Amsterdamas: pramogos suaugusiems

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Amsterdamas – miestas, kuriame lengvai prieinami visi gyvenimo malonumai Amsterdamas – tikras vienišų vyrų rojus, kuriame vienatvė valanda po valandos išgaruoja su kiekvienu išleistu euru. Raudonųjų žibintų kvartalas, Sekso ir Erotikos muziejai – tai tik keletas laisvalaikio paįvairinimo idėjų.

Suaugusiems skirtos lankytinos vietos

Vos tik draugams ištari žodį „Amsterdamas“ iš karto visų galvose „suspindi“ Raudonųjų žibintų kvartalas. Tai seniausias miesto kvartalas, kuriame būriuojasi didžioji dalis prostitučių. Dauguma „darbininkių“ sutelkta šioje vietoje dėl to, kad būtų geriau kontroliuojama jų veikla, žmonių sveikata bei užtikrintas saugumas. Čia ne tik teikiamos intymios paslaugos, bet ir veikia nemažai užeigų, masažo salonų, videotekų, vyksta „gyvi pasirodymai“, „stebėtojų šou“. Geriausiai Raudonųjų žibintų kvartalas atsiskleidžia sutemus.

Kam per mažai nuogybių gali apsilankyti Sekso muziejuje (Sexmuseum Amsterdam Venustempel). Jame eksponuojami erotiniai žaislai, papuošalai, specialūs drabužiai ir įrankiai. Erotinėse fotografijose ir filmuose galima išvysti įvairių santykiavimo pozų. Kad galėtumėte mėgautis „aštriais pojūčiais“, pasitelkiami manekenai. Norėdami pamatyti keletą Johno Lennono piešinių, apsilankykite Erotikos muziejuje (Erotisch museum). Tai erotikos meno paroda, kurioje eksponuojami grafikos darbai, piešiniai, fotografijos. Šių eksponatų tikslas atskleisti meninę erotikos ir sadomazochizmo pusę.

Kaip nuvykus į Amsterdamą neaplankysi Heineken alaus muziejaus. Nors įėjimas nėra labai pigus, tačiau senojoje alaus darykloje įkurtas muziejus suteiks išskirtinę pažintį su šio alaus istorija. Taip pat galėsite pasimėgauti keliais bokalais alaus. Apsilankę Marihuanos muziejuje, „šviečiamosios“ ekskursijos metu sužinosite apie teigiamą poveikį, kuris neva kyla rūkant ar kitaip įsisavinant įvairius stimuliuojančius šalutinius hašišo produktus. Susipažinsite su istoriniais, medicininiais, religiniais hašišo ir marihuanos vartojimo aspektais.

Naktiniai klubai, barai ir kavinės

Amsterdame kiekvienas ras kur papramogauti. Galybė naktinių klubų, kurie groja įvairią muziką. Keletas iš jų – Akhnaton – jame grojama muzika iš viso pasaulio, To Dance – erdvioje buvusios našlaičių prieglaudos koplyčioje galėsite trypti pagal funk, soul, galactic muziką. Penktadieniais ir šeštadieniais skamba 7-ojo dešimtmečio muzika. iT – šokių klubas, kuriame šėlstama iki paryčių pagal techno ir house stilių muziką. Populiariausias mieste naktinis klubas yra Jimmy Woo, tačiau dažnai į jį po 24 val. sunku patekti. Odeon, Paradiso, House of Soul – taip pat populiarūs Amsterdame naktiniai klubai.

Labai populiarūs senieji Amsterdamo barai, kurie vadinami Bruine kroeg („rudosios kavinės“). Tai barai su senamadiška atmosfera, blankiais žibintais ar žvakėmis. Dešimt geriausių „rudųjų kavinių“ yra 114, De Druif, De Engelbewaarder, Hoppe, De Karpershoek, t‘Loosje, Papeneiland, De Reiger, Reijnders, t‘Smalle, Tabac.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.