Koso sala! 7 n. Natura Park Village 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota tik nuo 449 €/asm.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

natura park village

Natura Park Village 4* viešbutis Koso saloje Jums pasiūlys nepaprastas graikiškas atostogas. Čia poilsiautojų laukia skanus maistas, įvairios pramogos bei šiltos maudynės Egėjo jūroje.

Kelionės tipas: organizuota (skrydis + viešbutis + pervežimas)

Organizatorius: Itaka Lietuva

Kainos užfiksuotos: 2018.11.19 d.

 

 

iskaiciuota i kainaBilietai: lėktuvo bilietas į abi puses, Vilnius – Kosas – Vilnius

Bagažas: 5 kg rankinis ir 20 kg registruotas

Apgyvendinimas: apgyvendinimas viešbutyje su nurodytu maitinimu

Pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas

Atstovas: lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos

 

 

Keliones pasiulymas

NATURA PARK VILLAGE 4* (viskas įskaičiuota) – iš šio pačioje pakrantėje, prie gerai sutvarkyto paplūdimio stovinčio viešbučio atsiveria nuostabūs vaizdai į Egėjo jūrą, kurios fone driekiasi dailūs, kalnuoti kraštovaizdžiai. Svečių laukia keli baseinai, SPA centras ir teniso kortas, o vaikučiai galės pasiausti vaikams skirtuose baseinėliuose ir pažaisti miniklube. Be to, organizuojami visai šeimai skirti pramoginiai renginiai. Šis viešbutis vertinamas už malonų ir paslaugų aptarnaujantį personalą, kuris rūpinasi kiekviena smulkmena. PAPLŪDIMYS: Psalidžio, viešas, smėlio ir akmenų, nestatus nusileidimas prie jūros, rekomenduojamas apsauginis apavas, prie pat viešbučio, nueinama viešbučio teritorija, nemokami skėčiai ir gultai, rankšluosčiai – už užstatą (apie 10 EUR).

Kainos gali keistis net kelis kartus per dieną. Dėl didelio informacijos srauto, ne visada spėjame jas atnaujinti. Tikslias kainas sužinosite susisiekę su mumis el. p. info@urkistravel.lt. Galimas avansas, jei iki kelionės liko daugiau nei 30 d.!

Skrydžiai pradedami vykdyti 2019.05.11, vykdomi iki 2019.06.01. Skrydžiai vykdomi tik iš Vilniaus – šeštadieniais. Kelionės trukmė – 7 arba 14 dienų.

Keliaujant 2 suaugusiems:

2019 m. 7 n. gegužės 11-18 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 559 €/asm.

2019 m. 7 n. gegužės 18-25 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 559 €/asm.

2019 m. 7 n. gegužės 25 – birželio 1 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 559 €/asm.

Keliaujant 2 suaugusiems ir 1 vaikui iki 11.99 m.:

2019 m. 7 n. gegužės 11-18 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 429 €/asm.

2019 m. 7 n. gegužės 18-25 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 429 €/asm.

2019 m. 7 n. gegužės 25 – birželio 1 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 429 €/asm.

Jeigu norite keliauti su vaikais, tikslias kainas sužinosite parašę mums el.p. info@urkistravel.lt. Laiške būtinai nurodykite vaikų gimimo datas.

Jeigu netiko mūsų pasiūlytas variantas, visus galimus viešbučius rasite paspaudę aktyvų blokelį:

pasiulymai

 

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai organizuota kelionių organizatoriaus „Itaka Lietuva“ kelionė.


Pasiūlymo informacija:

– už pasiūlyme nurodytas kelionių kainas vietų skaičius yra ribotas, todėl skelbiama žemiausia kelionės kaina dėl riboto vietų skaičiaus gali keistis. Jei kaina parašius mums nesutaps su ta, kurią nurodėme pasiūlyme, kelialapiai už nurodytą kainą yra išparduoti;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese/tryse arba keturiese;

– viešbutis pasilieka teisę nesuteikti kai kurių paslaugų sezono pradžioje ir pabaigoje;

– atkreipiame dėmesį, kad Graikijoje yra taikomas Turisto mokestis, mokamas pačių keliautojų įsiregistravimo/išsiregistravimo metu. Priklausomai nuo viešbučio žvaigždučių skaičiaus, mokestis siekia nuo 2 iki 4 € už kambarį per naktį;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.


