Kidy Tour kelionės į Turkiją ir Egiptą net 10 % PIGIAU! Akcija galioja iki 02.25 d.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

turkija

Lietuvos valstybei švenčiant šimtmetį parengėme ypatingą staigmeną! Kiekvienam Jūsų tik šią savaitę (iki 02.25 23:59) taikysime 10% NUOLAIDĄ visoms „Kidy Tour“ kelionėms. Nuolaida suteikiama nuo galutinės kelionių paketo kainos, jei kelionė užsakoma mūsų agentūroje!

Išsirinkite kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ kelionę iš www.kidytour.lt internetinės svetainės ir susisiekite su mumis el. paštu info@urkistravel.lt.

Užsakant kelionę į TURKIJĄ ar EGIPTĄ mūsų agentūroje, pritaikysime 10% NUOLAIDĄ*!

*nuolaidos suteikiamos keliones užsisakant tik mūsų agentūroje iki 02.25 d. 23:59 val., susisiekus el.p. info@urkistravel.lt.

Primename, jog kelionių organizatorius „Kidy Tour“ organizuoja keliones į Turkiją Ir Egiptą (Hurgadą).  Galimos kelionių į Turkiją trukmės – 7 n., 9 n, 10 n., 11 n. 12 n., ir 14 n, į Egiptą (Hurgadą) – 7 n. ir 14 n. Į kainą visuomet įskaičuotas skrydis, pervežimai iš/į oro uostą, rankinis ir registruotas bagažas, nurodytos trukmės apgyvendinimas su pasirinktu maitinimo tipu bei lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos nuvykus.

Keliones išsirinksite iš kelionių organizatoriaus tinklalapio www.kidytour.lt.

Išsirinkę viešbutį el. paštu info@urkistravel.lt atsiųskite kelionės datas, viešbučio pavadinimą, kambario bei maitinimo tipus, keliaujančių asmenų skaičių (jei keliauja vaikai – jų amžių). Tuomet sutikslinsime kainas ir rezervuosime kelionę pigiau!

Keliaujam?

2 komentarai Kidy Tour kelionės į Turkiją ir Egiptą net 10 % PIGIAU! Akcija galioja iki 02.25 d.

 1. Gabija 2016-10-13 at 7:05 am

  Sveiki, ka galėtumėte pasiūlyti spalio pabaigai laipkričio pradžiai.
  idealiausia būtų 10.29-11.05 d

  Atsakyti
  • UrkisTravel.lt 2016-10-13 at 8:39 am

   Sveiki, paskutinis skrydis būtų lapkričio 30 d. Susisiekite el. p. info@urkistravel.lt, parašydami keliaujančių asmenų skaičių, pageidavimus dėl viešbučio. Ir mes su jumis atrašysime, ką galime pasiūlyti.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.