5 stogai Europoje ant kurių privaloma užlipti

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį
5 stogai Europoje ant kurių privaloma užlipti

© grandhotelcentral.com/

Ketinate keliauti į Prancūziją, Ispaniją, Daniją, Italiją ar Angliją? Tuomet galbūt jums pavyks pabuvoti neįprastose lankytinose vietose…ant stogų.

Ispanija, Barselona

Pasaulyje yra daugybė įspūdingų viešbučių, kurie ant pastato stogo įrengę baseinus. Tačiau nuvykti į Japoniją, Australiją ar Ameriką gali ne kiekvienas. Taigi apsilankykite Ispanijoje, Barselonoje esančiame „Grand Hotel Central“ viešbutyje. Ant pastato stogo įrengtas neprastas baseinas, kuriame plaukiodami galite gėrėtis miesto panorama ir pasijusti tarsi būtumėte ant pasaulio krašto.

Danija, Orhusas

Tavo spalvota panorama (angl. „Your Rainbow Panorama“) būtent taip vadinamas stogas Danijoje. Meno muziejus siūlo ne tik įspūdingas interaktyvias parodas, bet ir galimybę vaikštant 150 metrų ilgio ir 3,5 metrų pločio apskritu stiklo tuneliu pamatyti spalvotą pasaulį.

Danija_Orhusas

© en.aros.dk

Prancūzija, Kurševelis

Jei viešėsite Prancūzijos Kurševelio slidinėjimo centre nepamirškite šiltai apsirengti ir papietauti arba tiesiog pasimėgauti puodeliu karšto gėrimo „Le Panoramic“ restorane. Nors patiekalų kainos prasideda nuo 35 eurų, o vyno taurė kainuoja 15 eurų – įspūdis to tikrai vertas. Jums prieš akis atsiveria kalnai su visa savo didybe.

Italija, Turinas

Lingoto pastato statybos baigtos 1923 metais. Praeityje jame veikė Fiat firmos gamykla ant kurios stogo buvo įrengtas bandymų takas. Tuo metu tai buvo didžiausia automobilių gamykla pasaulyje, kuri 1982 metais baigė savo darbą. Vėliau senas pastatas buvo atstatytas į modernų kompleksą su koncertų sale, teatru, konferencijų centru bei trasa ant fabriko stogo.

©

©  en.wikipedia.org/wiki/Lingotto

Didžioji Britanija, Londonas

Baseinų ant stogo yra įvairių. Štai Londone galite romantiškai pasiplaukioti valtimi ir pasigėrėti vaizdais. Nors „žalias ežeras“ ant stogo yra nedidelis, tačiau jausmas išties nepaprastas. Ežeras įrengtas ant „Selfridges“ parduotuvės stogo, kuri įsikūrusi Londono Oksfordo gatvėje.

© huffingtonpost.com

© huffingtonpost.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.