Atostogos su vaikais: kelionės į kurias vaikai leisis su malonumu

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

atostogos su vaikais

Šeimos, planuojančios atostogas su vaikais, neretai susiduria su sunkumais. Tėvai, ieškodami tinkamiausių sprendimų, kad poilsis teiktų malonumą ne tik jiems, bet ir jų vaikams, turi atsižvelgti į skrydžio ir kelionės trukmę bei pasirinktos krypties ir viešbučio prisitaikymą prie išskirtinio dėmesio reikalaujančių mažųjų keliautojų. Koks yra pats optimaliausias būdas palengvinti šį procesą, pasakoja „Baltic Tours“ kelionių ekspertė Redvita Pumputytė, kuri ypatingą dėmesį savo darbe skiria būtent šeimos atostogų planavimui.

Ar galima būtų teigti, kad šeimų, keliaujančių su vaikais, kelionės pasirinkimą dažnai daugiau lemia vaikų poreikiai?

– Manau, kad šeimos kelionių tikslai yra labai individualus dalykas. Visų pirma, kiekvienos šeimos pasirinkimą lemia tėvų noras keliauti su vaikais. Tad dažniausiai atsakymas slypi šioje vietoje. Ir jeigu keliavimas su vaikais tėvams yra prioritetas, tuomet ir vaikų norai tampa lygiai taip pat svarbūs. Kelionėse turėtų vyrauti suderinamumas ir visos šeimos linksmybėms dėmesio turėtų būti skiriama vienodai.

Neseniai pradėjote naują projektą – šeimos kelionių organizavimą į įvairius Europos atrakcionų parkus, ar keliautojai domisi tokia idėja?

– Taip, susidomėjimas atrakcionų parkais išties ganėtinai ryškus, nes tai būdas pramogauti visai šeimai drauge. Dažniausiai minėtieji parkai turi pramogų ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, kai kurie – net ir labai ekstremalių.

Koks atrakcionų parkas, kuriame teko lankytis, jums pačiai paliko didžiausią įspūdį?

– Man didelį įspūdį paliko itin teigiamai vertinamas atrakcionų parkas „PortAventura World“, įsikūręs  Kosta Dorada regione, Ispanijoje.

Parkas mane sužavėjo savo pramogų įvairove ir gausa. Visa erdvė įrengta skirtingų temų principu, čia malonias sau pramogas ras kiekvienas. Teminių parko dalių suskirstymas leidžia pramogų principu susipažinti su įvairiais pasaulio kraštais, pradedant Kinija ir baigiant Meksika. Tokiu pačiu principu yra įrengti ir teritorijoje esantys viešbučiai, taip visas parkas tampa lyg atskiras pramogų rajonas.

Be to, būtent „PortAventura World“ parke kartu yra įrengtas ir Ferrari pramogų pasaulis. Viename iš atrakcionų turėsite galimybę pajausti, ką reiškia per 5 sekundes įsibėgėti iki 180 km/h greičio.

Koks yra pats populiariausias atrakcionų parkas, kuriuo domisi ir į kurį vyksta keliautojai?

– Turbūt nieko nenustebinsiu atsakydama, kad tai Paryžiuje esantis „Disneyland“ parkas. Keliautojai šį parką renkasi dėl dviejų priežasčių: galimybės pramogauti viename populiariausių atrakcionų parkų pasaulyje, susipažinti su mėgstamų filmų personažais ir vos 30-ies minučių traukiniu atstumu, pamatyti vieną iš labiausiai lankomų Europos miestų – Paryžių.

Apie šį parką per daug išsiplėsti tikriausiai nereikia, nes net ir sezonas čia keliauti yra tinkamas visada – vasaros metu čia vilioja saulė bei vandens pramogos, o žiemą neįtikėtina patirtis yra pamatyti čia organizuojamus kalėdinius paradus.

Nuo ko reikėtų pradėti kelionės į atrakcionų parką organizavimą?

– Pirmas žingsnis – tinkamo parko pasirinkimas. Žmonės kartais teiraujasi, kodėl turėtų tokį darbą patikėti kelionių agentūrai. Mano atsakymas paprastas – mes pagal jūsų lūkesčius galime padėti pasirinkti vietą, kuri geriausiai atitiktų jūsų poreikius ir sumokėję kartais net mažesnę sumą pinigų, gautumėte geresnį rezultatą.

Kokių dar patarimų galėtumėte duoti šeimoms, kurių vaikai nerodo didelio noro keliauti?

– Keliauti vaikus reikėtų pratinti jau nuo mažų dienų. Kuo daugiau galimybių vaikai turės išvykti, tuo lengviau adaptuosis prie šio proceso. Dažnas keliavimas neretai žmonėms tampa gyvenimo būdu. Taip pat, geriausia stebėti kasdienius vaiko pomėgius ir nebijoti konsultuotis šiais klausimais su kelionių ekspertais, kurie padės susiplanuoti šeimos lūkesčius atitinkančias atostogas.

Baltic Tour nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.