Airbnb – susirask pigią nakvynę, kad ir kur keliautum!

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Airbnb - susirask pigią nakvynę, kad ir kur keliautum!Besiruošiant keliauti didžiausią galvos skausmą kelia nakvynės paieška. Norisi ir pigiai gyventi, ir švariai, ir kad vieta būtų arčiau centro. Bent jau aš išmaišau begalybę tinklalapių, kuriuose peržiūriu visus viešbučių, nakvynės, svečių namų variantus. O štai, ne per seniausiai, viename informaciniame portale radau straipsnį apie pigią nakvynę pas žmones. Ne ne, tai ne apie couchsurfing.com kalba.

Apsilankę Airbnb.com tinklalapyje Jūs galite susirasti nakvynę dviem, trim, keturiom dienom, savaitei ar netgi visam mėnesiui. Apsistoti siūlo tie, kurie turi laisvą kambarį bei norą priimti svetimšalius.

Čia galite rasti nuo paprasčiausiai iki moderniai suremontuotų kambarių, nuo toliau miesto centro iki pačiame miesto širdyje esančių butų. Žinoma, viskas atsimuša į kainą. Sumokėję pinigus už nakvynę jūs gausite privatų kambarį, kartais netgi privatų tualetą ir dušą. Blogiausiu atveju, dušu/tualetu dalinsitės tik su buto šeimininku. Į nakvynės kainą dažniausiai įeina ir rankšluosčiai bei dušo želė, šampūnas ir pan., galite naudotis virtuve ir joje esančiais įrankiais, maistą dėti į šaldytuvą, išsiskalbti.

Airbnb.com

Airbnb.com galite rasti net ir labai prabangių kambarių

Ši svetainė panaši į couchsurfing.com svetainę, tik pastarojoje už nakvynę mokėti nereikia, tačiau esi įpareigotas bendrauti su tave priėmusiu žmogumi. Kas be ko tai nėra blogai. Kadangi tai puiki galimybė susirasti naujų draugų, pažinčių, pažinti tos šalies kultūrą, apžiūrėti tokius objektus, kurių nepamatytum be vietinio asmens.

Nakvynė Barselonoje

Nakvynė Barselonoje, lapkričio mėn. Pigiausi variantai nuo 24 dolerių už naktį

Airbnb – atitiktų hostelio rezervavimo sistemą. Skirtumas tik tas, kad užsisakius bet kokį kambarį –  juo nereikės dalintis su dar penkiais asmenimis. Be to, lyginant su couchsurfing.com, esi mažiau įpareigotas bendrauti su tave priėmusiu. Tai yra, gali nemokėti puikiai anglų ar kitos užsienio kalbos, kad galėtum apsistoti pas juos. Užteks ir minimalių kalbos žinių.

Airbnb aprašymas

Trumpas aprašymas, ko tikėtis atvykus

Įdomiausia tai, kad kambarį užsisakius per Airbnb.com svetainę, Airbnb kompanija buto savininkams pinigus sumoka tik tada, kai svečiai patvirtina, kad viešnagė praėjo gerai.

Rezervuoti kambarį yra nesudėtinga. Pirmiausia reikia pasirinkti, kuriame mieste ieškositės nakvynės, nusistatyti viešnagės datas. Tolimesniame žingsnyje galėsite pasidaryti, kad rodytų kambarių kainas nuo mažiausios iki didžiausios. Didesnį pasitikėjimą apsistoti pas asmenį suteiks kitų, jau gyvenusių žmonių, atsiliepimai ir įvertinimai. Kiekvieno asmens profilyje taip pat rasite aprašymus apie siūlomą kambarį, patogumus, kitus niuansus, galėsite asmeniškai užduoti jums kylančius klausimus.

airbnb.com logoDaugiau apžvelgti apie šią svetainę ir ją pasinagrinėti galite apsilankę www.Airbnb.com.

 

Galbūt jau teko susirasti nakvynę per Airbnb svetainę, o gal patys siūlote turistams apsistoti pas save? Pasidalinkite savo patarimais ir įspūdžiais komentaruose arba informaciją siųskite el.p. info@urkistravel.lt.

1 komentaras to Airbnb – susirask pigią nakvynę, kad ir kur keliautum!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.