Kaip tinkamai išsirinkti nakvynę?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Kaip tinkamai išsirinkti nakvynę?

Visada norisi išsirinkti kuo geresnę nakvynę, už mažiausią kainą. Tiesa, ne visada pavyksta taip, kaip norisi, ne visada patenkinami lūkesčiai. Todėl grįžę namo saviškiams skundžiamės, kokiame prastame viešbutyje ar nakvynės namuose gyvenome. Puolame kaltinti rezervavimo sistemas, kurios gal būt pateikė ne visai išsamią informaciją, o galiausiai save, jog patingėjome pasidomėti daugiau. Dažnas pasakys: – Niekas nevertė užsisakyti, sprendimą priėmėte patys… Tad kaip išvengti nusivylimo ir išsirinkti tinkamą nakvynę?

Nėra taip blogai kaip rašoma komentaruose

Ne kartą teko pastebėti, kai atvykus į užsisakytą vienos ar dviejų žvaigždučių viešbutį, reikalaujama paslaugų, kurios teikiamos tik daugiau žvaigždžių turinčiuose viešbučiuose. Svečiai lieka nepatenkinti aptarnavimo lygiu, per kieta lova, šiek tiek aptrupėjusiomis sienomis, maistu. Bet juk nėra ko norėti, užsisakėte vienos arba dviejų žvaigždučių viešbutį.

Nemalonumus viešbučio personalui sudaro išrankūs žmonės, kurie kažkodėl galvoja, jog vos kelias žvaigždutes turintis viešbutis, turi pildyti kiekvieną kliento norą. Juk žvaigždutės duodamos ne tam, kad gražiau spindėtų prie viešbučio pavadinimo. Ir jeigu teko vienam ilgiau palaukti darbuotojo prie registratūros, nereiškia, kad visiems reikia stovėti ir gaišti laiką; jeigu darbuotojui nėra nuotaikos, nereiškia, kad jis visą laiką vaikšto „surūgęs“.

Turistai, kurie kreipia dėmesį į tokias smulkmenas, vos grįžę iš kelionės, skuba prisėsti prie kompiuterio ir parašyti blogus atsiliepimus, kurie ne visada atitinka tikrovės ar kainos ir kokybės santykio. „Pikti“ komentarai gali suklaidinti norinčius pigiai apsigyventi kelionės metu. Tad patarimas – komentarus vertinkite itin atsargiai!

Nuotraukos ne visada „atskleidžia“ tikrovę

Nuotraukomis taip pat nereikėtų pasitikėti visu 100 procentų. Viešbutis ar jaunimo nakvynės namai turi po keliasdešimt kambarių. Todėl suprantama, kad tiek oficialiuose tinklalapiuose, tiek nakvynės rezervavimo sistemose pateikiamos vos kelios kambarių nuotraukos. Ir greičiausiai, kad tos nuotraukos bus geriausių kambarių, tuo pačiu ir brangiausių. O jeigu jūs užsisakysite pigesnį variantą? Žinoma, ne bus taip blogai, bet ir kambariai galbūt atrodys kitaip.

Reitingavimas

Turbūt nei nuotraukos, nei komentarai neatitiks tiek tikrovės, kaip vertinimai pagal tam tikrą vertinimo sistemą, kurią turi kone visos nakvynės rezervavimo sistemos. Jokių nutrupėjusių sienų, kietų lovų, o tiesiog įvertinimas skaičiukais švaros, aptarnavimo kokybės, paslaugų, vietos, maitinimo. Pamatęs, jog viešbutis įvertintas 8,5 iš 10 balų, būkite tikri, kad jis tikrai geras.

Žvaigždutės irgi pasako tiesą 

Viešbučiai vertinami ne dėl to, kad penkiakampė žibėtų prie pavadinimo. Kuo daugiau žvaigždučių viešbutis turės, tuo bus brangesnis, bet ir turintis daugiau privalumų.

Keliaujate kelioms dienoms, o pati kelionė pažintinė?

Jeigu jūsų kelionė trunka vos kelias dienas ir laiką leisite apžiūrėdami miestą, tikrai neverta užsisakyti prašmatnius apartamentus. Yra nemažai ekonominės klasės viešbučių ar jaunimo nakvynės namų, kuriuose kainos tikrai nedidelės. Be to, juk į juos grįšite tik išsimiegoti…

Nereikėtų bijoti apsistoti kambariuose, kuriuose nėra privataus dušo ir/ar tualeto. Tokie kambariai bus pigesni, o dušai ir tualetai pakankamai gerai prižiūrimi.

Vykstate į poilsinė kelionę?

Tokiu atveju reikėtų rinktis kuo geresnį viešbutį. Juk poilsis asocijuojasi su komfortu. Todėl tokiom atostogom viešbučiui negailėkite pinigų.

Galimybė nemokamai atšaukti nakvynę

Labai didelis privalumas, galimybė nemokamai atšaukti nakvynę. Tokiu atveju galite būti tikri, kad nepražiopsosite geriausio varianto. Nedvejodami užsisakykite jums patinkančią nakvynę, o radus dar patrauklesnį variantą, galėsite nemokamai atšaukti ankstesnę rezervaciją.

Beje, būna ir tokių atvejų, kada aviakompanijos pakeičia skrydžių dienas arba iš vis panaikina maršrutą. Užsisakius nakvynę su nemokamu atšaukimu, būsite garantuoti, jog neprarasite pinigų. Žinoma, tik nepamirškite, iki kada galima tai padaryti!

Galimybė susimokėti pinigus atvykus

Dažniausiai kelionės bilietus perkame keli mėnesiai iki išvykimo, todėl ne visada norisi iš karto užsisakant nakvynę sumokėti visus pinigus. Juolab, kad per likusius mėnesius iki kelionės bus galima dar pasitaupyti. Todėl labai patogu, kai už nakvynę galima susimokėti kreditine kortele arba grynais tik nuvykus.

Svarbi viešbučio vieta

Dažniausiai viešbučiai ar jaunimo nakvynės namai miesto centre yra kur kas brangesni negu nuošaliau esantys. Tačiau esant geram susisiekimui (metro, autobusais, tramvajais) galima išsirinkti ir toliau nuo centro esančią nakvynę. Didelė tikimybė, kad be viešojo transporto neapseisite, tad kelionė iki miesto centro papildomai nekainuos, o nakvynė gali būti pigesnė. Tad rinkitės nakvynę arti viešojo transporto stotelės.

Tikimės, jog šie patarimai bus naudingi renkantis nakvynę. Nepatingėkite pasidomėti nakvyne išsamiau, peržiūrėkite nuotraukas, komentarus, aprašymus – nuojauta pasakys, ką daryti, o sveikas protas padės priimti tinkamus sprendimus.

 

Jeigu turite savo pastebėjimų ar patarimų, mielai jų lauksime komentaruose arba el.p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.