Kelionė į Kiprą: skrydis ir 7 n. viešbutyje tik nuo 203 €/asm.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kipras

Kipras – ištisus metus saulės lepinama sala, kurioje netrūksta vyno, meilės ir gražių vaizdų. Čia žavi spalvingi paplūdimiai, uolėtos pakrantės, kalnai bei daugybė legendomis apipintų lankytinų vietų. Kipras – puiki atostogų kryptis, nepriklausomai nuo to, kuriuo metų laiku vyksite. Atostogaudami galėsite suderinti poilsį ir aktyvias pramogas, kurių saloje netrūksta.

Pasiūlymo tipas: savarankiška (skrydis + viešbutis)

Kainos užfiksuotos: 2018.08.09 d.

 

 

lektuvo bilietai

KAUNAS – KIPRAS (Pafosas) – KIPRAS su Ryanair

Į bilieto kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses, 10 kg rankinis bagažas, visi privalomi mokesčiai. Bilietų kainos pateiktos pagal buvusias aviakompanijos tinklalapyje. Pigiausi bilietai aviakompanijos tinklalapyje www.ryanair.com.

Rugsėjo 27 – spalio 4 d. – 108 €/asm.

 

 

nakvynes uzsakymas

Pagal skrydžių datas dažniausiai pateikiame tik keletą nakvynės datų. Visus konkrečius viešbučių pasiūlymus rasite paspaudę ant „Žiūrėti pasiūlymus“. Jeigu norite sužinoti nakvynės kainas kitomis skrydžių dienomis, viešbučių rezervavimo sistemoje suveskite dominančias dienas ir keliautojų skaičių. Nakvynės kaina pateikta 1 asmeniui, gyvenančiam 2 vietų kambaryje.

Užsakydami viešbutį niekuo nerizikuojate! Dauguma mūsų siūlomų viešbučių turi nemokamą atšaukimą, todėl rezervavus dabar, už kambarį reikės apmokėti tik ~14 d. iki kelionės. Jokių išankstinių įmokų NĖRA! Jeigu pasikeistų kelionės planai, kambarį galėsite nemokamai anuliuoti iki kelionės likus ne mažiau nei 14 d. Daugiau informacijos paspaudus ant „Žiūrėti pasiūlymus“.

Nurodyta mažiausia galima kaina apsistojant viešbutyje be maitinimo (RO), su pusryčiais (BB), su pusryčiais ir vakarienėm (HB), su viskas įskaičiuota (AI).

7 n. rugsėjo 27 – spalio 4 d. Mažos viešbučių kainos!

RO nuo 95 €/asm., HB nuo 186 €/asm., AI nuo 274 €/asm. <<Žiūrėti pasiūlymus>>

 


Viešbučių siūlome paieškoti ir šioje rezervavimo sistemoje:


Booking.com

 

pervezimas is oro uosto

Patogiai ir pigiai pasiekite viešbutį/oro uostą, užsisakydami bendrą arba privatų pervežimą į vieną arba į abi puses. Visi pervežimai vykdomi nuo durų iki durų! Kainas ir kitą svarbią informaciją rasite paspaudę žemiau esančią aktyvią nuorodą.

<<UŽSISAKYTI PERVEŽIMO PASLAUGĄ>>

 

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai savarankiška kelionė: skrydį, viešbutį bei kitas paslaugas reikia užsisakyti atskirai. Šios kelionių paruoštukės rengiamos tiems, kurie nori keliauti pigiai. Atminkite, kad keliaujant su pigių skrydžių bendrovėmis pigiausia kelionė bus tuomet, kai ją susiorganizuosite savarankiškai!

Kelionės rezervacija:

– lėktuvo bilietus nusipirksite aviakompanijos tinklalapyje www.ryanair.com. Tik oficialiame aviakompanijos tinklalapyje bilietai PIGIAUSI! Perkant kitur – papildomai mokėsite už tarpininkavimą.

– viešbutį rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt arba palikę žinutę per „Live Chat“. Dauguma viešbučių variantų turi nemokamą atšaukimą. Rezervavus kambarius dabar – apmokėti reikės likus ~14 d. iki kelionės;

– pervežimą užsisakysite savarankiškai. Mes rekomenduojame pervežimą įsigyti mūsų tinklalapyje, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas. Šie pervežimai vykdomi „nuo durų iki durų“.

Pasiūlymo informacija:

– į mūsų paruoštą pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses su rankiniu bagažu bei nurodytos trukmės apgyvendinimas su/be maitinimo. Kartais į pasiūlymo kainą įskaičiuojame pervežimą;

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese;

– lėktuvo bilietų bei viešbučio kambarių skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Prieš užsakant vieną ar kitą paslaugą, rekomenduojame pasitikslinti ar kaina yra nepasikeitus;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.

papildomos paslaugos

parkavimas oro uoste kelioniu draudimas automobiliu nuoma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.