KORFU su Itaka: 7 n. Messonghi Beach Holiday su VISKAS ĮSKAIČIUOTA tik nuo 439 €/asm.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Messonghi Beach Holiday

Messonghi Beach Holiday Resort 3*+ visiems poilsiautojų tipams tinkantis viešbutis Korfu saloje. Susiplanuokite organizuotą kelionę su ITAKA LT vos per kelias minutes!

Kelionės tipas: organizuota (skrydis + viešbutis + pervežimas)

Organizatorius: Itaka LIETUVA

Kainos užfiksuotos: 2018.11.08 d.

 

 

iskaiciuota i kainaBilietai: lėktuvo bilietas į abi puses, Vilnius – Korfu – Vilnius

Bagažas: 8 kg rankinis ir 20 kg registruotas

Apgyvendinimas: apgyvendinimas viešbutyje su nurodytu maitinimu

Pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas

Atstovas: lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos

 

 

Keliones pasiulymas

Messonghi Beach Holiday Resort 3+***, Korfu (viskas įskaičiuota) – tipinis atostogų kompleksas, įsikūręs šalia smėlio paplūdimio – puikus pasiūlymas atostogoms su šeima. Idealiai tinkantis šeimoms su vaikais, siūlo daug sporto ir laisvalaikio pramogų bei populiarią all inclusive programą. Jauniausių laukia mini klubas su profesionalių animatorių komanda. Restoranuose yra patiekiami skanūs pasaulio virtuvės patiekalai, vietoje galima rasti daugybę barų, tarp jų barą paplūdimyje. Taip pat svečiai gali naudotis daugiafunkcine sporto aikštele ir teniso kortu.

Kainos gali keistis net kelis kartus per dieną. Dėl didelio informacijos srauto, ne visada spėjame jas atnaujinti. Tikslias kainas sužinosite susisiekę su mumis el. p. info@urkistravel.lt. Galimas avansas, jei iki kelionės liko daugiau nei 30 d.!

Skrydžiai pradedami vykdyti 2019.05.11, vykdomi iki 2019.09.28 d. Skrydžiai vykdomi tik iš Vilniaus – šeštadieniais. Kelionės trukmė – 7 arba 14 dienų. Dėl kainų Jus dominančiomis datomis rašykite el. p. info@urkistravel.lt. 

Jei keliauja 2 suaugę:

2019 m. 7 n. gegužės 11-18 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 569 €/asm.

2019 m. 7 n. gegužės 18-25 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 569 €/asm.

2019 m. 7 n. gegužės 25 – birželio 1 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 569 €/asm.

2019 m. 7 n. birželio 1-8 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 569 €/asm.

2019 m. 7 n. birželio 8-15 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 569 €/asm.

2019 m. 7 n. birželio 15-22 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 569 €/asm.

2019 m. 7 n. birželio 22-29 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 569 €/asm.

Jei keliauja 2 suaugę ir 1 vaikas nuo 2 iki 11.99 m.:

2019 m. 7 n. gegužės 11-18 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 439 €/asm.

2019 m. 7 n. gegužės 18-25 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 439 €/asm.

2019 m. 7 n. gegužės 25 – birželio 1 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 439 €/asm.

2019 m. 7 n. birželio 1-8 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 439 €/asm.

2019 m. 7 n. birželio 8-15 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 439 €/asm.

2019 m. 7 n. birželio 15-22 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 439 €/asm.

2019 m. 7 n. birželio 22-29 d., Dvivietis, viskas įskaičiuota – 439 €/asm.

Vaikams iki 2 metų kelionės kaina 35 €. Galimybės viename numeryje gyventi su 2 vaikais – nėra.


NUOLAIDOS LOJALIEMS ITAKA KLIENTAMS

Lojalūs ITAKA klientai, gali pasinaudoti papildoma 2% nuolaida įsigyjant vasaros atostogas išankstinių pardavimų („Svajonės už prieinamą kainą“) metu. Pasiūlymas galioja užsakymams, atliktiems iki 11.30 d. Jeigu esate anksčiau keliavę su ITAKA, siųstami užklauą dėl kelionės apie tai mus informuokite.


Jeigu netiko mūsų pasiūlytas variantas, visus galimus viešbučius rasite paspaudę aktyvų blokelį:

pasiulymai

 

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai organizuota kelionių organizatoriaus „Itaka Lietuva“ kelionė.


Pasiūlymo informacija:

– už pasiūlyme nurodytas kelionių kainas vietų skaičius yra ribotas, todėl skelbiama žemiausia kelionės kaina dėl riboto vietų skaičiaus gali keistis. Jei kaina parašius mums nesutaps su ta, kurią nurodėme pasiūlyme, kelialapiai už nurodytą kainą yra išparduoti;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese/tryse;

– viešbutis pasilieka teisę nesuteikti kai kurių paslaugų sezono pradžioje ir pabaigoje;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.


Kelionės rezervacija:

– kelionę rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt. Laiško temoje įrašykite „Messonghi Beach Holiday Resort ITAKA LT“;

– kelionė rezervuojama gavus bent avansinę įmoką. Likusią kainos dalį reikia sumokėti ne vėliau kaip 30 d. iki kelionės pradžios;

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.


