Kosta Brava: 7 n. ACAPULCO 4* viešbutyje su pusryčiais, pietum, vakarienėm bei skrydžiu tik nuo 276 €/asm.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Poilsiaukite Kosta Bravoje! Rekomenduojame gerą 4* viešbutį Acapulco, esantį Lloret de Mar kurorte. Savarankišką kelionę susiplanuosite pagal žemiau pateiktą pasiūlymą.

Kelionės tipas: savarankiška (skrydis + viešbutis)

Kainos užfiksuotos: 2018.11.21 d.

 

 

lektuvo bilietai

KAUNAS – BARSELONA (Žirona) – KAUNAS tiesiogiai su Ryanair

Bilietų kainos pateiktos pagal aviakompanijos tinklalapyje buvusias kainas. Į bilieto kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses, rankinis bagažas, visi privalomi mokesčiai. Pigiausi bilietai tik www.ryanair.com.

Galimos ir kitos datos bei kelionės trukmė: skrydžiai vykdomi du kartus per savaitę – trečiadieniais ir sekmadieniais.

Gegužės 8-15 d. – 90 €/asm.

Gegužės 8-19 d. – 90 €/asm.

Gegužės 15-22 d. – 100 €/asm.

Gegužės 19-29 d. – 100 €/asm.

 

 

nakvynes uzsakymas

Acapulco 4**** – viešbutis yra geroje lokacijoje – 10 min. kelio iki paplūdimio, 5 min. kelio iki barų, restoranų, klubų. Kambariai švarūs, tvarkingi. Viešbučio teritorijoje yra vienas baseinas su atskira zona vaikams, deginimosi terasa, poilsio kambarys su televizija. Malonus aptarnavimas, darbuotojai visuomet nusiteikę padėti ir patarti, ką pamatyti šalyje ir pan. Maistas gana įvairus. Viešbutis tinka įvairiems keliautojams, ypač tiems, kurie nori susipažinti su vietine kultūra.

Užsakydami niekuo nerizikuojate! Mūsų pasiūlytas viešbutis turi nemokamą atšaukimą, todėl rezervavus dabar, už kambarį reikės apmokėti tik ~30-14 d. iki kelionės. Jokių išankstinių įmokų NĖRA! Jeigu pasikeistų kelionės planai, kambarį galėsite nemokamai anuliuoti  iki kelionės likus ne mažiau nei 30-14 d. Rezervuokite parašydami el. p. info@urkistravel.lt.

7 n. gegužės 8-15 d., 15-22 d.

Standard Double Or Twin, pusryčiai, pietūs ir vakarienė – 186 €/asm.

11 n. gegužės 8-19 d.

Standard Double Or Twin, pusryčiai, pietūs ir vakarienė – 310 €/asm.

10 n. gegužės 19-29 d.

Standard Double Or Twin, pusryčiai, pietūs ir vakarienė – 279 €/asm.


Jeigu netiko mūsų pasiūlytas viešbutis, visus galimus variantus rasite mūsų viešbučių rezervavimo sistemoje paspaudę šią nuorodą. Dėl viešbučio visada galite parašyti ir mums el.p. info@urkistravel.lt.

Jei kitose rezervavimo sistemose pasiūlytus viešbučius radote pigiau – informuokite mus el. p. info@urkistravel.lt. Pasistengsime rezervuoti kambarius dar mažesne kaina.


 

 

pervezimas is oro uosto

Patogiai ir pigiai pasiekite viešbutį/oro uostą, užsisakydami bendrą arba privatų pervežimą į vieną arba į abi puses. Visi pervežimai vykdomi nuo durų iki durų! Kainas ir kitą svarbią informaciją rasite paspaudę žemiau esančią aktyvią nuorodą. Pervežimo užsakyme nedalyvauja jokie lietuviški tarpininkai, dėl to mokate tiek, kiek pervežimas iš tikro kainuoja.

Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal tik ~26 €/asm.

<<UŽSISAKYTI PERVEŽIMO PASLAUGĄ>>

 

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai savarankiška kelionė. Pasiūlymas skirtas tiems, kurie nori susiplanuoti atostogas be kelionių organizatorių pagalbos. Taip išvengsite tarpininkavimo mokesčių.

Pigiausia kelionė bus tuomet, jei:

– lėktuvo bilietus pirksite tiesiogiai iš aviakompanijos tinklalapio www.ryanair.com. Tik čia bilietai pigiausi;

– viešbutį rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt arba palikę žinutę per „Live Chat“. Mūsų pasiūlytas variantas turi nemokamą atšaukimą. Rezervavus kambarius dabar – apmokėti reikės likus ~14 d. iki kelionės;

– pervežimą užsisakysite savarankiškai. Mes rekomenduojame pervežimą įsigyti mūsų tinklalapyje, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas. Šie pervežimai vykdomi „nuo durų iki durų“.

Pasiūlymo informacija:

– į mūsų paruoštą pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses su rankiniu bagažu bei nurodytos trukmės apgyvendinimas su/be maitinimo. Kartais į pasiūlymo kainą įskaičiuojame pervežimą;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese;

– lėktuvo bilietų bei viešbučio kambarių skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Prieš užsakant vieną ar kitą paslaugą, rekomenduojame pasitikslinti ar kaina yra nepasikeitus;

– pateiktos viešbučio ir kambarių nuotraukos yra reprezentacijos pobūdžio, skirtos bendrai supažindinti su viešbučio teikiamomis paslaugomis. Nuotraukose pavaizduoti kambariai gali būti kitos kategorijos, nei jūsų užsakomi, ir/arba neidentiški kambariui (-iams), kuriame būsite apgyvendinti;

– Galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.

 

papildomos paslaugos

parkavimas oro uoste pervezimas is ir i oro uosta kelioniu draudimas automobiliu nuoma

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.