Pagalba keliaujantiems: nakvynės rezervavimo sistemos

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

nakvynės rezervavimo sistemos

Ne kartą akcentavome, kad ieškodai nakvynės, neapsistokite ties viena rezervavimo sistema. Vieni tinklalapiai ima rezervavimo mokestį, kiti – ne, vienuose kainos didesnės, kituose mažesnės.

Surinkome kiek galima daugiau tinklalapių, kad Jums, mieli keliautojai, būtų paprasčiau ir patogiau susiorganizuoti kelionę savarankiškai. Čia pateiktos ne tik tarptautinių viešbučių, hostelių rezervavimo sistemos, bet ir tinklalapiai, kuriuose galėsite užsisakyti nakvynę pas kitus asmenis. Renkant tinklalapių adresus buvo atsižvelgta į  galimybę nakvynę užsisakyti Europoje, tačiau kai kuriuose – nakvynę galėsite užsisakyti ir už Europos ribų. Nakvynės rezervavimo sistemos:

 

Visada, prieš rezervuojant nakvynę šiose sistemose, patikrinkite kokios nakvynės kainos oficialiuose viešbučio/hostelio/svečių namų svetainėse. Gali būti, kad užsisakius tiesiogiai – sutaupysite, žinoma, gali būti ir atvirkščiai.

Norėdami sutaupyti, nakvynės paieškoms skirkite nemažai laiko. Jeigu iki išvykimo liko keturi mėnesiai – palaukite, gal likus iki išvykimo dviems mėnesiams – nakvynė bu pigesnė. Tačiau atkreipkite dėmesį, kiek liko kambarių už nurodytą kainą. Jei tiek nakvynės variantas, tiek kaina jus sudomino gal ir neverta ilgiau delsti?

Bet kokiu atveju, užsisakinėjant nakvynę visada buvo ir bus daug niuansų, todėl vadovaukitės patirtimi, išmintimi, galbūt net ir nuojauta. :)

Jeigu žinote daugiau rezervavimo sistemų, rašykite jas komentaruose. Mes mielai papildysime sąrašą.

2 komentarai Pagalba keliaujantiems: nakvynės rezervavimo sistemos

 1. Mireta 2012-03-14 at 9:39 pm

  as dazniausiai maziausia kaina randu http://www.travelrepublic.co.uk/ visad uzsisakinejau cia :)
  dar http://www.ulookubook.com/ mazos kainos, taciau is cia neuzsisakinejau ;)

  Atsakyti
  • Mindaugas 2012-04-05 at 8:56 am

   Mireta, o tu is lietuvos? nes skaiciau vienam forume, kad travelrepublic neleidzia rezervuoti veisbuciu ne lietuvos rezidentams?

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.