Alikantės paplūdimiai – ir poilsiui, ir linksmybėms

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Alikantės paplūdimiai – ir poilsiui, ir linksmybėmsKeliaudami Kosta Blankos pakrante atrasite žavų kurortą – Alikantę. Čia visus metus gražus ir šiltas oras – žiemą temperatūra gali pakilti iki 17 laipsnių, vasarą termometro stulpelis perkopia ir 30. Ši kryptis idealiai tinka norintiems pasilepinti po kaitria Ispanijos saule ir išsimaudyti krištolo skaidrumo vandenyje. Alikantės paplūdimiai sausakimši ištisus metus. Norintieji ramesnio poilsio – jį atras atskirose įlankose su ilgais smėlio paplūdimiais.

San Juan

Tai vienas iš labiausiai „perkrautų“ poilsiautojais paplūdimys. Vasaros laikotarpiu jame pilna mėgstančių saulę vietinių žmonių  ir turistų. Galima mėgautis įvairiomis vandens sporto pramogomis. Norint daugiau ramybės, vertėtų rinktis kitą paplūdimį arba atvykti ne sezonu metu.

Paplūdimys yra net 7000 m ilgio ir maždaug 85 m pločio. Jo pabaigoje rasite nemažai barų, kavinių, restoranų, kurie atitiks net ir išrankiausio turisto poreikius. Beje, San Juan yra vienas iš geriausių paplūdimių Ispanijoje, kuriame rasite net 18 duobučių golfo aikštyną. Tai puiki alternatyva praleisti laisvalaikį, jeigu nedomina vandens pramogos.

Didelis dėmesys skiriamas turistų patogumui. Lengvai paplūdimį pasieksite važiuodami autobusu, traukiniais ar automobiliu. Yra privažiavimai neįgaliesiems asmenims. Veikia vandens sporto įrangos taškai, yra pirmosios pagalbos punktas, teikiama informacija, prižiūrimi tualetai.

Saladares – Urbanova

Vienas ilgiausių paplūdimių Alikantės pietinėje pakrantėje. Šis  paplūdimys tiks norintiems ramiai pagulėti ir atsipalaiduoti.

Paplūdimyje patruliuoja gelbėtojai, yra stebėjimo bokšteliai, tualetai, vandens kranai kojoms nusiplauti, automobilių stovėjimo aikštelė.

Paplūdimys turi Mėlynosios vėliavos sertifikatą, kuris užtikrina griežtus vandens kokybės standartus,  atitinka saugos ir aplinkos apsaugos, švietimo, informacijos ir paslaugų kriterijus.

Playa del Postiguet

Paplūdimys yra netoli Alikantės senamiesčio, Santa Barbara pilies papėdėje. Turistus traukia savo auksiniu smėliu ir krištolo skaidrumo vandeniu. Jame yra specialiai sukurtos zonos sportui: įrengtos tinklinio aikštelės. Yra automobilių stovėjimo aikštelė, privažiavimas neįgaliesiems, pirmosios pagalbos punktas, vandens kranai kojoms nusiplauti.

Norintys užkąsti ar išgerti tai galės padaryti esančiose kavinėse, restoranuose.

Paplūdimį nesunkiai pasieksite važiuodami Alikantės viešuoju transportu: autobusais ir tramvajais.

La Albufereta

Į šiaurės vakarus nuo Alikantės esantis 500 m ilgio ir 18 metrų pločio paplūdimys, įsikūręs gyvenamajame rajone. Albufereta pavadinimas kilo nuo mažo ežero, turėjusio savo laivų prieplauką.

Paplūdimio paslaugos, tokios kaip gelbėtojai, pirmosios pagalbos punktas, dušai  – prieinamos tik atostogų metu ir vasaros sezono laikotarpiu.

Vis dėlto, paplūdimys yra vienas iš populiariausių tarp vietinių gyventojų.

La Almadraba

Nors paplūdimio pakrantė nusėta tamsiu smėliu su mažyčiais akmenukais, tačiau jis populiarus dėl ramaus vandens. Šį paplūdimį rasite tarp La Albufereta paplūdimio ir Cabo de las Hertas kyšulio. Lyginant su kitais Alikantės paplūdimiais – La Almadraba nėra didelis, tačiau ir ramesnis.

Cabo de Las Huertas Coves

Cavo de la Huertas vadinamos uolėtos įlankos, kurios randasi tarp San Juan ir Albufereta paplūdimių. Šis paplūdimys yra išskirtinis Alikantėje dėl nuošalių privačių įlankų, kurios dažniausiai skirtos nudistams.

Turistus traukia čia siūlomos pramogos: šuoliai nuo uolų ir nardymas, tačiau patartina būti atsargiems dėl srovių ir povandeninių uolų.

Tai ramus paplūdimys, esantis ramiame gyvenamajame rajone.

Tabarca

Nedidelis paplūdimys, esantis Tabarca saloje, 11 jūrmylių atstumu nuo Alikantės miesto. Čia vanduo išskirtinės kokybės ir labai įvairios floros bei faunos. Salą pasieksite plaukdami laivu iš Alikantės uosto. Ir jeigu nenorėsite pagulėti ant smėliuko, užsukite į esančius restoranus, kuriuose galėsite pasimėgauti tradiciniais, vietiniais patiekalais.

Turistai šią salą renkasi ir kaip vienos dienos atrakciją.

 

Alikantės papllūdimiai

Alikantėje esantys paplūdimiai

Mėgstate keliauti? Pasidalinkite savo įspūdžiais, patarimais, idėjomis arba nuotraukomis. Siųskite informaciją el.p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.