Atostogos Turkijoje! 7 n. Vikingen Infinity 5* viešbutyje su AI maitinimu tik nuo 396 €/asm.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

vikingen infinity 02

Pasiūlymas, ieškantiems poilsio Alanijos regione, Turkijoje. Siūlome gerą 5* viešbutį Vikingen Infinity. Dėl kelionių kainos vėlesniems mėnesiams susisiekite su mumis el. paštu info@urkistravel.lt.

Kelionės tipas: organizuota (skrydis + viešbutis + pervežimas)

Organizatorius: ITAKA LIETUVA

Kainos užfiksuotos: 2018.12.12 d.

 

 

iskaiciuota i kainaBilietai: lėktuvo bilietas į abi puses, Vilnius – Antalija – Vilnius

Bagažas: 5 kg rankinis ir 20 kg registruotas

Apgyvendinimas: 7 n. 5* viešbutyje su viskas įskaičiuota maitinimu

Pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas

Mokesčiai: visi keleivių ir oro uostų mokesčiai

Atstovas: lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos nuvykus

 

 

Keliones pasiulymas

VIKINGEN INFINITY 5*****, Alanija (viskas įskaičiuota) – moderni architektūra, stilingai įrengtas vidaus interjeras ir komfortiškai įrengti kambariai daro nepakartojamą įspūdį ir kviečia puikiai viešnagei. Didelis ir gerai išlaikytas baseino kompleksas tai ideali vieta poilsiui, o skanūs ir įvairūs patiekalai yra patiekiami pagal all inclusive programą, kuriais geriausia mėgautis terasoje su vaizdu į jūrą. Du baseinai su vandens kalneliais išdėstyti prie paplūdimio tai puikus sprendimas tiems, kurie nori suderinti poilsį su beprotiškomis linksmybėmis ant vandens kalnelių. Paplūdimys: viešbučio, smėlio-žvirgždo, nuolaidus įėjimas į jūrą, prie pat viešbučio, priėjimas per tiltą virš kelio, nuėjimas laiptais arba liftu, nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai ir rankšluosčiai; Yra vandens parkas: 2 baseinai, 7 vandens kalneliai, 2 barai, kuriuose veikia all inclusive programa, smėlio aikštelė, amfiteatras, tiltas, žaidimų aikštelė ir kambarys, teniso kortas.

Kainos gali keistis net kelis kartus per dieną. Dėl didelio informacijos srauto, ne visada spėjame jas atnaujinti. Tikslias kainas sužinosite susisiekę su mumis el. p. info@urkistravel.lt. Galimas avansas, jei iki kelionės liko daugiau nei 30 d.!

Skrydžiai prasideda 2019.04.10, vykdomi iki 2019.10.23 d. Skrydžiai iš Vilniaus – trečiadieniais ir šeštadieniais. Skrydžiai iš Kauno (nuo 2019.04.17) – trečiadieniais. Kelionės trukmė – 7, 10, 11, 14 dienų. Dėl kainų Jus dominančiomis datomis teiraukitės el. p. info@urkistravel.lt.

Keliaujant 2 suaugusiems:

2019 m. 7 n. gegužės 22-29 d., Dvivietis kambarys, viskas įskaičiuota – 519 €/asm. 

2019 m. 7 n. gegužės 25 – birželio 1 d., Dvivietis kambarys, viskas įskaičiuota – 519 €/asm. 

2019 m. 7 n. gegužės 29 – birželio 5 d., Dvivietis kambarys, viskas įskaičiuota – 519 €/asm. 

2019 m. 7 n. birželio 1-8 d., Dvivietis kambarys, viskas įskaičiuota – 519 €/asm. 

Keliaujant 2 suaugusiems ir 1 vaikui nuo 2 iki 11.99 m.:

2019 m. 7 n. gegužės 22-29 d., Dvivietis kambarys, viskas įskaičiuota – 395,67 €/asm. 

2019 m. 7 n. gegužės 25 – birželio 1 d., Dvivietis kambarys, viskas įskaičiuota – 395,67 €/asm. 

2019 m. 7 n. gegužės 29 – birželio 5 d., Dvivietis kambarys, viskas įskaičiuota – 395,67 €/asm. 

2019 m. 7 n. birželio 1-8 d., Dvivietis kambarys, viskas įskaičiuota – 395,67 €/asm. 

Jeigu norite keliauti su vaikais, tikslias kainas sužinosite parašę mums el.p. info@urkistravel.lt. Laiške būtinai nurodykite vaikų gimimo datas.


NUOLAIDOS LOJALIEMS ITAKA KLIENTAMS

Lojalūs ITAKA klientai, gali pasinaudoti papildoma 2% nuolaida įsigyjant vasaros atostogas išankstinių pardavimų („Svajonės už prieinamą kainą“) metu. Pasiūlymas galioja užsakymams, atliktiems iki 12.20 d. Jeigu esate anksčiau keliavę su ITAKA, siųstami užklauą dėl kelionės apie tai mus informuokite.


 

Jeigu netiko mūsų pasiūlytas variantas, visus galimus viešbučius rasite paspaudę aktyvų blokelį:

pasiulymai

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai organizuota kelionių organizatoriaus „ITAKA LIETUVA“ kelionė.


