7 n. puikiame Apart-Hotel & SPA Diamant Residence 4* viešbutyje su maitinimu „viskas įskaičiuota“ ir skrydis tik nuo 224 €/asm.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Apart-Hotel & SPA Diamant Residence

Bulgarija! Susiplanuokite savarankišką pasiūlymą su mūsų pagalba vos per kelias minutes ir nebrangiai poilsiaukite gerai vertinamame viešbutyje Apart-Hotel & SPA Diamant Residence 4*.

Kelionės tipas: savarankiška (skrydis + viešbutis)

Kainos užfiksuotos: 2018.02.07 d.

 

 

lektuvo bilietai

KAUNAS – BURGASAS – KAUNAS tiesiogiai su Ryanair

Bilietų kainos pateiktos pagal aviakompanijos tinklalapyje buvusias kainas. Į bilieto kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses, rankinis bagažas, visi privalomi mokesčiai. Pigiausi bilietai tik www.ryanair.com. Bilietus taip pat galite užsisakyti parašę mums el.p. info@urkistravel.lt (+5 €/asm.).

Gegužės 3-10 d. – 107 €/asm.

Gegužės 10-17 d. – 139 €/asm.

 

 

 

nakvynes uzsakymas

Apart-Hotel & SPA Diamant Residence 4**** – Saulėto Kranto kurorte, už 400 metrų nuo Juodosios jūros ir už 2 minučių kelio automobiliu nuo senovinio Nesebaro miesto įsikūrusiame „viskas įskaičiuota“ tipo viešbutyje „Hotel & SPA Diamant Residence“ yra lauko baseinas bei mokamas SPA ir sveikatingumo centras. Atstumas nuo viešbučio iki Saulėto Kranto smėlio kopų – 400 metrų. Visuose „Diamant Residence“ numeriuose rasite oro kondicionierius, vonios kambarius su dušais ir balkonus. Viešnagės metu galėsite nemokamai pasportuoti treniruoklių salėje ir naudotis vestibiulyje veikiančiu belaidžiu internetu. „Hotel & SPA Diamant“ restorane patiekiami bulgariški valgiai. Viešbutyje yra keletas prekybos centrų, kirpykla ir baras prie baseino. Svečiams kasdien ruošiami savitarnos pusryčiai.

Užsakydami niekuo nerizikuojate! Mūsų pasiūlytas viešbutis turi nemokamą atšaukimą, todėl rezervavus dabar, už kambarį reikės apmokėti tik ~14 d. iki kelionės. Jokių išankstinių įmokų NĖRA! Jeigu pasikeistų kelionės planai, kambarį galėsite nemokamai anuliuoti, jei iki kelionės liks ne mažiau nei 14 d. Rezervuokite parašydami el. p. info@urkistravel.lt.

7 n. gegužės 3-10 d., 10-17 d.

Standard Double Or Twin – Terrace, viskas įskaičiuota – 117 €/asm.

 

 

pervezimas is oro uosto

Patogiai ir pigiai pasiekite viešbutį/oro uostą, užsisakydami bendrą arba privatų pervežimą į vieną arba į abi puses. Visi pervežimai vykdomi nuo durų iki durų! Kainas ir kitą svarbią informaciją rasite paspaudę žemiau esančią aktyvią nuorodą. 

Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal nuo 8 €/asm. (į kainą neįskaičiuota)

<<UŽSISAKYTI PERVEŽIMO PASLAUGĄ>>

 

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai savarankiška kelionė: skrydį, viešbutį bei kitas paslaugas reikia užsisakyti atskirai.

Kelionės rezervacija:

– lėktuvo bilietus pigiausiai nusipirksite aviakompanijos tinklalapyje www.ryanair.com. Bilietus galime užsakyti ir mes, jei parašysite el. p. info@urkistravel.lt (taikomas 5 €/asm. aptarnavimo mokestis);

– viešbutį rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt arba palikę žinutę per „Live Chat“. Mūsų pasiūlytas variantas turi nemokamą atšaukimą. Rezervavus kambarius dabar – apmokėti reikės likus ~14 d. iki kelionės;

– pervežimą užsisakysite savarankiškai. Mes rekomenduojame pervežimą įsigyti mūsų tinklalapyje, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas. Šie pervežimai vykdomi „nuo durų iki durų“.

Pasiūlymo informacija:

– į mūsų paruoštą pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses su rankiniu bagažu bei nurodytos trukmės apgyvendinimas su/be maitinimo. Kartais į pasiūlymo kainą įskaičiuojame pervežimą;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese;

– lėktuvo bilietų bei viešbučio kambarių skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Prieš užsakant vieną ar kitą paslaugą, rekomenduojame pasitikslinti ar kaina yra nepasikeitus;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.