Kelionė į Rodą: 7 n. Evita Sun Resort 4* viešbutyje su viskas įskaičiuota + skrydis tik nuo 318 €/asm.

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Rodo sala

Lakas aplankyti Rodą! Atostogaukite, ilsėkitės, smagiai leiskite laiką, mėgaukitės saule ir šiltos jūros bangomis! Jums sudėliojome savarankišką pasiūlymą, poilsiui Evita Sun Resort 4* viešbutyje su maitinimu viskas įskaičiuota.

Kelionės tipas: savarankiška (skrydis + viešbutis)

Kainos užfiksuotos: 2018.04.24 d.

 

 

lektuvo bilietai

Kaunas – RODAS – Kaunas su Ryanair

Skrydžių kainos pateiktos pagal buvusias aviakompanijos tinklalapyje. Į bilieto kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses, rankinis bagažas, visi privalomi mokesčiai. Bilietus nusipirksite www.ryanair.com.

Gegužės 12-19 d. – 120 €/asm.

Gegužės 19-26 d. – 122 €/asm.

 

 

nakvynes uzsakymas

Evita Sun Resort 4**** (viskas įskaičiuota) – viešbutis įsikūręs Rodo saloje, Falirakio miestelyje, už 700 metrų nuo Antonio Kvino įlankos. Komplekse įrengtas lauko ir sezoninis lauko baseinai, lauko kepsnių zona, atvira terasa bei baras. Vaikams skirta žaidimų aikštelė. Visuose numeriuose rasite oro kondicionierius ir palydovinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius. Pro dalies numerių langus matyti jūra arba kalnai.

Užsakydami niekuo nerizikuojate! Mūsų pasiūlytas viešbutis turi nemokamą atšaukimą, todėl rezervavus dabar, už kambarį reikės apmokėti tik ~14 d. iki kelionės. Jokių išankstinių įmokų NĖRA! Jeigu pasikeistų kelionės planai, kambarį galėsite nemokamai anuliuoti, jei iki kelionės liks ne mažiau nei 14 d. Rezervuokite parašydami el. p. info@urkistravel.lt.

7 n. gegužės 12-19 d.

Double/Twin, su viskas įskaičiuota – 206 €/asm.

7 n. gegužės 19-26 d.

Double/Twin, su viskas įskaičiuota – 196 €/asm.

Jeigu netiko mūsų pasiūlytas viešbutis, visus galimus variantus rasite mūsų viešbučių rezervavimo sistemoje paspaudę šią nuorodą. Dėl viešbučio visada galite parašyti ir mums el.p. info@urkistravel.lt.

 

Jei kitose rezervavimo sistemose pasiūlytus viešbučius radote pigiau – informuokite mus el. p. info@urkistravel.lt. Pasistengsime rezervuoti kambarius dar mažesne kaina.

 

 

pervezimas is oro uosto

Patogiai ir pigiai pasiekite viešbutį/oro uostą, užsisakydami bendrą arba privatų pervežimą į vieną arba į abi puses. Visi pervežimai vykdomi nuo durų iki durų! Kainas ir kitą svarbią informaciją rasite paspaudę žemiau esančią aktyvią nuorodą. 

Pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal

<<UŽSISAKYTI PERVEŽIMO PASLAUGĄ>>

 

 

 

keliones_informacija

Atkreipiame dėmesį, kad tai savarankiška kelionė. Pasiūlymas skirtas tiems, kurie nori susiplanuoti atostogas be kelionių organizatorių pagalbos. Taip išvengsite tarpininkavimo mokesčių.

Kelionės rezervacija:

– į mūsų paruoštą pasiūlymo kainą įskaičiuotas skrydis į abi puses su rankiniu bagažu bei nurodytos trukmės apgyvendinimas su pasirinktu maitinimo tipu.

– lėktuvo bilietus nusipirksite tiesiogiai iš aviakompanijos tinklalapio www.ryanair.com. Tik čia bilietai pigiausi. Bilietus taip pat visada galite rezervuoti mūsų aviabilietų rezervavimo sistemoje (taikomas administravimo mokestis);

– viešbutį rezervuosite parašę mums el. paštu info@urkistravel.lt arba palikę žinutę per „Live Chat“. Mūsų pasiūlytas variantas turi nemokamą atšaukimą. Rezervavus kambarius dabar – apmokėti reikės likus ~14 d. iki kelionės;

– pervežimą užsisakysite savarankiškai. Mes rekomenduojame pervežimą įsigyti mūsų tinklalapyje, adresu www.urkistravel.lt/pervezimas. Šie pervežimai vykdomi „nuo durų iki durų“.

Pasiūlymo informacija:

– kelionės kaina paskaičiuota asmeniui, keliaujant ir gyvenant kambaryje dviese;

– lėktuvo bilietų bei viešbučio kambarių skaičius už nurodytą kainą yra ribotas. Prieš užsakant vieną ar kitą paslaugą, rekomenduojame pasitikslinti ar kaina yra nepasikeitus;

– galimos kitos kelionės datos, trukmė, taip pat viešbutis bei maitinimo tipas. Sudėliosime pasiūlymą pagal jūsų poreikius, jei susisieksite el. p. info@urkistravel.lt arba paliksite žinutę per „Live Chat“.

Turėdami klausimų – nedvejodami rašykite mums el. p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.