Atrakcionų parkas šalia Romos – adrenalino pliūpsnis garantuotas

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Atrakcionų parkas šalia RomosPlanuojate kelionę į Romą? Tuomet apsilankykite 2013 metais atidarytame naujame atrakcionų parke – „Vaivorykštės magijos pasaulis“ (angl. Rainbow MagicLand). Šis didžiausias Italijoje pramogų parkas, į kurį investuota daugiau nei 400 mln. eurų, nuo Romos miesto centro nutolęs maždaug 55 km atstumu.

Atrakcionų parkas užima net 600 tūkst. kv. m. plotą. Jis įkurtas Valmontono mieste, esančiame pusšimtis kilometrų į pietryčius nuo Italijos sostinės, šalia didelio prekybos centro. Tai įspūdingo dydžio ir įdomių pramogų zona, skirta pasilinksminti įvairaus amžiaus žmonių grupėms.

Į keturias temines zonas padalinto parko teritorijoje įkurdinta net 35 atrakcionai, iš jų 20 skirti vyresnio amžiaus vaikams ir suaugusiems, 15 – mažesniems vaikams. Jame taip pat yra 3 teatrai, kuriuose vyksta įvairūs spalvingi pasirodymai, įskaitant šou ant ledo. Užkąsti arba atsigavinti galėsite parke esančiuose restoranuose ar baruose.

Į nuotykių pasaulį papulti įmanoma dviem būdais: važiuojant traukiniu arba autobusu. Kelionės pradžia Termini stotis.

Iš Termini stoties iki Valmontone stoties kiekvieną dieną važiuoja daugiau nei 40 traukinių. Likusį 5 km atstumą iki atrakciono parko padeda įveikti autobusiukas (Shuttle bus). Kelionės trukmė apie 50 minučių.

Nuvažiuoti iki parko galite ir autobusu, kurie veža taip pat iš Termini stoties. Viena tokių kompanijų – Terravision. Ryte išvažiuojantis autobusas keleivius parveža vakarop. Kelionės trukmė į vieną pusę apie 60 minučių.

Lankytojai laukiami ištisus metus, išskyrus vasario mėnesį. Nuo spalio pradžios iki kovo pabaigos parkas dirba tik kai kuriomis mėnesio dienomis. Birželį, liepą ir rugpjūtį parkas dirba be išeiginių.

Įėjimo kaina į atrakcionų parką suaugusiam kainuoja 30-35 eurus, vaikams iki dešimt metų ir vyresniems nei 65 metai – 23 eurai. Vaikams iki vieno metro ūgio – nemokama. Įėjimas į parką po penktos valandos vakaro – 20 eurų. Šalia parko yra viešbutis, todėl galima užsisakyti nakvynę viešbutyje ir dviejų dienų įėjimo bilietą. Komplekto kaina 45 eurai žmogui (1 naktis + 2 d. bilietas). Dėl sezono bilietų kainos gali keistis.

Pramogoms rekomenduojama skirti visą dieną.

Tikslų parko darbo laiką, įėjimo kainas bei kaip patogiau nuvykti – sužinosite oficialioje interneto svetainėje – www.magicland.it.

Atrakcionų parko adresas – Via della Pace, Valmontone Roma 06 9531 8700

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.