Du pigesni nakvynės variantai Paryžiuje

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

Du pigesni nakvynės variantai ParyžiujeNet nereikia pristatinėti šio miesto, tuo labiau, kad nieko naujo neperskaitysite. Tačiau grįžus iš Paryžiaus į jį vėl ir vėl norisi nukeliauti. Ar ne tiesa? Pigių aviakompanijų dėka į Prancūzijos sostinę sugrįžti galima kelis kartus per metus.

Ne vienas žmogus teiravosi, kur būtų įmanoma pigiai ar bent jau pigiau apsistoti Paryžiuje.

Palengvindami jūsų dalią, aprašome keletą vertų dėmesio ir pigesnių nakvynės variantų. Beliks tik apie juos daugiau pasiskaitinėti ir užsisakyti…arba išsirinkti kitą.

hostelis AijParisPirmas variantas – hostelis AijParis

Tinkamiausias jauniems žmonėms, studentams ar norintiems tiesiog pigiai gyventi. Tai jaunimo nakvynės namai, turintys tiek privačių, tiek bendrų kambarių. Jame negali apsistoti asmenys virš 30 metų – toks administracijos nustatytas amžiaus limitas.

Kiekviename keturių vietų kambaryje yra privatus tualetas ir dušas. Išsirinkus kitus kambarius – tualetai ir dušai bus kiekvieno aukšto koridoriaus gale.

Atvykus anksčiau, lagaminus galėsite pasidėti tam skirtame kambaryje. Nemokamai gausite Paryžiaus žemėlapį.

Bendrų kambarių kainos prasideda nuo 17 eurų, privačių – nuo 19 eurų asmeniui už naktį. Į kainą įskaičiuoti pusryčiai, dušas, patalynė. Kainos gali kisti, priklausomai nuo sezono.

Hostelis yra įsikūręs miesto centre, netoli Notre Dame katedros. Artimiausia metro stotelė vos už 200 metrų. Aplinkui rasite parduotuvų, barų, pub‘ų, restoranų.

Kontaktai

Adresas: 10 rue Trousseau – 75011 PARIS – FRANCE

El. p.: paris@aijparis.com

Tel.: +33 – 0147006200

Internetinis adresas: http://www.aijparis.com

 

Antras variantas – viešbutis Les Chansonniers

Paprastas, jaukus, ekonominio tipo viešbutis, norintiems nakvoti ne hostelyje. Jame yra įrengta 40 vienviečių ir dviviečių kambarių.

Kainos prasideda nuo 51 euro už naktį, tačiau jos, priklausomai nuo sezono, gali skirtis. Pigiausiuose numeriuose dušai/tualetai – bendri. Pusryčiai į kambario kainą neįskaičiuoi, juos reikia užsisakyti atskirai.

Kaip rašo tinklalapyje, kambariuose yra televizorius, mini-baras (už gėrimus mokama atskirai), plaukų džiovintuvas, telefonas, seifas, internetas.

Viešbutis įsikūręs 11 Paryžiaus zonoje, artimiausia metro stotelė už 150 metrų, 3 minutės pėsčiomis. Kaiminystėje yra barų, restorantų, naktinių klubų.

Kontaktai

Adresas: 113, boulevard de Ménilmontant – 75011 PARIS

Pasiskaityti daugiau ir užsisakyti viešbutį galite paspaudę šią nuorodą.

 

Komentaras

Norime atkreipti dėmesį, kad metro stotelės yra visai šalia, todėl greitai ir patogiai pasieksite visus lankytinus objektus.

Kas be ko, pasiskaitykite apie nakvynes įvairiuose forumuose. Tačiau manome, kad šie variantai tiks neišrankiems ir paprastiems žmonėms, keliaujantiems kelioms dienoms.

 

Jeigu gyvenote vertuose dėmesio hosteliuose/viešbučiuose/svečių namuose Paryžiuje ar kitame mieste – rekomenduokite ir kitiems! Trumpai aprašykite savo nakvynės variantus ir atsiųskite el.p. info@urkistravel.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.