Autobusu per Suomiją: kaip pigiai nuvykti iki Helsinkio ir Turku?

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Autobusu per Suomiją: kaip pigiai nuvykti iki Helsinkio ir Turku?

Keliaudami į pasirinktą miestą, net nepagalvojame, kad visai nesudėtinga aplankyti ir kitus miestus. Tai ne tik lengva padaryti, bet ir pigu. Tą jau įrodėme rašydami straipsnius apie Veroną ir Liuksemburgą. Šį kartą suteiksime informacijos, kaip iš Tamperės, esančios Suomijoje, pasiekti pačią šalies sostinę – Helsinkį. Jeigu nedomina Helsinkio kryptis, išduosime paslaptį, kaip nuvykti iki Turku miesto!

Kol Ryanair aviakompanija pigiai skraidina iš Kauno ir Rygos į Tamperę – gražų, ramų ir jaukų miestą (UrkisTravel.lt rekomenduoja nuskristi), tol mes galėsime pigiai nuvykti iki Turku, Helsinkio ir kitų miestų Suomijoje.

Naudodamiesi autobusų kompanijos ExpressBus paslaugomis, iš Tamperės autobusų stoties galime nesudėtingai pasiekti įvairius Suomijos miestus ir miestelius.

Kelionė autobusu iki Turku gali užtrukti nuo 2 h iki 2 h 50 min. Bilieto kaina į vieną pusę apie 24 eurai, į abi puses – apie 43 eurai. Autobusai kursuoja nuo pirmadienio iki sekmadienio, po kelis kartus į dieną (3-8 kartus).

Iš Tamperės į Helsinkį kelionė gali užtrukti nuo 2 h 10 min iki 2 h 50 min. Trukmė priklausys kokiu autobusu važiuosite – ekspresu ar paprastu. Autobusai į sostinę kursuoja nuo pirmadienio iki sekmadienio ir kur kas dažniau nei į Turku. Bilieto kaina kelionei į vieną pusę – apie 25 eurai, į abi –  apie 46 eurai.

Keliaudami iš Tamperės su ExpressBus autobusais, jūs pasieksite ir daugiau miestų. Tvarkaraščius, bilietų kainas ir kitą svarbią informaciją sužinosite apsilankę ExpressBus interneto svetainėje, kurios adresas yra http://www.expressbus.fi. Bilietus įsigysite autobusuose ir autobusų stotyse, o už juos atsiskaityti galėsite grynais arba Visa, Master Card ir Euro Card kortelėmis.

 

Pastaba: dėl įvairių priežasčių kainos gali skirtis.

2 komentarai Autobusu per Suomiją: kaip pigiai nuvykti iki Helsinkio ir Turku?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.