. Elegantiškuose viešbučio numeriuose, iš kurių atsiveria baseino arba sodo vaizdai, yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai, seifai. Viešbutyje įrengti 2 restoranai, kuriuose ruošiami tradicinės Maroko virtuvės ir tarptautiniai valgiai.

Užsakydami niekuo nerizikuojate! Mūsų pasiūlytas viešbutis turi nemokamą atšaukimą, todėl rezervavus dabar, už kambarį reikės apmokėti tik ~14 d. iki kelionės. Jokių išankstinių įmokų NĖRA! Jeigu pasikeistų kelionės planai, kambarį galėsite nemokamai anuliuoti, jei iki kelionės liks ne mažiau nei 14 d. Rezervuokite parašydami el. p. info@urkistravel.lt.

7 n. gegužės 6-13 d.

Double, su maitinimu „viskas įskaičiuota“ – 198 €/asm.

10 n. gegužės 6-16 d.

Double, su maitinimu „viskas įskaičiuota“ – 283 €/asm.

7 n. gegužės 30 – birželio 6 d.

Double, su maitinimu „viskas įskaičiuota“ – 205 €/asm.

7 n. birželio 10-17 d.

Double, su maitinimu „viskas įskaičiuota“ – 200 €/asm.

7 n. birželio 10-20 d.

Double, su maitinimu „viskas įskaičiuota“ – 285 €/asm.

 

pervezimas is oro uosto

Patogiai ir pigiai pasiekite viešbutį/oro uostą, užsisakydami bendrą arba privatų pervežimą į vieną arba į abi puses. Visi pervežimai vykdomi nuo durų iki durų! Kainas ir kitą svarbią informaciją rasite paspaudę žemiau esančią aktyvią nuorodą. 

Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal

<<UŽSISAKYTI PERVEŽIMO PASLAUGĄ>>

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai savarankiška kelionė. Pasiūlymas skirtas tiems, kurie nori susiplanuoti atostogas be kelionių organizatorių pagalbos. Taip išvengsite tarpininkavimo mokesčių.

Pigiausia kelionė bus tuomet, jei:

– lėktuvo bilietus pirksite tiesiogiai iš aviakompanijos tinklalapio www.wizzair.com. Tik čia bilietai pigiausi. Bilietus taip pat visada galite rezervuoti mūsų aviabilietų rezervavimo sistemoje (taikomas administravimo mokestis);

– viešbutį rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt arba palikę žinutę per „Live Chat“. Mūsų pasiūlytas variantas turi nemokamą atšaukimą. Rezervavus kambarius dabar – apmokėti reikės kelios savaitės iki kelionės. Iki to laiko kambarį rezervuosime be jokios išankstinės įmokos.;

– pervežimą užsisakysite savarankiškai. Mes rekomenduojame pervežimą įsigyti mūsų tinklalapyje, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas. Šie pervežimai vykdomi „nuo durų iki durų“.

Pasiūlymo informacija:

– į mūsų paruoštą pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses su rankiniu bagažu bei nurodytos trukmės apgyvendinimas su/be maitinimo. Kartais į pasiūlymo kainą įskaičiuojame pervežimą;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese;

– lėktuvo bilietų bei viešbučio kambarių skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Prieš užsakant vieną ar kitą paslaugą, rekomenduojame pasitikslinti ar kaina yra nepasikeitus;

– kelionei į Maroką reikalingas pasas, kuris paskutinę atostogų dieną galiotų ne trumpiau nei 6 mėn. Pasas reikalingas visiems keliautojams, įskaitant vaikus;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.