Išankstinių pardavimų sąlygos (galioja tik užsakymams, atliktiems iki 11.30 d.)!

1. PRADINĖ ĮMOKA TIK 20%.

Išankstinių vasaros atostogų pardavimų (akcijos „Svajonės už prieinamą kainą“) metu sumokėkite tik 20 %, o likusią sumą galėsite sumokėti likus ne mažiau kaip 30 dienų iki išvykimo. Kelionės atsisakymo atveju, pradinė įmoka laikoma atlyginimu kelionių organizatoriui už kelionės užsakymo sukūrimą, rezervaciją, aptarnavimą ir nėra grąžinama, pagal Turizmo Paslaugų Teikimo Sutarties Bendrųjų Sąlygų 7.1.2 punktą.

2. GARANTIJŲ PAKETAS

a) ŽEMIAUSIOS KAINOS GARANTIJA Suteikiame žemiausios kainos garantiją akcijos „Svajonės už prieinamą kainą“ vykdymo metu. Jeigu po rezervacijos rasite identišką ITAKA Lietuva pasiūlymą žemesne kaina, kai vis dar tęsis išankstiniai vasaros atostogų pasiūlymų pardavimai (tęsis akcija „Svajonės už prieinamą kainą), mes su malonumu grąžinsime Jums kainų skirtumą. Žemiausios kainos garantija nesuteikia teisės pakeisti rezervaciją į paskutinės minutės pasiūlymą ar kitų akcijų kainas. Lyginant kainas yra tikrinama visų paslaugų vertė, visuose pardavimų etapuose, pvz.: paslaugos pridėtos nemokamai, vietinės ekskursijos, nesikeičiančios kainos garantija ir pan. Žemiausios kainos garantija galioja tik pirminiam pasirinktam pasiūlymui. Jeigu klientas atlieka pakeitimą užsakyme (kryptis, išvykimo data, kambario tipas, vykstančiųjų skaičius ir kita), jis praranda galimybę pasinaudoti žemiausios kainos garantija. Ši garantija galioja tik ITAKA Lietuva organizuojamoms kelionėms. b) NEMOKAMA REZERVACIJOS PAKEITIMO GARANTIJA Garantuojame nemokamą vienkartinį rezervacijos pakeitimą iki 2019.03.31, bet ne vėliau nei 30 dienų iki išvykimo. Šiuo laikotarpiu galite pakeisti išvykimo datą, trukmę, kryptį, viešbutį, kambario tipą ir maitinimo tipą į bet kurį kitą tiek pat arba daugiau kainuojantį 2019 m. vasaros sezono pasiūlymą. Pakeitimai atliekami pagal rezervavimo dieną galiojančias kainas. Garantija negalioja pakeitimams į pigesnę kelionę. Pasibaigus akcijai „Svajonės už prieinamą kainą” (t.y. nuo 2019.04.01) įsigalioja Turizmo Paslaugų Teikimo Bendrosios Sąlygos. Pasinaudojus nemokama rezervacijos pakeitimo garantija, žemiausios kainos garantija nebegalioja. c) NESIKEIČIANČIOS KAINOS GARANTIJA Garantuojame, kad rezervuotos kelionės kaina nesikeis iki išvykimo dienos. Oro uosto, transporto kaštų ir kitų mokesčių padidėjimas neturės įtakos rezervuotos kelionės kainai.

3. NUOLAIDOS LOJALIEMS ITAKA KLIENTAMS

Lojalūs ITAKA klientai, gali pasinaudoti papildoma 2% nuolaida įsigyjant vasaros atostogas išankstinių pardavimų („Svajonės už prieinamą kainą“) metu.

4. NUOLAIDOS ŠEIMOMS SU VAIKAIS

Pasinaudokite papildoma nuolaida keliaudami su vaikais. Net iki 50% nuolaida vaikui tam tikruose viešbučiuose. Apie nuolaidas vaikas sužinosite parašę mums el. p. info@urkistravel.lt.

3 komentarai KORFU su Itaka: 7 n. Messonghi Beach Holiday su VISKAS ĮSKAIČIUOTA tik nuo 439 €/asm.

 1. Gražina 2018-08-09 at 11:38 am

  TOP PASIŪLYMAS! KORFU su Itaka: 7 n. Messonghi Beach Holiday su VISKAS ĮSKAIČIUOTA tik 539 €/asm.

  Kiek miegamųjų vietų šiuose likusiuose kambariuose? Reikia 1 kambario 1+1 ir 1 + 2 vaikai.

  Atsakyti
 2. Sandra 2018-07-16 at 7:06 am

  Sveiki,

  Ką galite pasiūlyti 2 suaugusiems, liepos 21-23 skrydis, 6-7 naktys, viskas įskaičiuota, Graikija ir jos salos. Lauksiu.

  Atsakyti
 3. Neringa 2018-07-11 at 7:49 pm

  Sveiki, kokia kaina pasiulytumete 08.18 d savaitei, 2 zmones?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.