Pasiūlymo informacija:

– už pasiūlyme nurodytas kelionių kainas vietų skaičius yra ribotas, todėl skelbiama žemiausia kelionės kaina dėl riboto vietų skaičiaus gali keistis. Jei kaina parašius mums nesutaps su ta, kurią nurodėme pasiūlyme, kelialapiai už nurodytą kainą yra išparduoti;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese/tryse/keturiese;

– atminkite, kad kelionėms į Turkiją būtinas pasas, kuris paskutinę atostogų dieną galiotų ne mažiau nei 6 mėnesius. Pasas būtinas visiems keleiviams, įskaitant kūdikius;

– viešbutis pasilieka teisę nesuteikti kai kurių paslaugų sezono pradžioje ir pabaigoje;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.


Kelionės rezervacija:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt. Laiško temoje įrašykite „VIKINGEN INFINITY ITAKA LIETUVA“.

– kelionė rezervuojama gavus bent avansinę įmoką. Likusią kainos dalį reikia sumokėti ne vėliau kaip 30 d. iki kelionės pradžios;


Išankstinių pardavimų sąlygos (galioja tik užsakymams, atliktiems iki 12.20 d.)!

1. PRADINĖ ĮMOKA TIK 25%

Išankstinių vasaros atostogų pardavimų (akcijos „Svajonės už prieinamą kainą“) metu sumokėkite tik 25%, o likusią sumą galėsite sumokėti likus ne mažiau kaip 30 dienų iki išvykimo. Kelionės atsisakymo atveju, pradinė įmoka laikoma atlyginimu kelionių organizatoriui už kelionės užsakymo sukūrimą, rezervaciją, aptarnavimą ir nėra grąžinama, pagal Turizmo Paslaugų Teikimo Sutarties Bendrųjų Sąlygų 7.1.2 punktą.

2. GARANTIJŲ PAKETAS

a) ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA Suteikiame žemiausios kainos garantiją akcijos „Svajonės už prieinamą kainą“ vykdymo metu. Jeigu po rezervacijos rasite identišką ITAKA Lietuva pasiūlymą žemesne kaina, kai vis dar tęsis išankstiniai vasaros atostogų pasiūlymų pardavimai (tęsis akcija „Svajonės už prieinamą kainą), mes su malonumu grąžinsime Jums kainų skirtumą. Žemiausios kainos garantija nesuteikia teisės pakeisti rezervaciją į paskutinės minutės pasiūlymą ar kitų akcijų kainas. Lyginant kainas yra tikrinama visų paslaugų vertė, visuose pardavimų etapuose, pvz.: paslaugos pridėtos nemokamai, vietinės ekskursijos, nesikeičiančios kainos garantija ir pan. Žemiausios kainos garantija galioja tik pirminiam pasirinktam pasiūlymui. Jeigu klientas atlieka pakeitimą užsakyme (kryptis, išvykimo data, kambario tipas, vykstančiųjų skaičius ir kita), jis praranda galimybę pasinaudoti žemiausios kainos garantija. Ši garantija galioja tik ITAKA Lietuva organizuojamoms kelionėms. b) NEMOKAMA REZERVACIJOS PAKEITIMO GARANTIJA Garantuojame nemokamą vienkartinį rezervacijos pakeitimą iki 2019.03.31, bet ne vėliau nei 30 dienų iki išvykimo. Šiuo laikotarpiu galite pakeisti išvykimo datą, trukmę, kryptį, viešbutį, kambario tipą ir maitinimo tipą į bet kurį kitą tiek pat arba daugiau kainuojantį 2019 m. vasaros sezono pasiūlymą. Pakeitimai atliekami pagal rezervavimo dieną galiojančias kainas. Garantija negalioja pakeitimams į pigesnę kelionę. Pasibaigus akcijai „Svajonės už prieinamą kainą” (t.y. nuo 2019.04.01) įsigalioja Turizmo Paslaugų Teikimo Bendrosios Sąlygos. Pasinaudojus nemokama rezervacijos pakeitimo garantija, žemiausios kainos garantija nebegalioja. c) NESIKEIČIANČIOS KAINOS GARANTIJA Garantuojame, kad rezervuotos kelionės kaina nesikeis iki išvykimo dienos. Oro uosto, transporto kaštų ir kitų mokesčių padidėjimas neturės įtakos rezervuotos kelionės kainai.

3. NUOLAIDOS LOJALIEMS ITAKA KLIENTAMS

Lojalūs ITAKA klientai, gali pasinaudoti papildoma 2% nuolaida įsigyjant vasaros atostogas išankstinių pardavimų („Svajonės už prieinamą kainą“) metu.

 

3 komentarai Atostogos Turkijoje! 7 n. Vikingen Infinity 5* viešbutyje su AI maitinimu tik nuo 396 €/asm.

 1. Jolanta 2017-02-13 at 7:13 pm

  Sveiki.Noreciau pasinaudoti pasiulymu Grand Park Kemer arba Vikingem Infinity .Gal galima savaite veliau.

  Atsakyti
  • UrkisTravel.lt 2017-02-13 at 7:16 pm

   Sveiki, parašykite mums el. paštu info@urkistravel.lt ir mes jums parašysime kainas pagal jus dominančias datas.

   Atsakyti
 2. Ilona 2016-05-10 at 7:18 pm

  Sveiki, ka turite pasiulyti rugpjuciui?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.