Join Up kelionės internetu

 
💪 Papildomos naudos Jums užsakant kelionę internetu per mūsų rezervavimo sistemą:
 
🔥Nemokamas parkavimas Vilniaus oro uoste atostogų laikotarpiu (kreiptis per parą po užsakymo el. paštu info@urkistravel.lt su pageidaivimu užsakyti, kitu atveju nemokamai parkavimo užsakyti negalėsime. Negalioja užsakant kelionę išvykimams per artimiausias 14 d.);
🔥Avansas 5% kelionės kainos, likusi suma mokama 10 d. iki kelionės;
🔥8 kg rankinis ir 23 kg registruotas bagažas kiekvienam virš 2 m. keleiviui arba vienas bendras registruotas bagažas ne didesnis nei 32 kg. Kūdikiui priklauso 10 kg registruotas bagažas ir vėžimėlis, gabenant vėžimėlį vaikui nuo 2 metų priklauso arba vežimėlis, arba registruotas bagažas.
🔥Konsultavimas rezervavusiems keliones nuo I iki VII 10:00 – 22:00 val.;
🔥UrkisTravel.lt (UAB „Atostogų bankas“) – viena patikimiausių kelionių agentūrų Lietuvoje! Būkite tikri ir ramūs dėl savo kelionės!;
🔥 Radote pigiau? – Susisiekite el. paštu info@urkistravel.lt pateikdami jau turimo pasiūlymo kainas!
 
SVARBU: kelionėms į Hurgadą neįskaičiuotas vizos mokestis. Viza perkama atskridus į Hurgados oro uostą (26 Eur/asm.)

Į „Join Up“ kelionės paketo kainą įskaičiuotas skrydis, rankinis ir registruotas bagažas, pervežimai, apgyvendinimas su nurodytu maitinimu, lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos nuvykus.

Turėdami klausimų dėl konkretaus pasiūlymo susisiekite el.p. info@urkistravel.lt, FB žinute arba tel. +370 620 32302 (I-VII 10.00-19.00).