Kelionės rezervacija:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt. Laiško temoje įrašykite „NATURA PARK VILLAGE ITAKA LIETUVA“;

– kelionė rezervuojama gavus bent avansinę įmoką. Likusią kainos dalį reikia sumokėti ne vėliau kaip 30 d. iki kelionės pradžios;

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.


Išankstinių pardavimų sąlygos (galioja tik užsakymams, atliktiems iki 11.30 d.)!

1. PRADINĖ ĮMOKA TIK 20%

Išankstinių vasaros atostogų pardavimų (akcijos „Svajonės už prieinamą kainą“) metu sumokėkite tik 20%, o likusią sumą galėsite sumokėti likus ne mažiau kaip 30 dienų iki išvykimo. Kelionės atsisakymo atveju, pradinė įmoka laikoma atlyginimu kelionių organizatoriui už kelionės užsakymo sukūrimą, rezervaciją, aptarnavimą ir nėra grąžinama, pagal Turizmo Paslaugų Teikimo Sutarties Bendrųjų Sąlygų 7.1.2 punktą.

2. GARANTIJŲ PAKETAS

a) ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA Suteikiame žemiausios kainos garantiją akcijos „Svajonės už prieinamą kainą“ vykdymo metu. Jeigu po rezervacijos rasite identišką ITAKA Lietuva pasiūlymą žemesne kaina, kai vis dar tęsis išankstiniai vasaros atostogų pasiūlymų pardavimai (tęsis akcija „Svajonės už prieinamą kainą), mes su malonumu grąžinsime Jums kainų skirtumą. Žemiausios kainos garantija nesuteikia teisės pakeisti rezervaciją į paskutinės minutės pasiūlymą ar kitų akcijų kainas. Lyginant kainas yra tikrinama visų paslaugų vertė, visuose pardavimų etapuose, pvz.: paslaugos pridėtos nemokamai, vietinės ekskursijos, nesikeičiančios kainos garantija ir pan. Žemiausios kainos garantija galioja tik pirminiam pasirinktam pasiūlymui. Jeigu klientas atlieka pakeitimą užsakyme (kryptis, išvykimo data, kambario tipas, vykstančiųjų skaičius ir kita), jis praranda galimybę pasinaudoti žemiausios kainos garantija. Ši garantija galioja tik ITAKA Lietuva organizuojamoms kelionėms. b) NEMOKAMA REZERVACIJOS PAKEITIMO GARANTIJA Garantuojame nemokamą vienkartinį rezervacijos pakeitimą iki 2019.03.31, bet ne vėliau nei 30 dienų iki išvykimo. Šiuo laikotarpiu galite pakeisti išvykimo datą, trukmę, kryptį, viešbutį, kambario tipą ir maitinimo tipą į bet kurį kitą tiek pat arba daugiau kainuojantį 2019 m. vasaros sezono pasiūlymą. Pakeitimai atliekami pagal rezervavimo dieną galiojančias kainas. Garantija negalioja pakeitimams į pigesnę kelionę. Pasibaigus akcijai „Svajonės už prieinamą kainą” (t.y. nuo 2019.04.01) įsigalioja Turizmo Paslaugų Teikimo Bendrosios Sąlygos. Pasinaudojus nemokama rezervacijos pakeitimo garantija, žemiausios kainos garantija nebegalioja. c) NESIKEIČIANČIOS KAINOS GARANTIJA Garantuojame, kad rezervuotos kelionės kaina nesikeis iki išvykimo dienos. Oro uosto, transporto kaštų ir kitų mokesčių padidėjimas neturės įtakos rezervuotos kelionės kainai.

3. NUOLAIDOS LOJALIEMS ITAKA KLIENTAMS

Lojalūs ITAKA klientai, gali pasinaudoti papildoma 2% nuolaida įsigyjant vasaros atostogas išankstinių pardavimų („Svajonės už prieinamą kainą“) metu.

4. NUOLAIDOS ŠEIMOMS SU VAIKAIS

Pasinaudokite papildoma nuolaida keliaudami su vaikais. Net iki 50% nuolaida vaikui tam tikruose viešbučiuose. Apie nuolaidas vaikas sužinosite parašę mums el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.