EasyBus – pigus važiavimas iš/į Londono oro uostus

Sumažinti Padidinti Teksto dydis Spausdinti puslapį

EasyBus – pigus važiavimas iš/į Londono oro uostusLondonas yra labai populiari kryptis tarp Lietuvos gyventojų. Kiekvieną dieną lėktuvai būna beveik arba visiškai užpildyti. Kas keliauja dirbti, kas atostogauti, kas į svečius skrenda. Ir nors daugumos greičiausiai atvažiuoja į oro uostą pasiimti, vis dėlto, atsiranda ir tokių keliaujančių, kurie miestą turi pasiekti patys, naudodamiesi autobusų ar traukinių kompanijų paslaugomis.

Nepaslaptis, kad visada norisi suvažinėti kuo pigiau. Išeitis yra. Autobusų kompanija EasyBus iš/į Stanstedo, Gatviko ir Lutono oro uostus į Londono centrą veža tik nuo 2 svarų važiavimui į vieną pusę! Važiuojant kitomis kompanijomis gali tekti susimokėti nuo 8 svarų.

Tiesa, didžiausia tikimybė rasti ypatingai pigius autobuso bilietus, jeigu iki skrydžio liks daugiau negu mėnesis ir jeigu važiuosite ne piko metu. Bilietai nuo 2 svarų pardavinėjami tik internetu.

Nebijokite bilietų pirkti internetu. Ne tik sutaupysite laiko, bet ir pinigų. O jei bijote dėl to, kad gali vėluoti lėktuvas ir nespėsite į autobusą – nusiraminkite. „EasyBus“ vairuotojas Jums leis įsėsti į autobusą (jeigu bus laisvų vietų) iki valandos vėliau nuo ant jūsų bilieto parašyto laiko. Taip pačiai, jeigu atksirtumėte anksčiau.

Autobusai naktį kursuoja kas pusvalandį, dieną – kas 20 minučių.

Interneto tinklalapis, kuriame galite įsigyti bilietus – http://www.easybus.co.uk.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.