4 variantai pasiekti Barselonos centrą iš El Prat oro uosto

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

4 variantai pasiekti Barselonos centrą iš El Prat oro uosto

Tarptautinis Barselonos oro uostas El Prat nuo miesto centro nutolęs apie 13 km į šiaurės vakarus. Tai arčiausiai miesto esantis bei labiausiai užimtas oro uostas, kiekvienais metais aptarnaujantis apie 30 mln. keleivių.

Oro uostas turi du terminalus (T1 ir T2). Antrasis terminalas yra didesnis ir sudarytas iš trijų pastatų, todėl atitinkamai žymimas – T2A, T2B ir T2C inicialais.

Pirmasis variantas

Pirmasis ir pats brangiausias, tačiau patogiausias būdas pasiekti miesto centrą – naudotis taksi paslaugomis. Taksi automobilius rasite iš karto išėję iš terminalo. Kaina važiavimui į vieną pusę siekia nuo 30 eurų.

Antras variantas

Miesto centrą pasieksite važiuodami L9 metro linija. Metro traukiniai važiuoja iš abiejų terminalų, nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, kas keliolika minučių. Linijoje yra 15 sustojimų: Zona Universitària, Collblanc, Torrassa, Can Tries/Gornal, Europa/Fira, Fira, Parc Logístic, Mercabarna, Les Moreres, El Prat Estació, Cèntric, Parc Nou, Mes Blau, Aeroport-T2, Aeroport-T1.

Vienkartinis traukinio bilietas kainuoja 4,50 €. Bilietus įsigysite automatuose, stovinčiuose metro stotyse.

el prat aoro uostas

Trečias variantas

Aerobus A1 & A2 – dar vienas patogus būdas pasiekti miesto centrą. Šie autobusai važiuoja iš/į Plaza Catalunya. Priklausomai iš kokio terminalo važiuojate, kelionė trunka maždaug nuo 35 iki 45 min. Aerobus A1 važiuoja tik iš pirmo terminalo, Aerobus A2 – iš T2A, T2B ir T2C terminalų. Kelionės kaina važiavimui į vieną pusę – 5,30 euro, į abi – 10,20 euro. Grįžimo bilietas galioja 15 dienų.

Aerobus A1 maršruto schema

Aerobus A1 maršruto schema

Aerobus A2 maršruto schema

Aerobus A2 maršruto schema

Ketvirtas variantas

Barselonos centrą pasieksite ir miesto autobusais. Dieną važiuoja autobusas, kurio numeris – 46. Naktį, t.y. nuo 22:00 iki 05:00 ryto, keleivius aptarnauja naktiniai autobusai – N17 (iš T1) ir N16 (iš T2). Vienkartinio bilieto kaina 2,15 euro. Važiuojant šiais autobusais galioja tie įprasti visuomeninio transporto (vienkartiniai, T-10, 1-5 dienas galiojantys) bilietai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.